Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!

Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
25 wrz 2011 - 22:58:36
Kochani, pojawiła się realna szansa na to że Polska usłyszy nasz głos. Możemy mieć swojego Posła, do którego będziemy pisać i rozliczać go ze sposobu i ilości załatwionych spraw. Andrzej Rozenek jak nikt inny rozumie nas, wspiera i chce nam pomóc. Do tej pory byliśmy ignorowani jak trędowaci, od tej chwili pojawiła się dla nas nadzieja. Pan Andrzej podpisze umowę o współpracę z naszym Stowarzyszeniem Pokrzywdzonych przez System Bankowy i Prawny. Będzie też na stronie dodatkowy dział do składania naszych zapytań, wniosków czy konkretnych spraw dla przyszłego Pana Posła.

Wiem, że każdy z nas ma różne zapatrywania i przekonania polityczne, nie każdemu Ruch Poparcia Palikota jest na rękę, ale moim zdaniem i zdaniem Pana Romana jest, że lepiej mieć jednego Posła po swojej stronie niż żadnego. Te wybory jak sami wiecie to fikcja, wejdą tylko Ci, którzy są wśród wybrańców partyjnych, na samym szczycie list wyborczych oraz tacy, którzy przynajmniej są rozpoznawalni. Takim kandydatem na Posła jest pan Andrzej Rozenek, który startuje z Ruchu Palikota z listy nr. 1 w Katowicach.

Prośba do wszystkich z okręgu Pana Andrzeja o głosowanie na tego człowieka oraz namawianie innych do tego kroku. Skoro nie da rady aby to ktoś z nas dostał się do Sejmu czy Senatu, trzeba w takim razie korzystać z nadarzającej się okazji.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
25 wrz 2011 - 23:11:09
Racja, Schoppenko, szkoda tylko, że ja na Pana Andrzeja nie będę mógł oddac głosu, bo nie kandyduje z mojego okręgu. Niemniej życzę mu wygrania wyborów i apeluje do wszystkich, którzy mieszkają na Górnym Śląsku o poparcie Pana Andrzeja.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
26 wrz 2011 - 00:06:03
W polityce i w życiu liczy się JEDNO !!!
SKUTECZNOŚĆ !!!
Do tej pory wszyscy mieli NAS i NASZ RUCH w dupie..
Czytali Nas , wyłapywali lepsze " Kąski " , by żaświecić w mediach i ???
Cisza...
Chcę wierzyć i wierzę , że może przez Pana Andrzeja - który myśli jak MY - coś się zmieni... BTE - do kosza..1015 kc - dziedziczenie długów - do kosza..Umowy kredytowe do kodeksu cywilnego..Lichwa !!! - do kosza...ITD..
Chcę wierzyć , że to początek lepszego jutra..
Gustlik - mozna głosować na pana Andrzeja u Ciebie...
Głosuj na listę PALIKOTA u Ciebie..
Jest jakaś szansa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
26 wrz 2011 - 11:21:55
Jak rozmawiam z ludżmi,to coraz częśćiej słyszę,że będą głosować właśnie na Ruch
Palikota.Zawsze to jakaś "świeża krew",niczym jeszcze nie skażona....
Mam nadzieję,że są tam ludzie,którym nie jest obojętny los Polaków.
Liczę też na to,że nasze społeczeństwo- po tych wszystkich doświadczeniach
będzie umiało wybrać tych właściwych.
A może okaże sie ,że dokonaliśmy dobrego wyboru głosując właśnie na Ruch Palikota?
Nie mamy nic do stracenia......
Trzymam kciuki za p.Andrzeja...i za innych z tej partii.
No i oczywiście namawiam wszystkich do głosowania!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
26 wrz 2011 - 15:21:20
Jestes z okregu 16,płocko-ciechanowski,zagłosuj na listę nr.2,""Polska Jest Najwazniejsza""Pozycja 17,Oddany głos na 17,to głos nie zmarnowany.Pozdrawiam i dziękuję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 08:53 przez ewiska.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
26 wrz 2011 - 15:51:27
Zaryzykuję - zagłosuję. Jeśli przejdzie, będę wymagająca. Nie odpuszczę! Na bank!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-26 15:56 przez flame.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
26 wrz 2011 - 15:52:30
@ewiska
Nie rozumiem Twojego rozpaczliwie rozgoryczonego komentarza.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
26 wrz 2011 - 18:34:07
słuchajcie- palikot ma tyle kasy, że nie musi byc posłem, a jednak kandyduje- a może warto... Ja też nie jestem z tego okręgu, ale trzymać kciuki bedę- jedno jest pewne, że Palikot mówi to, co myśli, a to rzadka cech wśród polityków... Oni najpierw mówią to, co chcemy usłyszeć, a później weryfikują...
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
27 wrz 2011 - 08:45:11
Jestes z okregu Andrzeja Rozenka,oddaj na Niego głos,również ten ktojest , z okręgu 16,płocko-ciechanowski,zagłosuj na liste nr.2,''Polska Jest Najwazniejsza"" pozycja 17, oddany głos na 17 pozycję,to głos - nie zmarnowany.Ta pozycja idzie równiez w naszej słusznej sprawie.Pozdrawiam i dziękuję.Warto na te osoby oddać głos.Maja wspólny cel.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 08:48 przez ewiska.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
27 wrz 2011 - 09:14:44
@ewiska
Cieszę się, że zmieniłaś komentarz :)
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
27 wrz 2011 - 09:23:51
Flame,dzięki,17 pozycji nie promujecie,a ta 17,przecież idzie także w tej samej słusznej sprawie.Ale jest juz wszystko w porzadku.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
27 wrz 2011 - 10:14:06
Ewcia, kibicuję Ci całym sercem. Szczególnie na FB. Wierzę w Twoje dobre intencje, ale wybacz, PJN nie ma w swoim programie ani jednej wzmianki o wykluczonych, ukredytowanych oraz dojonych przez banki, firmy windykacyjne i komorników. Sklecili programowe ogólniki i szukają głosów. Chyba, że coś przeoczyłam. Stajesz w słusznej sprawie, ale polityka to dżungla interesów. Jeśli przejdziesz, będziesz musiała gdakać jak partyjni koledzy. A oni mają w doopie nasze sprawy. Nawet Marek Migalski nie przekonał mnie, że jest inaczej.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
27 wrz 2011 - 11:18:43
@ ewiska-
jak sam wątek wskazuje - dotyczy on konkretnej osoby(i partii,w której jest).
Nie mozna robic kampanii reklamowej wszystkim ugrupowaniom - co nie znaczy,ze nie
szanuję twoich poglądów i twojego ugrupowania.
Jak będziemy ciągnąć "wszystkie sroki za ogon"-to zostaną nam same pióra....
Zapewne wielu z nas ma inne spojrzenie na partię,którą tu chcemy wspierać - ale to nie znaczy,ze zaraz każdy będzie wskazywał swoje ugrupowanie, by na nie głosować.
Ps.
Życzę ci powodzenia - ale tym razem podzielam zdanie "flame".
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
28 wrz 2011 - 17:27:47
Wiem, że to co napiszę nawet nie będzie przeczytane a gdyby nawet będę uważana za głupią...
Zastanówcie się czy warto głosowac na partię, czy ugrupowanie, wrogą katolikom i co można się spodziewac po takich ludziach, którzy walczą z Bogiem, z kościołem, religią w szkołach a są za aborcją, eutanazją...i t.d

Ja nie oceniam Pana Andrzeja Rozenka, bo byc może akurat jest przyzwoitym człowiekiem ale kogo reprezentuje daje mi wątpliwości

Ja bardzo cenię, szanuję jak nikogo w świecie Pana Ropmana i wierzę że skoro mówi że ten człowiek jest wiarygodny to wierzę w to, ale on jest z Palikotem a ten ma diabła za skórą
- ktoś tu napisał, że jest odważny mówi to co myśli, ale cóż warte są jego myśli skoro chcą zabijac ...
Tacy sami ludzie go otaczają...
Daj Boże, żebym nie miała racj, ale może jakimś cudem, poparcie dla P.Andrzeja okaże się cenne, to sam w pojedynkę nie poradzi sobie...

Przepraszam, że się wtrąciłam ale nie mogłam spac i czułam, że to mój obowiązek bronic miliony a może i więcej nienarodzonych dzieci i resztę ludzi przed niemoralnością...takie jest moje zdanie
Wiem, że tu jestem już stracona - przykro mi z tego powodu - taki mam charakter, wybieram mniejsze zło...
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie......
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
28 wrz 2011 - 18:31:56
ela2408-nie miej wyrzutów sumienia,zrób jak mówisz nikt ciebie nie bedzie oceniał ani ganił,bardzo ważne jest abyśmy bronili swoich wartości Chrześcijańskich bo jak widać tylko one nam niedługo zostaną.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
28 wrz 2011 - 19:44:45
@ ela2408-
każdy ma prawo do swoich poglądów i zagłosuje tak,jak mu sumienie dyktuje.
Nawiązując do twojej wypowiedzi - to,że Palikot chce,by oddzielić Kościół od
polityki,to nie znaczy,że walczy z Bogiem.To nie jest walka z Kościołem.
Dlaczego piszesz,ze jestes stracona?
Ja szanuję to,że potrafisz być szczera.
A co do ludzi,którzy otaczają Palikota.....Uważasz,że innych liderów partii
otaczają lepsi? Takich mamy "dobrych" teraz- dlatego mamy tez takie "dobre' życie.
Pozdrawiam.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
28 wrz 2011 - 20:05:24
Pewnych rzeczy widzę że nie rozumiemy. Można i trzeba mieć swoje poglądy, każdy powinien kierować się własnym sumieniem, ale w tym wypadku trzeba pokierować się również rozumem. Ja osobiście nie lubię Palikota, jestem za życiem, jestem katolikiem ale jednocześnie jestem za ludźmi którzy rozpaczliwie błagają o pomoc. W imię tych ludzie, godzę się na głosowanie wbrew swoim przekonaniom, gdyż Pan Rozenek jest jedynym człowiekiem który pochylił się nad naszą krzywdą i chcę RAZEM Z NAMI zmienić to z czym walczymy.

Takim skrótem myślowym może być to, że jestem za życiem i dlatego glosuję na Partię Palikota, bo życie wielu z Was a także moje własne też jest cenne.

Ponieważ Pan Rozenek startuje z okręgu Katowickiego a wielu z nas mieszka w innych częściach kraju, namawiam gorąco na głosowanie na pierwszego z listy Palikota. Nie dlatego że go popieramy ale dlatego żeby Partia Palikota osiągnęła minimum, żeby weszła do sejmu i żeby Pan Andrzej Rozenek mógł działać w naszym imieniu.

Oprócz tego, że na stronie naszego portalu będzie specjalny dział dla nas, chcących zadać pytanie, skierować konkretną sprawę czy wnieść interpelację poselską do Pana Posła Rozenka. Będzie też możliwość spotkać się z Panem Rozenkiem osobiście przy okazji naszego wspólnego spotkania w Poznaniu. Mam nadzieję że uda nam się to wszystko pogodzić i wszystko co planujemy będzie zrealizowane.

Pamiętajcie, sukces w naszych sprawach będziemy mieli tylko wtedy, kiedy razem będziemy grać do jednej bramki. Możemy prywatnie mieć muchy w nosie, nie zgadzać się, mieć całkiem odmienne poglądy ale dla dobra nasz wszystkich, którzy żebrzemy o wysłuchanie, o godność, o dacie szansy, powinniśmy zagłosować razem.

Razem z Panem Romanem liczymy na Was.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 00:33:39
Dla mnie ważna jest postawa człowieka i to co reprezentuje sobą. Szanuję każdego kto potrafi bronić swoich pogladów i nie jest dwulicowy.
Nikt z ważnych katolików nie stanął w naszej obronie, chociaz głoszą katolickie prawdy.
Jeśli chcemy coś osiagnąć to koniecznie razem, jak "jeden mąż"!!! W przeciwnym razie wyleje sie morze łez i tak nikt ważny tego nie zauważy.
Palikot jest zamożnym człowiekiem i bardzo dbajacym o rodzinę. Jest też odważny tak jak np. śp. Leper, a to jest cenna zaleta. Jest to moje obiektywne spojrzenie.
Trzeba skorzystać z możliwości współpracy z człowiekiem, który może cos dla nas zrobić i nie szukać dziury w całym. Nie ważne jest to, czy ktoś lubi Palikota lub Rozenka. ale to co możemy wspólnie osiągnąć dla dobra ludzi zadłużonych, tak bardzo bliskich wykluczeniu społecznemu. Wyznanie jest prywatną sprawą każdego człowieka i nie ma nic wspólnego z pracą, polityką, czlowieczeństwem... Znam ateistów,ktorzy są wspaniałymi ludźmi z sercem na dłoni.
A więc nie roztrząsajmy kto kim jest, tylko działajmy w słusznej sprawie - razem!!!
pozdrawiam
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 01:28:58
Mnie nie chodzi o poglądy religijne , to nie ważne, czy wierzący, czy nie wierzący, chodzi mi o wartości człowieka, które się zatracają a i tak nie mamy wzorców do naśladowania - chodzi mi najbardziej o młode pokolenie, bo cóż im damy w spadku długi i długi zatraconej wartości
- skoro ja szanuję czyjeś poglądy i nie naśmiewam się, że ktoś wierzy inaczej niż ja, czy w ogóle nie wierzy, tak samo oczekuję od drugiego człowieka a nie wyśmiewam się, nie kpie.

Ja nikogo nie osądzam ale mogę miec wątpliwości, które tu opisałam, boje się, żeby to nie było przekupstwo coś za coś a ja ci później pokaże gdzie cię mam.....

Wiem, że to nasza ostatnia deska ratunku i nadzieja ale to tak wygląda jakbyśmy sprzedali dusze diabłu....
Jeśli tak uważacie i ufacie im, to ja też zagłosuje ale szczerze mówiąc, nikomu się nie przyznam i nie wiem jak spojrzę sobie w twarz.

Moim marzeniem jest oddanie głosu człowiekowi, któremu ufam, uczciwemu tak jak nasz Pan Roman, czy ktoś z Ruchu, teraz wiem, że to niemożliwe...

Nie chcę nikogo odwieśc od głosowania na Pana Andrzeja, tylko rozważam ewentualnośc zrobienia nas w konia. To nie jest tylko moje zdanie dlatego wkleję dwa przykłady a jest ich dużo więcej.

Jeśli kogoś zirytowałam to przepraszam - uważam, że powinniśmy poznac tego człowieka skoro chcemy go popierac / mam na myśli P.Palikota/ i może to wyjaśni moje wątpliwości...

Żałosna prowokacja Newsweeka i Palikota - Fronda
fronda.pl
„Ukrzyżowany” półnagi Palikot kpi sobie z symboli chrześcijaństwa. Mam nadzieję, że NIKT go za to nie będzie ciągać po sądach. Ten typek i tak ma coraz większe szansę wejść do Sejmu. By odnieść do końca sukces potrzebna mu afery a la Nergal. Nie dajmy mu tej satysfakcji.

To druga wypowiedź

Boję się ludzi, którzy stoją za Palikotem, możemy obudzić się z kacem - - Nie warto zawierać koalicji z ludźmi bez wiarygodności publicznej. Palikot ma ograniczoną wiarygodność, a jego ludzie nie mają wiarygodności w ogóle -

Jeszcze raz to napiszę : Skoro nie ma innego wyjścia a nie ma - będziemy głosowac na Pana Andrzeja, zresztą Pan Roman wie co robi a jemu ufam.

Przepraszam, że ośmieliłam się wtrącic i może trochę namieszac...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-29 01:46 przez ela2408.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 08:07:22
Elu nie przepraszaj za to ,że wyraziłaś swoje zdanie.
Każdy człowiek jest ważny a więc i jego zdanie również.
Dla mnie Palikot jest człowiekiem z lekka dziwnym ale to nie znaczy,że wszyscy wokół niego są tacy jak on.W tej trudnej sytuacji naszego społeczenstwa,gdy ci wszyscy dobrzy nas mają gdzieś,będę głosować na Ruch Palikota.Nie na Palikota lecz na ludzi takich jak Pan Andrzej.Ludzi,którzy dostrzegają nasze problemy i chcą coś zmienić na lepsze,a czas pokaże napewno,czy był to dobry wybór.Trzeba komuś zaufać.A czy z obecnej ekipy jest jakaś osoba,która jest godna zaufania? moim skromnym zdaniem nie ma.Trzymam kciuki również za Ewiśkę,za jej odwagę.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 09:50:04
Czytam właśnie o wątpliwościach i stawianie na szali co możemy zyskać a co stracić ? To jest właściwe pytanie, bo tak naprawdę to co możemy stracić ? Straciliśmy juz wszystko, majątki, godność, człowieczeństwo bo nie jesteśmy traktowani jak ludzie, więc głosując na partię w której jest człowiek ujmujący się za naszą krzywdą to możemy tylko zyskać.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 11:30:42
Trochę dziwią mnie te wątpliwości...Kto nie ryzykuje - może stracić. Ruch Palikota
ma hasła,które wcale nie są złe.Tak jak w każdej demokracji-człowiek ma prawo wyboru,dlatego jest mowa o in vitro,o aborcji,o oddzieleniu Kościoła od polityki.
Co przecież nie znaczy,że ktoś,kto kieruje sie wartościami chrześcijańskimi musi to
popierać,czy też realizować.Katolik będzie zawsze postępował według swoich zasad - ale należy też uszanować tych,którzy np. sa ateistami,czy tez sa innego wyznania.
Po raz pierwszy spotykam się z informacją,że KTOŚ ma "na sercu" nasze problemy.
Cały czas narzekaliśmy,że jest nam ciężko,że z bankami są problemy- a gdy jest
człowiek,który może wstawić się za nas - szukamy "dziury w całym",no i mamy wiele
wątpliwości....Ja osobiście nie mam - chociażby dlatego,by być w porządku wobec
takich osób jak p.Roman,czy Schoppenka,którzy próbują cokolwiek zrobic,by ktoś
zajął się problemami tych wszystkich zadłużonych,wykluczonych.....A co z tego
wyniknie,zobaczymy.Głosując na Ruch Palikota - nie wyrzekam się przecież wiary!
Palikot jest jaki jest - zapewne jest mniej zakłamany,niż cała "reszta" i ma odwagę
mówic,to co myśli.Inni mówią to-co społeczeństwo CHCE usłyszeć-aby tylko wygrać.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 11:37:00
Jakie wątpliwości? Kto osobiście zna Rozenka albo Palikota, żeby móc powiedzieć, że ten jest dobry, a tamten zły? Polegamy tylko na tym, co nam przekazują media. A te nami skutecznie manipulują i robią nam z mózgu jajecznicę. Palikot zachowuje się czasami jak marionetka, ale ... nie znam facetów - nie wyrażam ostatecznego zdania. Oddając głos na przypadkowego POwca, PiSiora, albo innego gada, nie mamy żadnej gwarancji, że zainteresują się naszymi problemami. Kto nie ryzykuje, ten nie ma. A ja, tak jak napisala Schoppenka, nie mam nic do stracenia.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 20:39:59
To dobra wiadomość, że ludzie mądrzy i inteligentni startują do Sejmu. Znam Andrzeja Rozenka od wielu lat i tylko z dobrej strony. Niejednokrotnie poświęcał swój prywatny czas zwykłym ludziom i ich problemom. Bezlitośnie i jakże celnie wytykał błędy każdej władzy, niezależnie od tego, która partia tę władzę sprawowała. Nie zamierzałam głosować w tych wyborach, ale kiedy dowiedziałam się, iż Andrzej Rozenek kandyduje do sejmu, postanowiłam oddać głos na Ruch Palikota. I zupełnie nie ma znaczenia na ile popieram ich program, znaczenie ma to, że mój głos oddany w innym rejonie wesprze pośrednio osobę mi dobrze znaną. Andrzeju trzymam mocno kciuki. Małgorzata Gut (prawnik)
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 21:33:50
myslę , ze może to i dobry pomysł głosować na nową partię , ale przecież nie tak koniecznie nową , bo przecież Plikot to nikt inny jak człowiek PO ,który przez 3 lata dzielnie wspierał Tuska Boniego ( ministra bez teki )w ich polityce społecznej, gospodarczej itp., przez trzy lata nie pomagał ludziom potrzebującym , skupiał się na krytyce braci Kczyńskich , raptem przed wyborami przypomniał sobie o tym , że może wypłynąć na biedzie Polaków i jak sam mówi ,po wyborach może wejść w koalicje z PO i być współrządzącym tylko ja się pytam na jakich zasadach czy takich samych jak obecna koalicja w której PSL to kalkulator do dodawania głosów w sprawie uchwalania ustaw stworzonych przez PO
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 22:13:17
a ja tak sobie obserwuje i odbieram to tak :) trochę chyba sami się gubicie :) jak ewiska po cichu się upomina o poparcie a jest od was ??? to piszecie jej delikatnie ewiskia słońce spadaj na drzewo bo PJN jest beeeee ale z całego serca Ci kibicujemy ( czyt. mamy nadzieje że nie wygrasz ) :) :) a teraz ktoś kto jest z ugrupowania Palikota jest cacy, wcześniej kilka osób z forum miała startować zaczynało się robić gorąco na forum ale ewiska była z boku ??? nigdzie nie widziałem żebyście ją popierali, mylę się ?? skoro ewiska jest od was, od długiego czasu was popiera to może warto ją wesprzeć ????????? może tędy zdobędziecie mały kluczyk do wielkich drzwi skoro reszta z was nie będzie startować ? oczywiście nie oceniam Pana Andrzeja bo nie wiem kompletnie kto to jest, pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-29 22:17 przez Robertxxxx.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 13:44:13
Robertxxxx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> skoro ewiska jest od was, od długiego czasu was popiera
> to może warto ją wesprzeć ????????? może tędy
> zdobędziecie mały kluczyk do wielkich drzwi skoro
> reszta z was nie będzie startować ?

Mały kluczyk, żeby mógł otworzyć wielkie drzwi komnaty musi idealnie pasować do zamka. Jeśli nie pasuje, chętni do wejścia mogą sobie dotkliwie porozbijać nosy, albo stratować się w tłoku przed progiem.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 23:27:06
A ja wiem kto to jest !!!
Przyzwoity facet !
Też wie , że system bankowy w Polsce ma więcej praw jak Lenin w Poroninie..Też go wkurza BTE ( Bolesława Bieruta ), pisał po wielokroć o przekrętach cwaniaków z banków i urzędów...NO CO ? nie jeden z tego forum był bohaterem jego gazety..A ile razy atakował dziedziczenie długów .... ściągał od Gustlika !!!
Najważniejsze , że jak będzie posłem to zaloguje się na tym forum , że admin. stworzy grupę " sprawa dla posła " i on osobiście będzie przyjmował wnioski o interpelcję , wnosił będzie NASZE projekty ustaw i informował Nas , który z posłów mówi jedno , a robi drugie - czyli Nas oszukuje...
Po latach będziemy mieli NASZEGO w Sejmie...
ZARYZYKUJEMY ??????????

Głosujmy na jego ??? A jest lepsza koncepcja ??? ONI już nas w bambuko zrobili !!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
29 wrz 2011 - 23:33:19
Teraz pewnie wywołam wojnę, ale trudno ktoś to musi zrobić. (sorki Ewiska, ale będę ta zła). Robert przeczytaj sobie forum a szczególnie posty naszej Ewiski i zastanów się co takiego odkrywczego, mądrego i fascynującego pisze Ewiska ? Czy komukolwiek pomogła, napisała pismo do sądu, poradziła jak w zgodzie z prawem rozwiązać jakiś problem, itp ????? Ponadto Ewiska nie konsultowała się z nami a tym bardziej z Panem Romanem (którego hasła wyborczego używa), w sprawie jej startu w wyborach z jakiejkolwiek listy i nie chodzi o PJN. Gdyby ktokolwiek na tyle zainteresował się naszymi sprawami co Pan Andrzej Rozenek (wiem o czym pisze), to bez względu z jakiego ugrupowania by startował, miałby nasze pełne poparcie.

Jest jeszcze sprawa szansy. Wybacz, ale większe ma szanse ktoś kto startuje z 1 miejsca na liście niż ten z 17. Sorki, twarda prawda.

Gdyby Ewiska była rzeczywiście nasza i chciała rzeczywiście reprezentować nasze sprawy to w pierwszej kolejności załatwiłaby to z Panem Romanem a On niestety o niej nic nie wie a po drugie, wiedziałaby bez podpowiadania o co tak naprawdę walczymy i nie wydzwaniałaby po ludziach żeby jej podpowiedzieli. Tak jak i my nie wiemy o jej jakichkolwiek sukcesach oprócz tego że startuje w wyborach.

Oczywiście, jeśli Ewiska jednak dostanie się do sejmu, na zasadzie "mamy dość tych samych głów, więc głosujemy na ostatnich na listach", to będziemy ją wspierać. Ja jej kibicuje choćby za odwagę, ale myślę realnie i będę głosować na Rozenka (nie startuje co prawda w moim okręgu, ale będę glosowała na partię Palikota aby weszła do sejmu wraz z Rozenkiem).

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 00:39:19
Powinniśmy wiedziec jak najwięcej o tej partii i jej liderze

: Transgresje Palikota drukuj

Dodane przez: xxxxx Kategoria: Polska

Happeningów Palikota ciąg dalszy. Po sztucznych penisach, pikietowaniu kościołów, nadszedł czas na symulowanie małżeństwa. Dziś dwóch kandydatów z jego partii „zawarło” w Warszawie symboliczny związek małżeński. Powód? Zwrócenie uwagi na sytuację par jednopłciowych. Co będzie dalej?


/

29.09.2012


Posłanka z Ruchu Poparcia Palikota, która wcześniej była mężczyzną, zapragnęła zwrócić uwagę na trudny los transseksualistów, którzy – mimo wysiłków chirurgów – nie mogą mieć dzieci. W ramach happeningu uprowadzono dziecko pary heteroseksualnej, która miała ich zbyt wiele. – To nie jest sprawiedliwe, że tacy ludzie, jak ci tu mają tyle dzieci, a moja posłanka ani jednego – zapewnia Palikom. I zapowiada, że jego partia wprowadzi zasadę, że rodziny ze zbyt wielką liczbą dzieci będą zmuszone dzielić się nimi z osobami homo- i transseksualnymi. – Próbujemy tylko naprawić błąd natury, która sprzeciwia się zasadzie równego dostępu do dzieci – wyjaśniał dziennikarzom lider Ruchu.


29.09.2013


Poseł Ruchu Palikota postanowił zwrócić uwagę na trudny los juhasów, którzy nie mogą zawrzeć związków małżeńskich ze swoimi owieczkami. Dlatego przed gmachem Sejmu zawarł on symboliczny ślub ze swoją ukochaną owieczką (niestety nie była to sklonowana Dolly). Nie zabrakło na nim konfetti, życzeń i buziaków. – Chcemy zwrócić w ten sposób uwagę na szowinizm gatunkowy, który uniemożliwia innym zawierać małżeństw zgodnie ze swoją wolą – wyjaśniał Palikot. – Chcemy też zaprosić do Sejmu wybitnego specjalistę od małżeństw międzygatunkowych Petera Singera, który wyjaśni naszym kolegom z PO i PiS, że katolickie, homo i zoofobiczne poglądy nie mogą ograniczą słusznych uprawnień osób do zawierania związków na jakie mają ochotę – uzupełnił Palikot.


29.09.2015


Na kilka dni przed wyborami poseł Janusz Palikot postanowił upomnieć się także o los singli. Zatroskany o los tych z nich, dla których nikt nie jest tak dobry, jak on sam – Palikot zawarł związek małżeński sam z sobą. Nowożeńcowi towarzyszył sztuczny penis i świński ryj. – Nie wolno zmuszać ludzi do ślubu z obcymi osobami. Nikt nie jest nam bliższy niż my sami – zapewniał Palikom. I dodawał, że z faktu, że nikt nie dorasta nam do pięt nie może wynikać dyskryminacja podatkowa. – Gdy ktoś ma żonę lub męża może dzielić dochód na dwie części. Samotni byli dotąd tego prawa pozbawieni. Moja propozycja jest jednak taka, by każdy kto ożeni się sam ze sobą mógł rozliczać się wspólnie ze sobą, czyli tak jak małżeństwo. Pora skończyć z przesądem, że do ślubu potrzebne są dwie osoby. Gdy mamy do czynienia z osobami na moim poziomie, może wystarczyć jedna – skromnie uśmiechnął się poseł.


xxxxxxxxx



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 00:46 przez ela2408.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 01:07:23
Ciekawe informacje o Palikocie :))) Ze sprawdzonego źródła:

Z wikipedii:

Rozwiedziony z Marią Nowińską, z którą ma dwóch synów: Emila i Aleksandra. Drugi związek małżeński zawarł z Moniką Kubat, z którą ma syna Franciszka i córkę Zofię.

W 2008 wyróżniono go tytułem Honorowy Obywatel Miasta Biłgoraja. W tym samym roku dubbingował postać Sir Brie w filmie Łowcy smoków[22].

Dodam, że żona Janusza Palikota - Pani Monika Kubat to moja była sąsiadka, a jej mama, teściowa Palikota kandyduje u mnie (Kłodzko) do sejmu. Wiem to na 100 %, bo rozmawialem z ta kobietą ostatnio.

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 01:42:05
Pytanie za 100 punktów !!! Chcecie aby ktoś się zainteresował Waszymi sprawami, czy nie ? Jeśli nie, to dajcie spokój i jęczcie dalej a najlepiej zabijcie czas wyszukując w internecie kompromitujące haki na innych ludzi. Pamiętajcie że o nas też nie piszą i nie mówią najlepiej, ponoć święci nie jesteśmy a jedynie banda złodziei i wyłudzaczy. Zanim rzucisz kamieniem, popatrz na siebie. Nie sądź a nie będziesz sądzony.

Gdybym tak patrzyła na ludzi jak media, to bym nikomu nie pomogła bo każdy z nas ma coś za uszami. Pan Roman też jest tego samego zdania.

Ja nie głosuje na Palikota bo dla mnie to człowiek obrzydliwy, ale człowiek, mogę się co najwyżej za niego modlić aby zszedł z tej drogi. Ja głosuje na Rozenka, czyli konkretnego człowieka który się chce ująć za moją krzywdą i krzywdą innych a skoro nie ma innego wyjścia jak oddać głos na partię z której startuje to dla wyższego dobra, zagłosuje na Palikota. Z drugiej strony to pytam się Was, który z polityków, kandydatów na polityka ma w swoim programie choćby jeden z punktów o które tak się bijemy ? Podpowiem, żaden, nawet PJN z której startuje Ewiska. Natomiast Palikot w wiadomościach sprzed dwóch dni, razem z Piotrem Ikonowiczem, mówili o mordowaniu społeczeństwa przez komorników i o egzekucji do ostatniej koszuli.

Na facebooku Andrzej Rozenek reklamuje naszą stronę a o nas napisał między innymi tak: "Poparcie ze strony Romka i Jego stowarzyszenia jest dla mnie szczególnym zaszczytem. Dziękuję!".

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 03:03:13
A czemu tak się złościsz ? to nie są moje słowa a jakie ja mam zdanie o nim to moja sprawa - chciałam żebyście poznali bliżej tego wariata - byc może że akurat lider was poprze nawet dla zabawy, po nim można się wszystkiego spodziewac...
Jeśli chcesz wiedziec to będę głosowała na P.Andrzeja chocby dla Was.
Pamiętasz, jak na fb napisałam o kobiecie, która na pewno by nas poparła i naszą sprawą na pewno by się zajęła - kobieta wykształcona, mądra i takie sprawy leżały jej na sercu, zawsze broniła ludzi pokrzywdzonych - to co wtedy powiedziałaś ? ?....po prostu moje zdanie się nie liczy i może nie tylko moje , nawet nie chciałaś tego rozważyc...
Ewiska też mogła stworzyc taki program a głosy mogliśmy jej dac pod dostatkiem - po prostu pomóc w przygotowaniu programu, to kobieta dobra uczciwa i zaradna i tak samo zadłużona jak tu wszyscy - jest z Wami drugi rok i nagle nikt jej nie zna a to osoba pewna i zaufana, ale też nie można było tego rozważyc....
Nie mam nic do Pana Andrzeja i nie mówie, że jest złym człowiekiem, skoro zainteresował się tą sprawą to tylko wypadałoby podziękowac a jeszcze Pan Roman go zna - boję się, ze Palikot tego nie zaakceptuje ani jego ludzie - po prostu nie ufam mu, ani tej partii - takie jest moje zdanie i nic więcej....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 05:38:59
A ja uważam, że właśnie tam na górze potrzebni są wartiaci, szaleńcy, odważni, którzy będą mieszać :), a przy tym skoro jest dla nas jakaś nadzieja, tym bardziej jestem za:). A media... zawsze będą kogoś oczerniać, kogoś wznosić ponad coś, ale czy tak jest naprawdę? Media często mocno naciągają te wizerunki. Już dość tych wiodących partii, nic nie zrobiły i nic nie zrobią, poza chronieniem własnych tyłków. Czas na zmiany, dlatego oddam głos na pierwszą osobę z Ruchu Palikota, Pan Andrzej niestety startuje z innego okręgu. Ale nie mam też nic przeciwko PJN, fajnie byłoby też gdyby i oni dostali mandat. Jeśli ktoś tak bardzo nie chce głosować na RUch Polikota, to przynajmniej niech poprze Ewiśkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 05:49 przez deirka.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 07:30:56
Kochani ! dla nas zadłużonych liczą się osoby ,które naprawdę nam pomogą i na takie trzeba głosować bo inaczej z tego bagna nie wyjdziemy ,nie ważne jakie kto ma poglądy ,jak pięknie byłoby gdyby każdy mógł ogłosić upadłość konsumencką ,tak jak jest w innych krajach
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 07:42:44
Dziękuję Wszystkim Tym,którzy sie za mna wstawili.Ja powiem tak.Jesli nawet nie startowałabym,to głos mój byłby oodany napewno nie na RUCH PALIKOTA..@@@@ schoppenka,ja prawnikiem nie jestem-bo jestem technik administracyjno-biurowy,to jest mój zawód.Dlaczego Ty potrafisz pisać-chetnie Ci odpowiem-jestes blisko P. Sklepowicza,od P.Romka masz wzory,siedzisz już w tym ponad 7 lat. Ty jestes humanistką,a ja lubię cyferki.Natomiast co do pomocy.Tak nie napisałam pisma nikomu,ale sobie niejedno,dlatego,że na blogu RSP,jest jeden wzór i to nie przez Ciebie pisany ale przez prawnika.i ten wzór nie zawsze pasuje do stosownej prośby.@@@@@ Schoppenka,nie musisz na ta partie głosować,nie oczękuje tego,ale mnie nie krytykuj,że ja nie pomagam. Ciąg dalszy nastąpi:)
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 08:01:56
Nie pisząc pism innym,to nie oznacza,że ja nie pomagam.Pomagam ale w inny sposób.Będac w grudniu w 2010r. była mowa o startowaniu do Sejmu.Na fb, rozpisywałam sie o naszym RSP,szukałam dla nas wsparcia,.Sporo osób sie wto zaangażowało.Do Eli,mieliście pretensje,że nic nie robi,.Robiła dla Nas i to dużo.Samo rozpowszechnianie o nas na fb-to mało.Potraficie tylko krytykowac,.Dostałam szansę i z niej nie zrezygnuję,i będe się tego trzymać.Jak nie teraz to za trzy lata na radną a pózniej za 4lata znów do sejmu.Bo ja idę dla Społeczności.Dla mnie zawsze był wazny człowiek a nie Stanowisko i mówić im Ty nic nie zrobiłaś,bo nie jesteś prawnikiem i nie pomogłaś nikomu napisałaś jakieś pismo.,,Poczytajcie jej posty''.A poczytaj od samego początku ale swoje posty moja Droga Schoopenko,
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 08:12:49
No i wystarczył jeden wpis Roberta-by zrobiło się niezbyt miło....Czyż nie to było
w zamiarze Roberta?!Od dawna jestem na forum,czytam to,co ludzie piszą....i tu się zgadzam z schoppenką- co do osoby ewiski.a ten ostatni jej wpis - to jest "nóż w
plecy" osobie,która na to nie zasłużyła.Przykro mi schoppenko,że tak cię ewiska
"podsumowała" . Nie wiem też dlaczego ela ciągle chce udowadniać,jaki to "brzydal" z tego Palikota....ale może ma wśród swego grona ludzi,którzy są naprawdę wartościowi?
Z góry przekreślacie jakąś szansę,która jest przed nami.......
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 08:21:00
Morski,naucz sie i ty.Nie krytykuj nikogo a nie będziesz Oceniany.Więc nie krytykujcie nikogo.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 09:02:40
Ewiski będą bronić Ci, którzy nic nie robią tylko jęczą jak to im źle i ciężko oraz Ci, którzy jej nie znają osobiście. Może tak przyszła Pani Poseł zorganizuje spotkanie przedwyborcze i zaprosi na nie zainteresowanych jej kandydaturą ? Czemu Eli nie zaproponowałaś startu do sejmu ? Osoby które tak sprawnie posługują się językiem, powinny reprezentować naród.


Co do tego że ja ponoć "siedzę" już w tym 7 lat i wszystko ma od Pana Romana, to co niektórych rozczaruję. Ja od ponad 7 lat jestem bankrutem i to by było na tyle. Pana Romana znam rzeczywiście od ponad 7 lat, ale przyjaźnimy się dopiero od 2 lat, wcześniej tak samo szukałam u niego pomocy jak wszyscy. Dopiero od niecałego roku, siedząc i pilnie się ucząc nabyłam wiedzę którą się dzielę z innymi i nie mam żadnych wzorów od Pana Romana bo Pan Roman wzory ma w głowie a ja je zdobywałam sama. To samo się tyczy mojej bliskości do Poznania, jeśli 200 kilometrów to blisko a spotkanie dwa razy do roku to często, to rzeczywiście mam o rzut beretem i wręcz na kawę wpadam do Pana Romana. Takie głupie i pozbawione prawdy gadki tylko ośmieszają tego, kto tak rozumuje.

Pomoc ludziom nie ogranicza się do pisania pism, wyjaśniania pojęć, odpowiadania na mejle, telefony i listy, podawania podstaw prawnych itp. Ja też nie jestem prawnikiem a moje wykształcenie to zaledwie średnie ogólne. Staram sie zdobywać wiedzę i się nią dzielić. Ten, kto nie czuje sie na siłach działać tak jak niektórzy z nas, może robić cokolwiek innego aby wspólnymi siłami działać dla dobra ogolnego. Roznoszenie ulotek to nie wszystko, tyle to potrafi 5 letnie dziecko. Działanie dla wspólnego dobra polega też na wspólnym działaniu we wszystkich aspektach życia stowarzyszenia a nie na samowolkach z nikim nie uzgodnionych, polega też na niepodkopywaniu autorytety innych, polega też na uzgadnianiu stanowisk, itp.

Nie chce mi się więcej pisać bo bo takich gościnnych występach to odchodzi mi ochota na pomoc dla innych.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 09:24:49
@ewiska
Dlaczego nie zorganizujesz u siebie jakiegoś spotkania wyborczego,chętnie by posłuchał jaki masz program a nie tylko wraz z ela2408 krytykujesz i wprost obrażasz schoppenkę wcale nie jest tak blisko pana Romana jak piszesz ja sam byłem u schoppenki i pisząc dla mnie i nie tylko nie posługiwała się żadnymi wzorami tylko pisała z głowy i dzięki niej wygrałem parę spraw a czytając forum nie zauważyłem abyście komuś służyli radami z których w przeciwieństwie do Schoppenki są akurat pomocne,widzę że chcecie rozpętać tutaj jakąś prywatną wojnę kto i na co ma głosować.Ewiska dlaczego wiecznie krytykujusz a wtóruje ci ela2048 a nie robicie nic pożytecznego,nikt nie neguje że startujesz do sejmu i chwała Ci za to ale musisz pamiętać ze będąc w sejmie to twoja partia wciągnie cię jak magnes i będziesz musiała pracować pod ich dyktando a to że chcesz coś zrobić dla RSP to dobrze ale pamiętaj obrażając Schoppenkę tak samo obrażasz i mnie i inne osoby.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 09:39:42
To sa wasze własnie odpowiedzi,krytyka i jeszcze raz krytyka .Wsiąknąć to może atrament w bibułę,ale nie ja .Resztę zostawiam bez komentarza,niektóre osoby jak widać sa najmadrzejsze ,wszechwiedzace,sami rozpetaliście tą akcję na mnie ,a ja tylko to odrzucam i odpowiedziałam.Ale to nie ma sensu.I prosze wiecej nie komentować,.Niech kazdy zajmie sie swoja dobroczynnościa dla pokrzywdzonych i poszkodowanych.Ja do nich sie równiez zaliczam.I mam nadzieje ,że uzyskam fachowa pomoc bezinteresowną.Dziękuje i pozdrawiam.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 10:37:16
@ ewiska -
ja nie boje się krytyki...możesz mnie oceniac,jeśli masz na to ochotę.
Mam tez prawo odnieść się do tego,o czym piszesz .startujesz w wyborach- twoja sprawa,masz do tego prawo.Ale czym się zasłużylaś,że mam cię popierać?!
Jaki masz program? Tego nikt nie wie.Chciałabym,by w sejmie były osoby,które mają coś do powiedzenia- a nie tylko "zasilały' jakieś ugrupowania.
@ Ela-
czy uważasz,że musisz tu dokumentować swoją niechęć do Palikota? Kazdy z nas jest
na tyle dojrzały i sam ma prawo oceniać.Zyjemy w tych samych realiach.
Dziwi mnie to,że w obliczu swoich problemów(czytalam o tym)-skupiasz się nad
osobą Palikota.....A wiesz chociaż,co on proponuje,jaki ma program? Wiesz jacy ludzie są wokół niego? Zrobisz,jak zechcesz,alejuż nie "faszeruj" nas ciekawostkami
o Palikocie( każdy kiedyś popelniał jakieś błędy).
@ Schoppenko -
wcale nie musisz się tlumaczyć...przykro mi tylko,że spotkala cię "taka nagroda" za to,że probujesz pomagać innym.Ale myślę,że to są jenostki- malo znaczące.
Większość (zapewne) ma odmienne zdanie niż ewiska,czy Ela - więc nie zrażaj się.
Jestem od dość dawna na forum i podkreslam,że jesteś najbardziej wyważoną,
kulturalną osobą - co widac po twoich wpisach.
Mam nadzieję,że p.Andrzej i Ruch Palikota będzie miał znaczne poparcie naszego
społeczeństwa. A ci,ktorym się to nie podoba- niech piszą prośby i petycje do
zwolenników PO, PIS - może oni rozwiążą ich problemy.....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 10:56:18
Ewiska szanuję Cię jako koleżankę ale aby osiągnąć nasz współny cel musimy wszyscy razem się zjednoczyć i działać razem.W przeciwnym razie wszystko co do tej pory robiliśmy szlak trafi.Nie można osądzać ludzi źle a zwłaszcza tych,którzy poświęcają swój czas dla osób w potrzebie.osobiście korzystałam z porad Schoppenki,Flame i Pana Romana, jak także Typka Niepokornego, za co jestem im bardzo wdzięczna.Uważam,że powinniśmy opracować wspólnie strategię działanie i się jej trzymać.Razem możemy wiele -natomiast w pojedynkę nie zrobimy nic bo nas zniszczą.Co do głosowania to każdy zagłosuje na kogo chce ale widze w Panu Andrzeju światełko w tunelu, może akurat jego partia jako ,,nowa'' zacznie coś robić w obronie ludzi wykluczonych.Trzeba dać im szansę bo zginiemy.

Zatem zostawcie juz topór wojenny ustalmy w porozumieniu z naszym Ruchem co jest dla nas priorytetem i działajmy.Pisanie takich rzeczy na forum uważam za nie koleżeńskie.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 11:16:37
do wszystkich forumowiczów i nie tylko.
Czy to forum ma służyć tylko do kłótni bo widząc co się dzieje to nie wygląda to optymistycznie,zamiast tutaj wspierać się i wiele rzeczy rozwiązywać wspólnie to zrobiło się wielkie bagno ,co niektórzy myślą ze zjedli wszystkie rozumy i są najważniejsi nie chce podawać tutaj żadnych imion autorów obrzucających błotę to Pana Romana to Scoppenkę to flame i tak dalej nie wiem i nie mogę tego zrozumieć do czego to ma służyć, niedługo jak tak dalej pójdzie to i to forum zniknie bo nie służy już do rozwijania i pomocy wszystkim tylko do załatwiania po prostu swoich spraw nie związanych absolutnie z stowarzyszeniem p.Rpmana Sklepowicza nie wyłączając też reklam.Zastanówmy się dopóty jeszcze coś można razem osiągnąć tym bardziej że jest coraz gorzej w naszym kraju. Chętnie drugich upominamy, a sami upomnień niechętnie słuchamy.
Pozdrawiam
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 11:21:00
Jak wielu ludzi tak wiele zdań,nigdy jeszcze nie było tak aby można było zadowolić wszystkich i zanim zaczniemy zarzucać sobie stworzone i niestworzone rzeczy,pamiętajmy o jednym jesteśmy w jednej drużynie i nie może każdy grać dla siebie,wszyscy po trochu mają racje i dlatego rozsądek musi zwyciężyć.Gdyby pan Rozynek był w moim okręgu na pewno na niego oddałabym swój głos ,ale ja mam dylemat jeszcze większy,mogę osobno napisać dla każdego o co chodzi,nie będę tego roztrząsać na forum ponieważ w moim okręgu kandydat z ruchu Palikota to jest specyficzna osoba aż się nóż w kieszeni otwiera że tacy ludzie mają czelność kandydować.
I zanim zaczniemy cokolwiek o kimkolwiek pisać krytycznie pamiętajmy że razem jesteśmy silni natomiast jako jednostki jesteśmy niczym a że mamy obiekcje co do samego przewodniczącego tego ruchu to przecież sam stworzył takie sytuacje które w oczach wielu ludzi stał się człowiekiem któremu trudno zaufać.
Ale jak pisze schoppenka czy ktokolwiek z innych partii zrobił coś dobrego dla takich ludzi jak my wszyscy,wszyscy nas zignorowali>>olali<<i cokolwiek byśmy nie zrobili i na kogokolwiek nie zagłosowali to pamiętajmy przede wszystkim o własnym interesie.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 14:03:40
Gia bardzo mądrze napisałaś podeszłaś do tego z rozsądkiem ......Proszę, wybaczcie mi za szczerośc - nigdy nie chciałam nikogo zranic, ani wydawac niesłuszne opinie, ale jako człowiek myślący, też mam prawo wypowiedziec się...

Nie chcę się powtarzac, bo pisałam już kilka razy na ten temat - że oddam głos na Pana Andrzeja i jestem mu wdięczna, że zainteresował się nami

Nie słucham tego co piszą media, raczej słucham to co dana osoba ma do powiedzenia, co sobą reprezentuje i mam swoje zdanie i nikt mi nie wmówi, że osoba Palikota nie chce wywrócic całego społeczeństwa do góry nogami

- może pomoże nam - choc nie wiem w imię czego - myślę jeszcze o całym społeczeństwie nie tylko o nas i gdyby to tylko chodziło o moje długi wolałabym się podpalic niż poprzec tą partię,
bo wiem, że zgotują nam piekło na ziemi- i to jest moje zdanie i więcej nie będę o tym pisała - tylko dodam, że Palikot też wywodzi się z PO / tak dla przypomnienia/

Jeszcze na temat Ewiski - czemu kojarzycie nas razem ja ją znam tyle co Wy, dlaczego jesteście złośliwi

tak bardzo chcieliśmy wszyscy, żeby ktoś z naszych kandydował i próbowaliście - udało się tylko Ewisce i tu nie rozumiem
- gdzieś tu na forum napisała że chce reprezentowac nasz Ruch, coś o reklamie i szybciutko została odwiedziona od tego zamiaru i zastanawiam się dlaczego

jak już pisałam, też miałam propozycję - Panią profesor Szyszkowską - jej nie potrzebne były głosy, bo ona ma ich wystarczającą ilośc, trzba było tylko przedstawic jej nasze problemy, które ja na wstępie przedstawiłam - też było źle nóz na gardle ale odrzucamy pomoc

Dlaczego patrzycie na mnie z góry ? i to co powiem jest krytykowane i przekręcone
Czy ja jęczę skarże się, że mi tak źle - choc powinnam już dawno nie życ, bo cóż warte jest życie na siłę...

Na początku, gdy byłam na forum możliwe, że kilka razy użaliłam się
- byłam sama z tym wszystkim, aż nagle znalazłam tu przyjaciół
- byłam szczęśliwa i może to głupie i nie zrozumiałe dla wszystkich bo napisałam - że warto było się zadłużyc, by poznac takich przyjaciół - ale jakże się pomyliłam

....jestem nadwrażliwa a to idzie w parze z naiwnością...
jeszcze dziś słyszę, że nic nie robię, tylko jęczę i narzekam a co ja mam robic ? kto mnie wtajemniczył w co kolwiek....?

Jeśli chodzi o pomoc, to dwa razy skorzystałam z niej a później miałam to wymawiane na forum i jeszcze przekręcone wymyślone
nie miałam odwagi i dalej nie mam żeby Was prosic nawet o poradę
A teraz proszę krytykujcie mnie
Pozdrawiam
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 13:21:52
Ewa, za ambicję, determinację i dobre chęci daję Ci 100pkt.

Niestety, dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane, a trzeba jeszcze mieć umiejętności i narzędzia, którymi chce się osiągnąć cel.
W przeciwnym razie otrzymamy produkt z gatunku "cel uświnił środki".

Zastanów się, czy masz ich pod dostatkiem, by sprostać zadaniom, których się podjęłaś?

Populistyczne hasła nie wystarczą. Możesz się o tym przekonać czytając komentarze na swoim profilu (fb). Pytają Cię (np. Łukasz Dalecki, Jacek Wiśniewski) jaki masz program. Proszą o link do strony-własnej strony i ... nie zaśmiecanie tablicy "Wirtualnego Płońska" prostymi hasłami. Nie masz im nic konkretnego do zaproponowania.

Kiedyś przygotowywałaś się do spotkania z p. Jakubiak. Zdeklarowałaś się, że przedstawisz jej problemy SPpSBiP i RSP. Ktoś Cię wysłuchał? Spotkanie doszło do skutku, czy było tylko informacyjną zanętą?

Jeśli zdecydowałaś się kandydować, to muszisz mieć świadomość, że Twoje działania od tej pory będą poddane bacznej obserwacji i krytyce. Pracuj nad argumentami i programem wyborczym, a nie nad wyszukiwaniem zarzutów pod adresem forumowiczów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-30 13:31 przez flame.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
30 wrz 2011 - 15:24:13
Mam nadzieję,że każdy już "wylał" swoje żale i uwagi.
Skupmy sie na tym wątku- "Andrzej Rozenek-nasza szansa!!!"
I tego trzymajmy się!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 10:05:31
Morski47...Masz rację ...pogadaliśmy sobie....daliśmy sobie po głosie...A TERAZ IDZIEMY GŁOSOWAĆ NA ROZENKA !!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 10:37:09
Kochani, chciałam Wam przypomnieć o bardzo ważnej rzeczy, o której bardzo często zapominamy.

- Nasze forum jest bacznie obserwowane przez samego zainteresowanego Pana Andrzeja Rozenka. Jak myślicie, czy takie podkopywanie i szczypanie się nawzajem naszej społeczności jest mu w smak ? Z dobrego serca bardzo chciałby nam pomóc, ale ten odruch może zostać zniweczony przez nas samych. Zachowujemy się bardzo dziwnie, jednocześnie rozpaczliwie pragniemy zainteresowania i pomocy ze strony rządzących a z drugiej gryziemy ta dłoń, która się w geście pomocy do nas wyciągnęła. Nasze forum zaczęło przypominać jarmark z przekupkami a nie z poważnymi problemami. Zdecydujmy się wreszcie na coś, albo gramy do jednej bramki i przynajmniej starajmy się być jednogłośni a swoje wątpliwości rozstrzygajmy w prywatnych mejlach (mam mejle do prawie Was wszystkich, mogę pośredniczyć w wymianie korespondencji) albo każdy niech zabierze zabawki z tej piaskownicy i radzi sobie sam. Wóz albo przewóz, innej drogi nie ma.

- Nasze forum czytają też inni poszkodowani, którzy albo nie umieją się zalogować, albo wstydzą się swoich problemów, albo nie bardzo się czują jako piszący, niemniej jednak ja mam z większością tych ludzi kontakt mejlowy i telefoniczny a także osobisty. Po przeczytaniu tego co się ostatnio na naszym forum działo, otrzymałam praktycznie jednolitą opinie od tych ludzi, która brzmiała mniej więcej tak : "jesteśmy wszyscy tak bardzo zdesperowani, że nawet gdyby sam diabeł zaproponował pomoc, to jesteśmy gotowi ją przyjąć, byleby zaczęło się coś dla nas zmieniać na pozytywne, bo już dłużej tak żyć nie możemy." Wyrazili też swoje zaniepokojenie tymi kłótniami i zapytali wprost, czy rozwiązujemy działalność i nie będzie już dla nikogo ratunku, oraz pytali o co chodzi z tymi kłótniami, dlaczego podkopujemy zdanie Pana Romana i odrzucamy zaproponowaną pomoc ? Muszę Wam powiedzieć że jest mi wstyd w rozmowie z tymi ludźmi, którym muszę tłumaczyć że to tylko chwilowe, że to taka zwykła kłótnia jak w małżeństwie a nie prawdziwa wojna i skakanie sobie do gardeł, itp. Musimy wszyscy pamiętać że jesteśmy dla bardzo wielu przykładem i liczą się z naszym zdaniem ale boją się że zostaną sami, jeśli będziemy się tak zachowywać jak ostatnio. Musimy mieć też świadomość, że dla wielu jesteśmy ostatnią deska ratunku i jeśli nie pokażemy że jednak potrafimy razem dążyć do wspólnego celu, dla ludzi obserwujących nas, może być to sygnał że nie ma już ratunku dla nikogo a z taką postawą to już tylko jeden krok do np. samobójstwa a ja nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Kochani, musimy być odpowiedzialni, nie tylko za siebie ale i za innych.

Wiem, że bardzo by pomogło wspólne spotkanie nasz wszystkich, bo takie osobiste relacje bardzo dobrze wpływają na każdego. Gdybyśmy się poznali osobiście, byłaby większa szansa na porozumienia i wzajemne zrozumienie. Jest nadzieja że do takiego spotkania dojdzie a wówczas zobaczycie dla ilu osób jesteśmy wzorem i nadzieją, bo niektórzy z tych co nas czytają deklarują chęć przyjazdu na spotkanie.

Dlatego jeszcze raz powtarzam i bardzo gorąco proszę abyśmy swoje prywatne wojenki i niejednoznaczne pytania zadawali mejlowo a nie na forum, ono i bez tego stało się mało czytelne. Na forum powinniśmy pisać o problemach z systemem i na nie odpowiadać a nie się kłócić, obrzucać błotem i kopać po kostkach.

Ci, którzy byli na grudniowym spotkaniu, przyjaźnią się ze sobą i mają takie same zdanie we wszystkich sprawach. Wzajemnie się wspierają, pomagają i dążą do jednego celu oraz uznają zdanie lidera czyli Pana Romana. Jedynym wyjątkiem jest Ewiska, ale to już inna para kaloszy, kto nie był na spotkaniu i nas wszystkich nie poznał, tego po prostu nie zrozumie.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 12:14:45
Kochana Schoppenko
bywam i czytam na forum jestem szczeliwa ze tu trafilam troche pozno ale lepiej pozno niz wcale,niektorzy na tym forum zachowuja sie nipoprawnie,ale mysle ze niektorzy wcale pomocy nie potrzebuja tylko wchodza tu i sieja zamet,a ci co potrzebuja pomocy to powinni sie opamietac i swoich uwag co do danych osob owinni wyrazac na emeilu,tak jak napisalas,nie znamy sie osobisci ale juz dwa razy rozmawialam z toba przez tel.odbralam cie bardzo pozytwynie,ciesze sie ze moglam uslyszec i otrzymac porade,
kochana to co napisalas powyzej zgadzam sie w 100% z toba,w grudniu na spotkaniu nie bulam bo mnie jeszcze tu nie bylo,ale jesli w tym roku bedzie taka mozliwosc to bardzo chetnie pojade pomimo ze jestem osoba starsza i schorowana,ale dotre do was aby usciskac i poznac was na zywo,
flame,fel=x,irena typek,i inne osoby tez mi udzielily fachowych porad o ktorych nie mam zielonego pojecia czasem jak czytam to forum i wasze rady jestem pelna podziwu dla was.
A Pana Romana S.poznalam osobiscie w tym roku nie wiem jakic slow uzyc aby o tym czlowieku napisac w superlatywach,prosze niech ktos wskaze taka osobe jaka jest pan Roman,ktory sluzy pomoca wszystkim ktorzy jej potrzebuja kosztem swojgo prywatnego czasu.
Panie Romanie ,schoppenko,flame,tyku,jakubku,gustliku i .....
kocham was modele sie dla was o zdrowie,sily,wytrwalosc...
pozdrawiam was serdecznie
trzymajcie sie .
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 13:57:42
Osoby, które rozrabiają, najwyraźniej mają albo zbyt mało problemów, albo zrezygnowali z walki o własne, lepsze i sensowniejsze jutro.
Za kazdym razem jak rysuje się możliwość osiagnięcia celu razem, zamieniają sie w anilityków i są "audytem wewnetrznym".
Jeżeli chce sie osiągnąc wyznaczony cel, wówczas tylko determinacja, zaangażowanie we wspólnej grze, doprowadzi grupę do sukcesu. Jednostka nic nie osiągnie. Lepiej współgrać z inteligentnymi, ekspansywnymi osobami aniżeli zabawiać się w roztrząsanie poglądów, bądź wchodzenie w czyjeś życie buciorami.
Każdy ma prawo żyć zgodnie z własną filozofią, jednak przystępując do działania zbiorowego w słusznej sprawie, trzeba bezwzględnie sie podporządkować do ogółu. W przeciwnym razie sama bytność w walczącej w istotnych sprawach zbiorowości nie ma sensu.
Szkoda tak szybko upływającego czasu na bezsensowną wymianę zdań, tylko przystąpić do działania w takim zakresie, w jakim każda jednostka jest najskuteczniejsza.
Wybory tuż za progiem. Weźmy w nich udział i zagłosujmy na życzliwego nam Pana Andrzeja Rozenka!!!
Pozdrawiam
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 15:06:19
Popieram Pana Andrzeja Rozenka.
Popieram ,ponieważ darzę zaufaniem ipodziwem
Pana Romana Sklepowicza i Schoppenkę i Słowackiego i Flame i Teczę i Typka Niepokornego i Gustlika i Wielu ,Wielu z Forum ,ktorym CHCE SIĘ CHCIEĆ.
Zapoznałam się z programem Pana Rozenka.
Z całego serca życzę mu powodzenia i wdarcia sie w to sejmowe towarzystwo .Towarzystwo tak znane już wszystkim Polakom,tak toczone przez chorobę samozadowolenia,indolencję i nieróbstwo.Świeża krew,nowa twarz.i przede wszystkim to co chce zrobić dla Nas.
Zjednoczmy sie ,nie spierajmy o sprawy drugorzędne.
To szczegóły,które nie powinny przesłaniać Celu.
Inaczej "Rozdziobią Nas Kruki i Wrony".
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 15:35:54
Ja bym napisał tak: "Rozdziobią nas KRUK-i i wrony", ale my sie im rozdziobać nie damy. :)))

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 18:08:18
witam serdecznie wszystkich forumowiczów:-) nie często piszę na forum ale pilnie śledzę wpisy forumowiczów. Zgadzam się w pełni z naszą (nie znam osobiście ale mam nadzieję niebawem poznać) Schoppenką ! Zrobiło się tu jak na JARMARKU.... to smutne...
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 19:56:00
??????????????????????????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-01 20:06 przez ewiska.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
01 paź 2011 - 21:13:53
/

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 23:45 przez camion.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 10:01:51
Podpisuję się pod słowami Lwicy,Camiona i poprę partie Pana Andrzeja. Mam nadzieję,że wreszcie skończy się to bezprawie i ktoś usłyszy głos osób,które wołają o pomoc.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 11:37:02
Witam Serdecznie Wszystkich Forumowiczów.Niektórzy wypominaja mi to i tamto.Że ewiska ,to inna para kaloszy,zostawiam to bez komentarza.No cóż,tak czasami bywa.Ale ja już więcej nie mam zamiaru komentować jakich kolwiek wypowiedzi,bo to nie ma sensu.Pozdrawiam !!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-02 12:49 przez ewiska.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 20:02:33
Oj naiwni! i wy macie nadzieję, że ktoś nam pomoże, przed wyborami tak - żebyście znowu, "spełnili swój obywatelski obowiązek" (nie przeszkadza nikomu, że to wymysł poprzedniego systemu) Po wyborach wybrańcy NARODU, znowu na każdej debacie (kabarecie) pokażą wam jak oni spełniają swój "obywatelski" obowiązek, względem Kraju i co robią z zaufaniem Obywateli. Kochani przerabiamy to już 22 lat i co kolejne wybory i kolejne obiecanki? Co może zrobić, w Sejmie jeden czy dwu partyjnych, posłów - nic jak nie będzie woli, jego partii, całego Sejmu, Senatu i Rządu, a takiej woli nie było, nie ma i nie będzie. Poseł RP. jest posłem partyjnym i najpierw musi popierać linie partii, która go rekomendowała, a sumienie???? uczciwość, to na końcu. Wspomniecie moje słowa, przeżyłem tamten system i przez te 22 lata żyje w tym systemie i obserwuję. Moim zdaniem stworzono system, niszczycielski, a wręcz dla prostego Narodu zbrodniczy (wg P.Romana) już przeszło 100tys ludzi zadłużonych popełniło samobójstwa, wg. Policji 8 - 12 osób tygodniowo, popełnia samobójstwa z biedy - feeeee komuna to mały pikuś. Teraz Polską nie rządzą: Rząd, Prezydent, Sejm, Senat, ale finansjera - Banki. Reszta to sprzedajne, marionetki - z resztą, jak zawsze. Nowi posłowie, senatorowie, ministrowie, jak za każdym razem będą chcieli symbolicznie oprocentowane bezzwrotne kredy, więc kto będzie walczył o zmianę prawa Bankowego itp. aby ulżyć nam??? Po wyborach my Naród stajemy się dla wybranych, zbędnym roszczeniowym balastem, najlepiej żeby do następnych wyborów nas szlak trafił....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 20:31:37
fel=x witam cie serdecznie,
prosilam ciebie o twoj email,jesli oczywiscie sie zgodzisz-udzieliles mi na forum pewnej rady ale ja mam jeszcze kilka watpliwosci a nie chcialaby tu wszystkiego pisac.jesli to nie problem to bardzo prosze.
pozdrawiam serdecznie
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 08:00:00
kryska7 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> fel=x witam cie serdecznie,
> prosilam ciebie o twoj email,jesli oczywiscie sie
> zgodzisz-udzieliles mi na forum pewnej rady ale ja
> mam jeszcze kilka watpliwosci a nie chcialaby tu
> wszystkiego pisac.jesli to nie problem to bardzo
> prosze.
> pozdrawiam serdecznie

Witam, z tymi radami to jest tak, że ja tylko wiem tyle co wyczytałem z forum i co sam przerabiałem i przerabiam, żadnych innych doświadczeń z prawem nie mam. Co do maila, mam złe doświadczenie z podawaniem na tak dużym forum, gdzie mają dostęp, nie zawsze potrzebujący, i poważni. Nie wiem jak moglibyśmy się skontaktować, jak nie masz takich wątpliwości to podaj swojego, a ja prześlę Ci swojego na priw.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 10:23:59
fel=x
witam podaje tobie meila krysia5821@wp.pl
dziekuje i do uslyszenia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 20:53:19
fel=x, co w takim razie proponujesz ? Mamy nic nie robić ? Skoro, jak mówisz, tak długo żyjesz na świecie to powinieneś wiedzieć że jak się nie próbuję to się nie ma. A komuś zaufać w życiu trzeba, bez zaufania nie ma życia.

Być może masz jakieś rozwiązanie naszego problemu, ale tak cicho siedzisz bo boisz się wychylić. Chętnie poznamy receptę na nasze bolączki.

Ja tam wyznaję zasadę że tyle mogą na ile im pozwalamy, więc nie pozwólmy się całkiem zniewolić a bez człowieka u władzy nie damy rady sami krzyknąć.


Tak gwoli ścisłości, to już kiedyś naszemu stowarzyszeniu na podobnej zasadzie pomagał były Poseł Aumiller, dzięki któremu odbyła się konferencja w sejmie odnośnie bandyckiego prawa bankowego i ustawie o upadłości konsumenckiej, od tego spotkania w sejmie zaczęła się dyskusja o upadłości konsumenckiej. Ja uważam że warto zaufać Panu Rozenkowi, tym bardziej że już pokazał się nam z dobrej strony, pisząc artykuły o nas w swoim piśmie w sytuacji kiedy inni nie chcieli nawet o nas wspomnieć.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 21:16:04
/.

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 23:41 przez camion.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 21:37:10
zagłosuje na Palkiota
po to by ten człowiek wszedł
ale jesli nie dotrzyma słowa danego Panu Romanowi..........guma i wąskie drzwi
a ja bede wredna suką i bede drobiazgowo rozliczała z obietnic
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 23:15:24
@fel=x robisz tutaj na forum istną propagandę a że to (spełnili swój obywatelski obowiązek)po co to komu, z forum zrobił się śmietnik każdy pisze co chce czy ma to związek czy nie z profilem Ruchu,większość poszkodowanych woli wydzwaniać do schopenki ,flame czy innych niż pisząc tutaj bo nikt nie wie czego się tutaj można spodziewać a z tego co się orientuje a wiem to z pewnego źródła to być może forum zostanie zlikwidowane bo nie przynosi to zamierzonego celu ,a wracając do tego kto ma na kogo głosować ,wybacz ale jeżeli nawet będzie to jeden czy dwóch posłów którzy będą chcieli się upomnieć o nasza krzywdę to już jest coś bo nie przypominam sobie a przeżyłem już kilkanaście kadencji Sejmu to nie było żadnego posła czy senatora żeby cokolwiek zrobił dla normalnego człowieka trzeba teraz w to wierzyć .
pozdrawiam
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
02 paź 2011 - 23:53:36
@ jakubek12- zasmuciłeś mnie informacja,ze byc może forum zostanie zlikwidowane...
"bo nie przynosi zamierzonego celu"(?).
Poza takim,czy innym "zaśmiecaniem",dużo osób znajdowało tu zawsze jakieś wsparcie.
radę....taki chyba był cel tego forum?Ale być może,by tez jakis inny cel - nie dochodzę tego.
Ażeby już niczego nie zaśmiecać- przejdę do tematu.
Trudno jest przekonać ludzi,którzy byli cały czas okłamywani.Ale dziwię się tym,którzy w obliczu swoich problemów(ukazywanych na tym forum),nie chcą,albo nie mają odwagi zaufać komuś.Nawet ryzykując- bo tu juz nic nie ma do stracenia.
Ktoś wyciąga pomocną dłoń- jeśli sie ją odtrąci,to niech ma pretensje do siebie.
Ja spróbuję zaufać-zaglosuje na Ruch Palikota.Na p.Andrzeja nie moge- bo jestem z drugiego końca Polski.Ale trzymam za niego kciuki!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 00:37:23
@Morski47
Ja nie chce nikogo zasmucać takie są realia sama widzisz co się tutaj dzieje,dobrze piszesz że ludzie są okłamywani ale sami dają się okłamywać i to nie jest od dziś tylko to się ciągnie już jakiś czas,ale czemu my wszyscy forumowicze nie skrzykniemy się razem a jest nas trochę i nie pokażemy na co nas stać siedzimy tutaj jak mysz pod miotła,i czego możemy dostać w zamian chyba sie domyślasz.a żeby nie pan Roman Sklepowicz ,Schoppenka ,flame ,typek i wielu nie wymienionych tutaj to jak myślisz czy to forum by istniało raczej nie ,nie umiemy docenić tego co oni dla nas wszystkich zrobili a nie mówiąc już o innych sprawach.dlatego chyba już czas żeby powiedzieć dość tym wszystkim którzy doprowadzili nas i nasze rodziny do upodlenia i wykończenia ,jeżeli nic wspólnie nie zrobimy to w niedługim czasie nie zostanie już nawet po nas wspomnienie a czasu mamy coraz mniej,dlaczego naszego Ruchu nie widać nie umiemy się pokazać jak inne stowarzyszenia umiemy tylko się uskarżać ,ja wiem że każdemu z nas jest ciężko ale to co się dzieje jest gorsze niż rak ,raka można pokonać tak samo można pokonać naszą słabość i ruszyć do walki.
Pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 01:01 przez jakubek12.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 07:07:38
@jakubek12-
Mam nadzieję,że ilość odsłon tego wątku,będzie miała pokrycie w głosowaniu-skoro
jest takie zainteresowanie(w porównaniu z innymi watkami).Zapewne też i przeciwnikom
Ruchu Palikota nie jest obojętne,co zrobimy(dlatego pewnie też to czytają).
Został tydzień na podjęcie decyzji - apeluję do tych jeszcze nie zdecydowanych!
Skorzystajcie z tej szansy i głosujcie na Ruch Palikota...'wiara czyni cuda"-
może warto uwierzyć,że coś się zmieni na lepsze!To nic nie kosztuje-wystarczy tylko
oddać swój głos!
Masz rację jakubek12 - wszyscy tylko narzekają....a jak trzeba działać,to "szukają
dziury w całym".
Jeśli teraz nie zaryzykujemy głosując na Ruch Palikota - to już drugiej takiej szansy nie otrzymamy.Wiemy już to,co było - nie wiemy,co może być.
Jeśli wygra PO,czy PIS - to wszyscy wiemy,co będzie....Chcecie tej powtórki??!!
Lączę pozdrowienia i mam nadzieję,ze jednak nasze społeczeństwo pokaże swoją
odwagę za tydzień.Zacznijmy myśleć o sobie,a nie o tych,którzy "przyklejeni" są do swoich stołków.!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 07:42:48
Przepraszam wszystkich, ja tego wątku nie zacząłem i odwrotnie do innych, nikogo do niczego nie namawiam, nikogo nie promuję. To co piszę to są moje przemyślenia z przeszłości i obecnych 22 letnich realiów, bo pamiętam piękne hasła, postulaty, wypowiedzi różnych działaczy i poświęcenia zwykłych ludzi, aby teraz cierpieć biedę i być śmieciem, zauważanym przy kolejnych wyborach, a przy korycie byli już wszyscy, tylko w innych partiach. Wnioski każdy niech wyciągnie sam - ostatecznie każdy jest "wolnym" człowiekiem, co nie zwalnia od logicznego myślenia,i moralnej odpowiedzialności za złe wybory.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 10:25:35
Melduję, że Front Jedności Rozenka&Palikota w moim mieście zawiązany :)

Zagłosujemy na nich. W doopie mamy rozterki moralne. Idziemy jak walec, spychacz i kopara - taranem!

W razie wygranej będziemy cholernie wymagający, czepliwi i do bólu zrzędliwi. Rozenek tak łatwo się od nas nie odczepi! :)
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 10:27:41
@ fel=x
-fakt,namawiam do głosowania,bo jestem na forum,gdzie wskazano człowieka,któremu być może nie obce są nasze problemy.Przez tyle lat przyzwyczaiłam sie już do tego
obiecywania - no i tez ryzykowałam,tak jak wszyscy do tej pory.
Teraz też zaryzykuję i to będzie mój wybór.Do nikogo nie będę miala pretensji-tylko do siebie,jesli okaże się,że żle wybrałam.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 10:41:17
@fel=x

Marazm ciężko przekuć w konkretne i skuteczne działania. Społeczeństwo obywatelskie dopiero raczkuje. Problemy walą w nas jak tsunami. Co nie znaczy, że musimy się poddać.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
03 paź 2011 - 15:02:01
Flamencjo,masz rację (jak zwykle) NIE MOŻEMY SIĘ PODDAĆ TRZEBA DĄŻYĆ PO TRUPACH DO CELU.Czas zmienić te ławy na inne twarze,które mam nadzieje usłyszą nasze wołanie.Tak jak pisze Jakubek musimy pokonać tych nieodpowiedzialnych (nie)rządzących.Do boju rodacy,do boju.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
04 paź 2011 - 10:44:25
Kochani!!!
Bardzo wiele przykrych słów padło w tym watku,pytanie tylko komu i po co było to potrzebne.Za kazdym razem,gdy pojawią się wpisy osób z zewnątrz od razu na forum zaczyna wrzeć.Dlaczego tak się dzieje?
Dlaczego dajemy się tak łatwo prowokować i zaczyna się naskakiwanie na siebie.Przecież to jasne,że osoby te robią to celowo.Nasi przeciwnicy nie mogą znieść tego że Pan Roman jako jedyny w tym kraju dostrzega nas biedaków,jako jedyny podaje rękę w potrzebie.Nasi przyjaciele z tego forum również nie szczędzą czasu i własnych sił i w kazdym momencie slużą radą i pomocą.
Zastanawiam się jakiego nam trzeba jeszcze nieszczęścia aby zacząć mówić jednym głosem.Wszyscy jesteśmy doświadczeni przez los i wszyscy powinniśmy się szanować.
Wiem,że każdy z nas ma swoje przekonania,swoje poglady na politykę i nie wszystkim po drodze z Ruchem Palikota.Ale dla dobra naszego wspólnego należy dokonać wyboru,który może nam wszystkim pomóc.Na przeszłość już nie mamy wpływu ale na przyszłość to i owszem.Kochani czy ktoś nam karze wyrzec się Boga?na pewno nie.Każdy ma prawo wierzyć w swego Boga tutaj ważne jest poparcie dla Pana Andrzeja,dla jego ugrupowania.Zróbmy ten krok,być może dzięki temu odmieni się choć trochę nasz los.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
05 paź 2011 - 16:54:40
Pozostało 2 dni na ostateczną decyzję...

GŁOSUJĘ NA ANDRZEJA ROZENKA....A W Y ????????? NAMAWIAM !!!! Zdecydujcie się !!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
05 paź 2011 - 22:26:09
Mam nadzieję, że conajmniej ci, którzy regularnie korzystaja z pomocy tego forum już zdecydowali i w niedzielę oddadzą głos na Andrzeja Rozenka, jedyną osobę nam bliską.
Partia Palikota ma bardzo duże poparcie i wysokie notowania wśród internautów.Być może zamienią je w czyn i oddadzą swój głos.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
06 paź 2011 - 05:43:59
Oczywiście zaglosuję na Ruch Palikota, rodzina moja też :) Dość już tych "czteropaków", poza przepychankami między sobą nic nie zrobili dotychczas. Najwyższy czas dać szansę tym, dla których los takich osób jak my nie jest obojętny
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
06 paź 2011 - 06:54:56
W pełni zgadzam sie z wszystkimi ,ktorzy zamierzaja głosowac na Andrzeja Rozenka...a tych z wątpliwosciami odsylam do imiennego głosowania posłów na ostatnimi ustawami jakie zdazyli przeglosowac 16.09.2011....ustawa dotyczaca eksmisji mysle interesuje nas wszystkich!! ....lub znakomita czesc......to glosowanie nie pozostawia zadnych zludzen juzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!...........po ktorej ta ,,ekipa,, jest stronie......... ZAMIERZAM JA I MOI BLISCY GLOSOWAC NA ANDRZEJA ROZENKA!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich,..
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
06 paź 2011 - 16:48:02
ketling.....dzięki...to wydaje się być jedynym słusznym wyborem....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
06 paź 2011 - 16:57:23
Słowacki Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ketling.....dzięki...to wydaje się być jedynym
> słusznym wyborem....


witam,oczywiscie Slowacki,ze to jedyny sluszny wybor.......szkoda ,ze niektorzy jeszcze w to watpia......ale moze jak sami zobacza za czym glosowali ich wczesniejsi wybrancy,to przejrza na oczy!!!!!!!!!! pozdrawiam
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
06 paź 2011 - 17:07:26
Wczoraj przedstawiciele "bandy czworga" nie chcieli dopuścić do uczestniczenia w debacie (tvn24) Palikota- mimo,że o to zabiegał.Ciekawa jestem,czy się go obawiaja,czy też towarzystwo im nie odpowiada. A przecież muszą sobie uzmysłowić,że dany lider partii,to przedstawiciel ludzi- więc wygląda na to,ze mają "w nosie" i lekceważą tą część spoleczeństwa,ktora chce popierać swoich przedstawicieli.
Gdyby tak ci wszyscy,zadłużeni,wykluczeni chcieli poprzeć Ruch Palikota - to byłby
niezły elektorat...Mam nadzieję,że tak będzie.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
09 paź 2011 - 09:53:00
Mam nadzieje,że gdyby dana osoba nie dotrzymała obietnic - to pozostanie dla nas chociaż to forum.....
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
10 paź 2011 - 09:22:20
Morski47 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam nadzieje,że gdyby dana osoba nie dotrzymała
> obietnic - to pozostanie dla nas chociaż to
> forum.....


Tak jak każdego z nas.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
09 paź 2011 - 16:52:57
oddałam głos na ruch
mam nadzieję,ze jesli pan Rozenek nie spełni naszych oczekiwań a swoich obietnic,bedzie miał na tyle honoru by zrezygnowac z funkcji posła,no chyba,ze jesli wejdzie miedzy wrony bedzie krakał i ini i wypnie na nas pośladki a wtedy.......znajde cie,dziekolwiek ale znajde i rozlicze,bo 3 głosy mojej rodziny to....bezcenne
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
10 paź 2011 - 09:26:41
No i znowu zle podpisałam nie pod tym postem co trzeba ,miało być pod postem dziśki.Przepraszam Morski47.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
10 paź 2011 - 11:04:18
[katowice.naszemiasto.pl]

O to wyniki mamy pana Andrzeja w Sejmie.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
10 paź 2011 - 11:20:30
jakubek12 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> O to wyniki mamy pana Andrzeja w Sejmie.

Przeszedł jak burza - niezła ilość głosów - prawie 6tys!!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
10 paź 2011 - 13:52:36
ja głosowałam z listy mazowieckiej na Ruch
i jestem z siebie dumna
- znajomi mówią że zwariowałam
- zobaczymy kto zwariował
ja w końcu intuicyjnie wierzę, że po raz pierwszy
Ruch Palikota zdziała to na czym wielu Polakom zależy.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
10 paź 2011 - 16:24:43
Ja także głosowałam za ruchem- zresztą wielu moich znajomych- nie mających takich problemów również głosowali na ruch. Większość z nich także uważa, że coś może osiągnie, pomoże zwykłemu szarakowi- a jeśli zaczną krakać, jak pozostali- wyjdziemy na ulice- wszyscy- w Ameryce już się zaczęło
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
12 paź 2011 - 16:21:05
GRATUKACJE.... I DO PRACY....P O M O Ż E M Y !!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
12 paź 2011 - 17:08:05
Usłyszeć w tv o tym,ze należy znieść taki relikt jak BTE - bezcenne!!!!!
Panie Andrzeju! Widziałam,słyszałam - a to znaczy,że nie rzuca Pan słow na wiatr!
Zyczę Panu i wszystkim posłom RP wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów-
dla dobra kraju i społeczenstwa! Pozdrawiam.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
13 paź 2011 - 09:32:53
Andrzejku,gratuluje Ci z całego serca,że Tobie sie udało.Jest was w sejmie 40-stu,wierzę w to,że dacie radę.Trzymam kciuki za nasze pilne sprawy.Dziękuję.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
13 paź 2011 - 10:59:01
ja nie moglam glosowac ale jestem jak najbardziej za ..
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
13 paź 2011 - 13:25:11
Gratulacje uskutecznione. Brawa, oklaski, wiwaty również.

Teraz można by zmienić nazwę Ruchu Społecznego Poszkodowanych na RUCH SPOŁECZNY OBURZONYCH i zacząć twardo upominać się o swoje racje.

Dość już jałowego skwierczenia na forum. Czas na konkrety ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-13 13:32 przez flame.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
13 paź 2011 - 21:51:39
Gratulacje dla Pana Andrzeja. Panie Andrzeju - życzę sukcesów i mam nadzieję, że pomoże Pan ludziom skazanym na ekonomiczną banicję przez polski system bankowy.
Pozdrawiam :)))

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
13 paź 2011 - 23:37:56
Przepraszam, czy Andrzej Rozenek, o którym jest niniejszy wątek, to jest ta sama osoba co Andrzej Rozenek, zastępca redaktora naczelnego tygodnika "NIE"?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 00:00:06
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 08:55:28
Bezpośrednim przełożonym i "mistrzem" Rozenka jest w takim razie Jerzy Urban, zwany Geobbelsem propagandy PRL, naczelna "tuba"retoryki prosowieckiej i antywolnościowej. J. Urban był na liście 100 najbogatszych Polaków publikowanej przez Wprost. Jakie może być pochodzenie majątku byłego członka nomentkatury? J. Urban jest równiez właścicielem wydawcy Tygodnika NIE, a więc bez jego aprobaty Rozenek nie mógłby zajmować takiego stanowiska w tygodniku jakie zajmuje.
Mozna mieć zaufanie do człowieka, który został "polecony" przez kogoś takiego jak J. Urban?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 09:40:35
A pan Rozenek ma rogi i ogon i śmierdzi siarką. Jest też w części żydem a w części masonem. Ma kaprawe oczka, parchy na plecach i jest nikczemnego wzrostu. No po prostu strach się bać.

Możesz pisać co chcesz, twoja sprawa. Ja powiem ci jedno, o naszych problemach, strasznych niesprawiedliwych historiach nikt nie chciał napisać. Żaden dziennikarz, nawet ten katolicki, nie chcieli napisać o naszej krzywdzie. Jedyny Urban a przy nim Rozenek mieli tyle odwagi, że bez ogródek pisali i rzetelnie opisywali nasze nieszczęścia. Tu masz przykład, artykuł o mnie [www.nie.com.pl]

Dlatego nie ważne kto a kim i dlaczego, ważne że się ktokolwiek nad nami pochylił. Nikt do tej pory nie mówił, nawet w tv o niewypłacalnych, o ich tragedii, o nieuzasadnionej ekonomicznie egzekucji, o eksmisji, o braku ratunku itp. Z ust Rozenka padło to już kilkakrotnie w tym szklanym pudełku, z którego ludzie czerpią wiedzę. Jest szansa na odkłamanie wizerunku dłużnika jako oszusta i złodzieja. Jest szansa na zainteresowanie mediów, na zainteresowanie rządzących, jest wreszcie szansa na zmianę chorych przepisów prawa pozwalających nas wdeptywać w ziemię.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 10:07:06
Patronas, nie mam z tym problemu. Palikot jest potrzebny na polskiej scenie politycznej, a Andrzej Rozenek może okazać się filarem jego drużyny.
I wierzę w to, ze drużyna będzie budować Polskę, a nie ją demontować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 10:15 przez jaskier30.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 10:11:14
A ja uważam, że Pastronas ma problemy intelektualne
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 10:32:34
"...A pan Rozenek ma rogi i ogon i śmierdzi siarką. Jest też w części żydem a w części masonem. Ma kaprawe oczka, parchy na plecach i jest nikczemnego wzrostu. No po prostu strach się bać..."

nic na ten temat nie wiem, widocznie Ty lepiej go znasz;)

Mefistofelesem jest J. Urban, a Rozenek to "tylko" lub "aż" jego uczeń.
Dlatego nie sądzę aby wiele się od niego różnił.
Co do artykułu, to dziennikarze piszą je dla siebie i ich gazet, a nie dla ich bohaterów (tj. dla Ciebie). Nie ma tu żadnej bezinteresowności. Wręcz przeciwnie. Ogromna ilość artykółów to artykuły sponsorowane. Kiedyś podrzuciłem jednemu dziennikarzowi poważnej gazety, temat w którym jeden z największych przewoźników w kraju, przy inwestycji mieszkaniowej, "oszukał" kilkadziesiąt osób na łączną sumę kilkudziesięciu milionów złotych. Nie miałem żadnego interesu w upublicznieniu tej sprawy. Miał go dziennikarz, który wprost zapytał co z tego będzie miał. Żaden artykuł oczywiście nie powstał.
Innym razem dałem, któtką wypowiedź dla gazety, o którą mnie poproszono. Dziennikarka w artykule, który ukazał się następnego dnia napisała to co chciała,jakieś idiotyzmy, nie miało to nic wspólnego z moimi rzeczywistymi wypowiedziami. Pasowałem do jakiejś koncepcji artykułu.
Sądzę, że po prostu Twój przypadek (podobnie jak mój)wypełnił pustą rubrykę w gazecie na którą nie mieli lepszego pomysłu. Bronisz ich po przedstawili Cię w dobrym świetle.
Po opublikowaniu tego artykułu podjęli jakies czynności w sprawie? Interweniowali w Banku?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 11:08:56
Patronas Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Innym razem dałem, któtką wypowiedź dla gazety, o
> którą mnie poproszono. Dziennikarka w artykule,
> który ukazał się następnego dnia napisała to co
> chciała,jakieś idiotyzmy, nie miało to nic
> wspólnego z moimi rzeczywistymi wypowiedziami.
> Pasowałem do jakiejś koncepcji artykułu.

Popełniłeś kardynalny błąd. Nie zażądałeś autoryzacji. To znacznie ukróca zapędy manipulacyjne mass mediów.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 10:45:21
@ Patronas-
a jakie to ma znaczenie,ze Rozenek jest wykreowany przez Urbana?!
Tak samo możesz pisać o Rydzyku i innych - czy tacy są wzorem i ideałem?!
Rozenek jest świetnym dziennikarzem - a gazeta,w której pracował,pozwalała mu
pisać chociażby o naszych problemach - bez cenzury.
Jest bez znaczenia,jakie kto ma nazwisko - ważne jest to, jak chce działać i dla kogo. Daruj więc sobie te opinie - bo to jest zbyteczne....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 11:18:43
Morski47 Napisał(a):
daruj więc
sobie te opinie - bo to jest zbyteczne....

Pozwolę sobie zaprotestować! Wybacz, że wyjęłam to zdanie z kontekstu, ale tylko do tego chciałam się odnieść.
Patronas jest z nami od jakiegos czasu i oby został jak najdłużej.Ma prawo do wyrażania własnych opinii, jak każdy z nas. To, że nie zawsze korzystamy z tego prawa, to już nasz wybór. Patronas, jak widać, korzysta!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 10:58:22
Patronas Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mozna mieć zaufanie do człowieka, który został "polecony" przez kogoś takiego jak J. Urban?

Można, bo opisuje rzeczywistość taką jaka jest, a nie jaką chcieliby widzieć zleceniodawcy artów (vide: Lis). Jest rzetelnym dziennikarzem, cholernie niezależnym i inteligentnym człowiekiem. I jest ODWAŻNY! A to bezcenna cecha. Szczególnie w starciu z banksterami. Znam naukowca (teoretyk prawa), któremu po publikacji opracowania dot. reliktu bte, nieznani sprawcy podpalili mieszkanie...
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 11:28:32
Czkałam który to tu z dobrych dusz śledzące te forum pierwszy odezwie się i objawi nam kto tak naprawdę stoi za Panem Rozynkiem.Otóż panie oświecający,ja ,jak pewnie i wielu tu na forum zdążyło zapoznać się kto jest pracodawcą pana redaktora i przełknął tę gulę i z całą premedytacją oddał swój głos na Ruch Palikota.
Może i sam diabeł miesza w tym kotle ale czy zło nie można przekuć na dobro bo czym jest to dobro które występuje w imieniu zła a takim złem są dotychczasowe rządy który dopuściły do głosu lichwę i rozbój na obywatelach.Uczmy się od najlepszych a pan Urban jest mistrzem w swoim zawodzie i gdy przyjdzie do konfrontacji z samym rogatym(lichwą )to kto odważy się grozić mistrzowi,samochód mu podpalą.
Czy to nie czysta hipokryzja z pana strony że wytyka nam pan palcem kogo mamy po swojej stronie jak pewnie sam ma pan wiele za uszami i przestraszył się tylko tego z kim przyjdzie się zmierzyć .Proszę się wstydzić i spojrzeć sobie w twarz może zobaczy pan w niej swoje prawdziwe oblicze.
Ludzie nie mają nic do stracenia doopa zawsze z tyłu a jak dotychczas to kazdy bije tego na samym dole,uczymy się bronić zaczynamy korzystać z Demokracji i owca dostaje strzelbę aby wilkowi przywalić w kuper.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 11:49:19
@ jaskier-
oczywiście,każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Tylko co to teraz zmieni?!
No i nie wiem dlaczego Patronas chce nam udowodnić,żeczłowiek,na ktorego głosowaliśmy jest niegodny tego wyboru.Czy chce umniejszyć jego rolę w działaniach
na rzecz społeczeństwa?
Bo właściwie nie wiem,po co ta opinia o Rozenku - dlatego napisałam,ze jest to zbyteczne....
Urban jest bezpardonowym, wytrawnym i odwaznym publicystą - ja nie mam powodów,by bać się jego krytyki - moze nie lubia go ci,których on słusznie krytykuje i wytyka im błędy. Pewnie ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników.
RP otrzymał poparcie społeczeństwa,p.Rozenek także - więc po co teraz wywlekać, kto kim jest?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 12:13:48
nie ma się co czepiać Pana Rozenka, może stać za nim diabeł jeśli tylko będzie chciał robić coś dobrego dla ludzi, każdy zagłosował jak chce i miał do tego prawo, dostał mandat zapewne z wielką pomocą WASZEGO stowarzyszenia czy tam Pana Romana, zegar zaczął tykać niech działa w waszym interesie, znając życie nie będziecie musieli długo czekać żeby się przekonać czy to dobra osoba którą wybraliscie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 12:17 przez Robertxxxx.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 15:55:55
Robertxxxx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> znając życie nie będziecie musieli
> długo czekać żeby się przekonać czy to dobra osoba
> którą wybraliscie

Miszczuniu wprowadzania dwuznacznych sytuacji na forum - wróżysz z fusów, czy z kart tarota?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 16:08:01
flame Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Robertxxxx Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > znając życie nie będziecie musieli
> > długo czekać żeby się przekonać czy to dobra
> osoba
> > którą wybraliscie
>
> Miszczuniu wprowadzania dwuznacznych sytuacji na
> forum - wróżysz z fusów, czy z kart tarota?

piękna flame, dwuznacznie to wiesz kto może się zachowywać :) jak zwykle źle czytasz a tym razem mówię pod Bogiem że nie miałem nawet złych myśli :) może niefortunnie wypowiedź ubrałem w słowa :) miałem na myśli to że w podobnych sytuacjach gdzie ktoś dostaje mandat od narodu nie trzeba czekać aż 4 lata tylko efekty można poznać szybciej :) i w tym przypadku chciałbym żeby były takie jakie mają być, tyle i aż tyle
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 12:14:18
Morski, ja tu nie chcę "opowiadać" działań Patronasa, bo on jest najlepszym swoim adwokatem! Zadał uprzejme pytanie na forum, ja mu równie uprzejmie odpowiedziałam.
Pewnie nie interesował się Andrzejem Rozenkiem, bo inne są jego wybory.
My, to co innego, prawda?
Nim poszliśmy do urn, dokładnie zapoznalismy się z działalnością Andrzeja Rozenka, więc żadne "wywlekanie" nam niestraszne!
Nie wyobrażam sobie, ze było inaczej...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 12:15 przez jaskier30.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 13:54:10
No ale bez nerwów. Jest wątek o Rozenku, to piszemy na nim o Rozenku. Jak ktoś głosował na niego, to życzę aby się na nim nie zawiódł.
Przedstawiam tylko swój pogląd.
A. Rozenek pracuje w NIE, i to na najwyższym stanowisku, gdzie kreuje jego linię ideologiczną, a w zasadzie trzeba powiedzieć, że przyjął linię ideologiczną po swoim szefie. Jest najbliższym współpracownikiem Urbana w tej gazecie. Urban jest (przynajmniej dla mnie) całkowicie skompromitowanym człowiekiem. Gazety NIE, nie wziąłem do ręki nigdy, chyba że przez pomyłkę. Rozenek jako zaufany Urbana, osoba która dzieli jego poglądy na współczesną rzeczywistoć, zasady i sposób działania, nie ma moim zdaniem moralnych kwalifikacji do sprawowania jakiegokolwiek urzędu publicznego.
Takie jest moje zdanie, może bardziej zapadło mi w pamięć to co się działo w PRL i jestem bardziej nieufny do ludzi, którzy się w tej epoce "wsławili", a może mam po prostu problemy intelektualne.
Przyczyiliście sie do wyniesienia tej osoby do sprawowania urzędu, do sprawowania władzy państwowej. Moim zdaniem, to że A. Rozenek, coś tam zrobił dla RSP, nie stanowi wystarczającej podstawy, do dania mu takiej legitymacji, a ważny jest całokształt jego poglądów na rzeczywistość oraz to jakim człowiekiem on jest. J. Urban ma swojego człowieka w sejmie. RPP jest dla mnie zwykłą zbieraniną dziwaków i kontrowersji.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 16:03:00
Patronas, przestań robić za gawędziarza i wskaż osobę, która twoim zdaniem ma moralne kwalifikacje do sprawowania publicznego urzędu. Jak się kogoś krytykuje to trzeba mieć kontrargumenty.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 14:17:56
@ Patronas -
można też zadać pytanie - a co inni dla nas zrobili? Ci,ktorzy sprawowali władzę
państwową?
Społeczeństwo - to wszyscy ludzie. a więc i "ta zbieranina dziwaków"(jak piszesz)
jest naszą częścią. Dla mnie np. pełno dziwaków i fanatyków jest przy PIS- i także
musze ich tolerować.
Nie sądzę,że akurat Urbanowi zależało na tym,by mieć swego człowieka w sejmie -
bo on jest juz w takim wieku i tyle juz osiągnął,że chyba mu to wystarczy.
A to,jakim człowiekiem jest Rozenek - okaże się w najbliższych 4 latach.
Masz prawo mieć wątpliwości - bo któż ich nie ma?!
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 15:50:06
I tak oto dowiedzieliśmy się że jesteśmy dziwakami,pewnie coś w tym jest,jak tu nie nazwać dziwakami ludzi którzy pozwalają aby w imieniu prawa dalej to prawo ich gnębiło a firmy typu kruk reklamowało się w serialu telewizji publicznej ,którą my wszyscy opłacamy.
Tak jesteśmy dziwnym krajem pełnych dziwaków gdzie lider partii mówi że Polska to nie normalnosc i zostaje premierem po raz drugi może kiedyś wyrośniemy z tego dziwactwa jak prawo W Polsce będzie prawem a Polskośc będzie normalnością.
Może na fali właśnie tej nie normalności wbrew temu co sądzą inni zostanie zniesiony relikt BTE a wszelkie próby gnębienia ludzi zostaną zatrzymane i będzie można jak w innych normalnych krajach ogłosić bankructwo a banki będą z nami negocjować ja z równym sobie partnerem a nie z pozycji silniejszego.
I gdyby przyjrzeć się poglądom każdego Posła lub Senatora to wszystkich można skreślić od razu ponieważ każdy z nich reprezentuje pewną wąską grupę społeczną a społeczeństwu obiecuje się gruszki na wierzbie która jak się okazuje po czterech latach nie wydaje owoców.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 16:56:18
"I tak oto dowiedzieliśmy się że jesteśmy dziwakami"
GIA
moja uwaga dotyczyła członków RPP, jesteś nim?
To co piszesz na końcu swojego posta, to nic innego jak krytyka systemu demokratycznego. Też wiele cech demokracji mi się nie podoba ale przynajmniej demokracja zapewnia stały rozwój, powolny ale rozwój. Szybko rozwiać się moga takie państwa jak Chiny, które są państwem na tyle "nowoczesnym" że nie pamięta się tam o takich drobiazgach jak prawa człowieka. Chcesz mieszkać w Polsce czy Chinach? Ja wolę Polskę.
To że państwo nie dba o ludzi zadłużonych, pozwala spychać ich na margines, wyłączyć z normalnego obrotu gospodarczego, jest dla mnie karygodne. Powinno jakoś ich zagospodarować dla własnego dobra.
Natomiast oddawanie głósów na RPP, który jest znany tylko i wyłączie z haseł antyklerykalnych, promocji homoseksualizmu i narkotyków, a po za tym jeden z jego członków napisał artykuł o problemach zadłużonych, jest moim zdaniem pomyłką.
Przecież RPP to m. in. ludzie skupieni wobec pisma Fakty i Mity. Pismo ma charakter antyklerykalny i kedyś chciało zatrudnić niejakiego Grzegorza Piotrowskiego, po tym gdy ten opuścił zakład karny po wieloletnim więzieniu. Piotrowski był idealnym kandydatem na dziennikarza. Też zajmował się w przeszłości działalnością antyklerykalną i to nadzwyczaj skutecznie. Zamordował pewnego księdza.
Oddając głos na Rozenka promujecie homoseksualizm i legalizację narkotyków. To przeciez oczywiste.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 17:19:33
Petronas napisałeś (aś), że miałeś praktyki w sądzie a od 5 lat łączą cię ścisłe stosunki z sądownictwem. Bącząc na to, jesteś młodym człowiekiem i nie rozumiem jak możesz tak bardzo dokładnie pamiętać poprzedni system. W owym czasie mogłeś być co najwyżej w pieluszkach z tetry.
A może jesteś referendarzem sądowym i bezyślnie "walisz" pieczatkę na bte.
Niezbyt dokładnie czytasz Fakty i Mity. Wypowiadają sie tam też ważne persony koscielne i w przeważajacej mierze odnoszą się krytycznie do niektórych , kontrowersyjnych poczynań kleru...
Pokój z tobą...
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 17:30:21
Nie przestanie mnie zadziwiać jak to szybko można zmienić zdanie :)

[www.sklepowicz.pl]

Polecam lekturę tekstu i komentarzy. Może komuś coś to da do myślenia, może nie...
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 17:45:11
ups ups :) Kinga jak mogłaś to zrobić, jesteś bez serca :)

cytat roku :) :Palikotyczne parcie na szkło. Niczym nie uzasadnione, dlatego musi się się wyróżniać czymś szczególnie kontrowersyjnym. A że realizowane przez coraz głupsze pomysły?

Naiwnych nie sieją. Zawsze się ktoś załapie. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 17:45 przez Robertxxxx.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 17:17:00
Flame,
pozwól że pozostanę przy swoich gawędach.
Przekartkowałem, Twoje posty na tym wątku i wynika z nich, że nie jesteś za bardzo przekonana co do swojego kandydata (np. zaryzykuję-zagłosuję), jesteś ostrożna i dopiero gdzieś na końcu pojawia się jakiś dziecięcy entuzjazm.
Pierwsze działania RPP po wyborach przekonały Cię, że dobrze oddałaś głos? Podoba Ci się awantura wokół krzyża z Sejmu? Fakt, zajęli się jakimś konkretem.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 17:44:18
@ Patronas -
wydaje mi się,że bardzo zawęziłeś krąg członków RP....twierdząc,że to są ludzie skupieni "wobec pisma Fakty i Mity".
Nie słuchałeś tez tego,co w mediach głosi Palikot.Spłycasz wszystko do jednego tematu (homoseksualizm i narkotyki).
Antyklerykalizm - to nie walka z Bogiem.Uważasz,że każdy ksiądz jest taki nieskazitelny,bez wad? A wiesz,ilu z nich jest innej orientacji? Nikt nam nie broni
wierzyć w Boga,praktykować....Kościół powinien spełniać swoją rolę - z dala od
polityki.I w tym sie przejawia antyklerykalizm RP.
Bardzo dużo uwagi poświęcasz na krytykę ludzi z RP.....A na tym forum jest tyle ludzkich problemów....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 17:57:07
No dobra, niech znów będzie na mnie ;)

A tak poważnie do rozważenia dla czytelników: czy nie macie wrażenia, że w tym miejscu ciągle ktoś usiłuje osiągnąć coś Waszym kosztem?

I nie mam na myśli tylko tej jednej sytuacji.

Na to pytanie niech każdy z Was odpowie sobie sam.
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 22:01:48
kinga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No dobra, niech znów będzie na mnie ;)
>
> A tak poważnie do rozważenia dla czytelników: czy
> nie macie wrażenia, że w tym miejscu ciągle ktoś
> usiłuje osiągnąć coś Waszym kosztem?
>
> I nie mam na myśli tylko tej jednej sytuacji.
>
> Na to pytanie niech każdy z Was odpowie sobie sam.


Gdzieś już to pytanie czytałam ale pod innym nickiem jak znajdę to wkleję.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 18:17:27
A tak poważnie,do rozważenia czytelników-
czy "kinga" Robertxxxx,Patronas....a może jeszcze paru innych- maja na względzie sprawy ludzi zadłużonych...czy też jakas inna troska przez nich przemawia?!

Ps.
@kinga -
czy twoje pytanie jest spowodowane troską o ludzi z tego forum?!!!!
domyślam się co masz na myśli(a raczej kogo)- uważasz,ze twoja gra jest fair?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 18:19:55
Zadziwiająca jest aktywność niektórych osób....na tym wątku!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 18:23:49
Morski, jaką grę masz na myśli?

PS. zanim zaczniesz się zastanawiać nad naszą aktywnością, zastanów się nad tym, czy gdybyśmy mieli jakikolwiek cel to czy nasza aktywność miałaby sens po wyborach (a nie przed).

Ja nie ujawniam swoich preferencji wyborczych (być może był to nawet RP) a pokazuję jedynie pewien mechanizm działania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 18:27 przez kinga.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 19:44:12
@ kinga-
dlatego nie rozumiem - jaki jest cel...
Wskazywanie komentarzu "flame", kierowanie czytelników na blog p.Romana..do odpowiedniego tematu... tego nie rozumiem. Bo co tym chcecie udowodnić?
Że można zmienić kierunek myślenia? Że można zmieniać swoje poglądy?
To,że pół roku temu ktoś miał inne spojrzenie "na świat"- to nie znaczy,że teraz nie
może tego zmienić.
To,że ktoś coś chce "ugrać" naszym kosztem.....no cóż, przez całe życie nas 'ogrywają". Dla ludzi z tego forum,każdy,minimalny sygnał o tym,że być może coś
"drgnie",ktoś będzie głośno mówił o problemach ludzi zadłużonych - jest pewną iskierką nadziei. Trzeba zrozumieć sytuację ludzi juz tak zdeterminowanych- by nie dziwić się,że szukają dla siebie nadziei.(Pewna osoba napisała,że nadzieja jest matka głupich- ale bez nadziei życie traci sens).
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 19:54:29
A ja w każdym działaniu innego człowieka nie upatruję się drugiego dna, pułapki, niecnych zamiarów itp, itd.

Czy mam prawo być zdziwiona tak radykalną zmianą poglądów niektórych osób? Zwłaszcza tych, którzy teraz plują na przeciwników RP?
Mam. I mam prawo to zadziwienie wyrazić. Co tu jest to rozumienia?

Mogłabym zadać to samo pytanie: jaki jest cel tych, którzy po pół roku wypowiadają tak drastycznie różne poglądy. Nie zapytam, bo chyba się domyślam.

Tylko krzyk tych, którzy pół roku temu wypowiadali takie opinie przeciwko tym, którzy w tej chwili są przeciwko RP uważam za szczyt arogancji.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 20:49:49
@ kinga-
t czy nie można zapytać wprost - co wpłynęło na zmianę poglądów(mając na uwadze
osobę Palikota)? Pytanie zadać adresatowi/adresatom.
A czy jakakolwiek odpowiedż usatysfakcjonuje cię?
Jakie to ma znaczenie? Tylko zaspokojenie twojej ciekawości?
To forum ma służyć ludziom,którzy potrzebują pomocy- poglądy każdego z nich,to jest
sprawa drugorzędna. Jeśli czytasz wszystko,to wiesz przecież,że nie istotne jest
"skąd ktoś przyszedł"- tylko co zamierza zrobić. Tu nie ma ideowców( jak dotąd).
Szczytem arogancji jest lekceważenie problemu ludzi zadłuzonych - w dobie kryzysu.
Ja tez juz nie wiem, czy występujecie jako prawnicy służący pomocą - czy jesteście
rzecznikami pewnej opcji politycznej...(albo instytucji finansowej).
Zapewne każdego prawnika nie interesowałyby moje poglądy - gdyby chodziło o pomoc prawną. ( a o ile pamiętam - jesteście prawnikami?)
Czyżby komuś zależało na tym,by zrazić ludzi do RP....?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 21:11:09
Tak, oczywiście, wykazując zmianę poglądów niektórych osób w stosunku do RP zrażam czytelników do RP. Dziwna ta logika, ale niech tak będzie.

Pytanie jak można teraz obrzucać błotem tych którzy nie są zwolennikami RP, podczas gdy samemu pół roku głosiło się tak radykalne poglądy niech pozostanie bez odpowiedzi. Bo może tak można.

Swoją dociekliwością co kto tu robi, po co jest i dlaczego przyszedł (zamiast szukania rozwiązań co zrobić żeby było lepiej) nie przestaniesz mnie zadziwiać, choć dawno powinnam się do tego przyzwyczaić :)

Jestem przyzwyczajona do dyskusji merytorycznych, więc pozwolę sobie na koniec życzyć miłego wieczoru :)
gia
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 21:18:42
Ponownie przejrzałam post,faktycznie w pospiechu przeczytałam RSP zamiast RPP,za co przepraszam.Jestem dyslektykiem i tyle mogę dodać na swoje usprawiedliwienie.
Natomiast co do demokracji i jej uroków to jeszcze długo ten system będzie pod kulawiony nie dlatego że nikt nie pragnie z obywateli aby działał on w pełni ale tak jest na rękę tym którzy chronią swoje interesy że prawo można tak nagiąć jak w danej chwili potrzeba.
Oczywiście że nie wymyślono do tej pory nic lepszego od demokracji tylko aby mieć wpływ na to jakich zmian chcemy dokonać,potrzebna nam jest demokracja bezpośrednia i wtedy w najważniejszych sprawach dla nas będziemy mieli wpływ a nie jak do tej pory,kto co sobie umyśli tak jest choćby to była najgłupsza i szkodliwa ustawa pod słońcem.
Patrząc na sprawiedliwość naszego systemu należy sobie zadać pytanie czy Chińskie rozwiązania na niektóre aspekty prawne nie są lepsze od naszych rodzimych ,oczywiście nie jestem za karą śmierci ale gdyby paru polityków zostało zesłanych na ciężkie roboty na wiele lat za przekręty...
Dlatego że państwo nie dba o ludzi doprowadza do tego że sami muszą szukać rozwiązań aby został usłyszany ich głos.
RP skupia wokół siebie rożnych ludzi którym można wytknąć wiele spraw a czy w innych partiach nie ma ludzi wątpliwej moralności.
A teraz proszę sobie zadać pytanie co ja zrobiłem dla innych,ile włożyłem wysiłku aby zmienić te tak wątpliwe prawo które doprowadza ludzi do tego że ani żyć się chce ani umrzeć można.I wtedy można oceniać innych jak samemu ma się czyste sumienie.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 21:33:43
@ kinga-
poczytaj swoje wpisy i zastanów się - czy z twojej strony to jest merytoryczna
dyskusja.Ja zadałam ci kilka pytań- nie potrafisz na nie odpowiedzieć.
a pytania są przecież proste....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 22:17:55
Morski47 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> @ kinga-
> poczytaj swoje wpisy i zastanów się - czy z
> twojej strony to jest merytoryczna
> dyskusja.Ja zadałam ci kilka pytań- nie potrafisz
> na nie odpowiedzieć.
> a pytania są przecież proste....

Na pytanie po co dokonałam tego wpisu odpowiedziałam.
Reszta to są spekulacje, domysły, fantazje, a na takie czasu mi szkoda. Przykro mi.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 paź 2011 - 22:02:51
Tego rodzaju układ jaki RSP zawarł z Rozenkiem jest jak najbardziej dopuszczalny i pożądany w demokracji. Społeczna organizacja pozarządowa zawiera pozorumienie z partią polityczną lub konkretnym politykiem, ktory w zamian za poparcie wyborcze zobowiązuje się realizować konkretne interesy tej organizacji. Na początku wątku była mowa o jakiejś umowie jaka miała być spisana z ROzenkiem. Jest taka umowa? Macie jakiś konkret poza obietnicami Schopenki?
I po za tym dlaczego RPP i Rozenek? Przecież Rozenek będzie przede wszystkim realizował program swojej partii,z resztą, jaki tam program, kilka kontrowersyjnych haseł. Działalność na rzecz interesów RSP będzie marginalna. Hasła te są demagogiczne, a ich próby realizacji moim zdaniem przyniosą tylko szkody. Działalność RPP i Rozenka będzie ze szkodą dla wszystkich, a Wy ich popieracie ze względu na własne partykularne interesy, a tak na prawdę jedynie obietnicę realizowania Waszych interesów.
I jeszcze jedno. Wcale nie wierzę w samodzielność Palikota. Uważam, że jest na smyczy PO. MOgę sie mylić ale czas pokaże.
B-S
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 00:08:38
Mam pytanie,,,ile artyk. dot,banków,,windykacji,,komorników,ludzi skrzywdzonych ukazało sie w NIE?
B-S
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 00:25:55
I jak to sobie wyobrażacie,,że ustawę wprowadzi jeden poseł?? Pan Palikot który umówił sie na spotkanie,,potwierdził,,olał bo musiał coś pieprzyć w tv--bzdury !! Trasa Łódź-Lublin-Łódź !!! przejechalismy sie,,,ale popatrzę,,,i myslę że będzie to dla mnie powtórka z posłów,,,obym sie myliła ale po moich doświadczeniach,,,
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 09:57:10
B-S, widzisz tym się różnimy-doświadczeniami. Ja walczę z tym bagnem prawie 8 lat, Pan Roman znacznie dłużej ale mamy wspólne doświadczenia. Warto mieć choć jedną osobę w sejmie przychylną nam. Kiedyś mieliśmy posła Aumilera i od niego zaczęła się dyskusja w sejmie o upadłości konsumenckiej. Jeździłam z Panem Romanem do sejmu, spotykaliśmy się z politykami itp. Najważniejsze jest zacząć i mieć z kim zaczynać.

Nadal nie rozumiem o co ta cała batalia ? Rozenek wszedł do sejmu i choćby co niektórzy pękli, nic tego nie zmieni. Zainteresował się naszą biedą i problemami i chwała mu za to. My nie mamy już nic do stracenia, możemy tylko zyskać albo nie zmieni się nic, więc co za różnica. A Wy jak te głupie barany daje się podpuszczać przez pracowników kancelarii świadczących usługi dla KRUKA i innych firm windykacyjnych, którzy tu na forum są dla określonego celu.

Jeszcze się nie zorientowaliście że każdy post tej grupki ludzi nie wnosi zupełnie nic konstruktywnego do Waszej biedy ? Nie wstyd Wam, że dajecie się podpuszczać i gracie w ich gierki ? Czytają nas różni ludzie, większość tych z którymi mam kontakt, jest naprawdę oburzonych że dajecie się tak łatwo prowokować i zamiast skupiać się na rzeczach ważnych dla nas wszystkich, toczycie wojenki i bitwy z naszymi problemami nie mające nic wspólnego. Powiedzcie tak szczerze, co takiego dla Was zrobiły osoby pokroju kingi, roberta i innych mieszaczy ?

Ktokolwiek nas czyta, nie myśli o nas dobrze, bo zachowujemy się niepoważnie. Albo podążamy w jednym kierunku i próbujemy wspólnie coś zdziałać albo niech każdy idzie swoją drogą. Do tej pory krzyczeliście, że nikt sie nami nie interesuje, znalazł sie poseł i też źle. Widocznie w tej biedzie jest Wam dobrze i nie chcecie tego zmieniać. Ciekawe tylko kiedy się obudzicie, jak już potracicie wszystko łącznie z dachem nad głową ?

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 11:04:01
@ schoppenko-
....i bardzo dobrze się stało,że 'wyszło szydło z worka"(kinga,robert i inni,których zapewne jest wielu na tym forum).
Bo dziwne dla mnie było to,że ci ludzie (określający sie jako prawnicy) "bawią się"
w polityczne gierki....I dobrze,że czytają to wszyscy - niech dowiedzą się o tym,ze ci wszyscy "prawnicy' mają swój określony cel.....I zapewne nie zaprzestaną "swoich gierek".
Nie byłabym tego świadoma,gdyby nie ta ich prowokacja.
Zapewniam cię,że to "podpuszczanie" (przez wymienionych przez ciebie) pokazało mi tak naprawdę ,kim są ci ludzie.Myślę,że inni także to zrozumieli.Gdyby nie ta
"wojenka" - nikt by nie dowiedział się,z kim mamy do czynienia.Więc chociaz nas
strofujesz -(biorę to do siebie,bo chyba ja tez przyczyniłam sie do tej wojenki)-
mimo wszystko było to potrzebne. Pozdrawiam serdecznie - i nie dajmy się tym wszystkim "mieszaczom"!!!!!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 11:31:11
Przyznaję Wam oczywiście rację. To że pokazałam jakie poglądy prezentowała grupa dzisiejszych zwolenników RP jeszcze pół roku oznacza, że z całą pewnością jestem pracownikiem jakiejś firmy windykacyjnej.

I na pewno cała ta dyskusja nie kompromituje Was tylko nas, zadziwionych jak łatwo można zmieniać poglądy :)

Schoppenko - co wniosłam na forum? Zapewne nic. Już kilka miesięcy temu usiłowałam wytłumaczyć oczywistą oczywistość, że wyrok TK z 15.03.2011r. nie ma nic wspólnego z BTE. Gdyby wtedy ktoś z Was zastanowił się wtedy przed chwilę nad tym co napisałam, może nie byłoby kolejnej kompromitacji, wielu wydanych pieniędzy w błoto i wielu rozczarowań osób których skargi zostały uznane jako oczywiście bezzasadne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-15 11:37 przez kinga.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 11:37:39
No to ja idę na pierwszy ogień, dosłownie i w przenośni:-)
O Kindze napisałam tu:
[www.sklepowicz.pl]
i tu:
[www.sklepowicz.pl]
Trudno mi się odnieść do słów "i innych mieszaczy", bo być może i ja jestem w tym gronie.Co do Patronasa, z jego pomocy też korzystałam, zarówno na forum, jak i prowadziłam korespondencję mailową.
Taki już ze mnie wyzyskiwacz, że w obronie mojej rodziny zrobię wszystko!
Nawet ośmielam się prosić o merytoryczną pomoc, z góry wiedząc, że nie będę mogła za nią zapłacić, bo osoby nie prowadzą działalności gospodarczej.Wolałabym oczywiście uzyskać pomoc odpłatną, ale dużo pisaliśmy na tym forum, ile pieniędzy straciliśmy, nie uzyskując nic w zamian.
To na temat, czy te osoby wniosły coś konstruktywnego do mojej biedy czy nie wniosły
Z Twojej pomocy, Schoppenko, i Typka, tez korzystałam i jestem Wam wdzięczna.
Do słów "Wy jak te głupie barany daje się podpuszczać" się nie odniosę - zabrakło mi słów!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-15 13:51 przez jaskier30.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 16:59:44
B-S,Kinga ,Patronas,Robert czy wy nie macie innego zajęcia, tylko wiecznie uskuteczniacie na tym forum swoje racje?? Skoro twierdzicie,że to co robi Schoppenka,Flame, Pan Roman ,Jakubek i wielu innych jest waszym zdanie ,,głupie""to darujcie sobie wasze przekonania.Idźcie tam, gdzie was wysłuchają i przytakną.Robert, czyżby twoje forum ,na którym tak skutecznie (odpłatnie)udzielałeś porad już się rozpadło? Czego czepiacie się Rozenka, RP co oni wam zrobili,że tak ich krytykujecie. Uważam,że zaczynacie bać się o swoje tyłki i tu was boli,że ludzie już nie są tacy ciemni i kończy się wasze panowanie nad słabszym nieświadomym człowiekiem. Kropla drąży skałę, myślę,że przyniesie ona wreszcie oczekiwane zwycięstwo.

Zatem proszę was opuście tę stronę i udzielajcie swoich porad na innych stronach.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 17:10:34
irena60 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> B-S,Kinga ,Patronas,Robert czy wy nie macie innego
> zajęcia, tylko wiecznie uskuteczniacie na tym
> forum swoje racje?? Skoro twierdzicie,że to co
> robi Schoppenka,Flame, Pan Roman ,Jakubek i wielu
> innych jest waszym zdanie ,,głupie""to darujcie
> sobie wasze przekonania.Idźcie tam, gdzie was
> wysłuchają i przytakną.Robert, czyżby twoje forum
> ,na którym tak skutecznie (odpłatnie)udzielałeś
> porad już się rozpadło? Czego czepiacie się
> Rozenka, RP co oni wam zrobili,że tak ich
> krytykujecie. Uważam,że zaczynacie bać się o swoje
> tyłki i tu was boli,że ludzie już nie są tacy
> ciemni i kończy się wasze panowanie nad słabszym
> nieświadomym człowiekiem. Kropla drąży skałę,
> myślę,że przyniesie ona wreszcie oczekiwane
> zwycięstwo.
>
> Zatem proszę was opuście tę stronę i udzielajcie
> swoich porad na innych stronach.

A czy mogłabym zobaczyć jakąkolwiek moja wypowiedź, w której "czepiam się" RP lub posła Rozenka?

Byłabym zobowiązana.

Jeśli choć jednej osobie moje porady pomogły to prośby nie wysłucham. Przykro mi bardzo.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 17:53:00
irena60 Napisał(a):

Uważam,że zaczynacie bać się o swoje
> tyłki i tu was boli,że ludzie już nie są tacy
> ciemni i kończy się wasze panowanie nad słabszym
> nieświadomym człowiekiem. Kropla drąży skałę,
> myślę,że przyniesie ona wreszcie oczekiwane
> zwycięstwo.

jeśli piszesz takie głupoty że ja mam sie bać o swój tyłek, jakieś moje panowanie nad słabszymi , co ja jestem Bogiem że mam nad kimś panować ?? kobieto ogarnij się i napisz o co Ci chodzi bo ja nie mam bladego pojęcia :)

nigdy i nigdzie nie napisałem że to co robi Schoppenka, pan Roman czy obojętnie kto na tym forum jest głupie lub złe, nigdy nic nie napisałem złego na Pana Rozenka itp. baaaa nawet nie napisałem nigdzie że mi nie odpowiada Ruch Palikota :) zalecam przeszukanie forum ale wiem że nie znajdziesz takich moich wypowiedzi


musiałaś mnie z kimś pomylić, nie wiem na jakiej podstawie piszesz takie bzdury że ja gdziekolwiek udzielałem ODPŁATNIE porad......... jeśli jesteś wstanie to udowodnić ( skoro twierdzisz że tak było to nie będzie to dla Ciebie problemem) a wiem że to nie jest prawda obiecuje że w Ciągu tygodnia spłacę wszystkie Twoje długi, czekam :) co do tamtego forum istnieje dalej, każdy pisze gdzie chce



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-15 21:25 przez Robertxxxx.
B-S
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 17:39:42
Po pierwsze szanowna ireno60,,,znalazłam się na tym forum zupelnie przez przypadek,,szukałam informacji w necie co mogę zrobić w mojej sprawie.
Nie wiem kto to dał prawo mnie obrażać,,i baranica raczej nie baran.Co do Pana Rozenka,,mam prawo nie mieć zaufania żadnego do osoby ścisle wiele lat współpracującej z Urbanem. Jesli toleruje sie taka moralność,,to sory ja tego nie akceptuję. Moze za bardzo dostałam po tyłku za rzadów Urbana,,
Następnie,,,mam co robić,,jestem sybiraczką i sporo jest do roboty w Związku Sybiraków-dodatkowo moja miłosc do Ubana jest "wielka' jak Jakucja.Polityka niestety jest wszędzie,,nawet przy kupowaniu chleba,,albo tego co teraz nazywa się chleb.
Nie wiem kto to"podpuszczacze" ale udzielono mi tu rady,,i strach sie bac kto to udzielił,,nie znam Was,,,i czy z tego korzystać,,,są to słowa,,slowa slowa bez zadnej odpowiedzialnoci.
Chylę głowę przed osobami które pomagają,,ale nie widzę powodu by mnie sztorcować ! Za stara i za zmęczona jestem na "piaskownicę" słowna.

Dziękuję za rady,,i żegnam.

Beata
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 20:00:54
Pan Rozenek świetnie daje sobie radę! Będę go obserwować, i forum oczywiście, chyba, że słowa naszego forumowego Kolegi okażą się prorocze...
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 paź 2011 - 23:04:00
Mam taki charakter , że zawsze bronię pokrzywdzonych, niewinnych - ale nie będę pisała o sobie ani na temat Waszej "wojenki "...
powiem tylko tyle, że bardzo mi żal Pani B-S i pozostałych, których wymieniła Irenka.
Dlaczego mają opuścic forum ? dlatego, że mają inne poglądy i mają rację co do niektórych osób ? Czego się obawiacie - przecież podobno wszystko jest na dobrej drodze i nic już tego nie zmieni...
Myślę, że takie dyskusje powinny istniec tu na forum i takie uwagi ludzi, którzy coś mogą wyjaśnic, podpowiedziec są cenne, ale to nie moja sprawa - ja już dużo wcześniej wypowiedziałam się na ten temat.....

Chciałam tylko powiedzie dwa słowa na temat Robertxxx - to uczciwy i dobry człowiek, kiedyś bardzo chętnie bezinteresownie pomagał forumowiczom i myślę, że się nie zmienił - znałam Roberta i sama często korzystałam z jego dobrych rad - to wspaniały człowiek.
Kiedyś byłam tu szczęśliwa , otoczona przyjaciółmi.....kochani co się z Wami stało ?
Pozdrawiam serdecznie i życzę spokoju i wytrwałości

Na koniec dodam taką swoją refleksję

Wybory - to umiejętnośc pociągnięcia za sobą ludzi, najlepiej o antychrześcijańskich poglądach...
Jest nowy rząd - a więc nadzieja, czy zwątpienie ?
Najlepiej zacząc od Krzyża, bo gdy się nie patrzy na Krzyż,
łatwiej czynic zło
bo Sprawiedliwośc, Miłośc, Chrześciaństwo - Krzyżem się mierzy
Ściągnijmy, wyrzucmy Krzyże a potem -
- hulaj duszo, piekła nie ma !
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
16 paź 2011 - 23:55:47
Morski, Irena i Schoppenka, Wy macie objawy jakiejś zbiorowej schizofrenii.
Wystarczy, że ktoś ma inne poglądy niż Wy to mówicie, że jest bezmyślny, ma problemy intelektualne albo świadomie działa na Waszą szkodę, wprowadza w błąd, miesza i prowokuje.
Nie jesteście w stanie dopuścić najprostszego rozwiązania, że ktoś ma inne poglądy bo ma inne poglądy?
Kiedyś, skrytykowałem Waszą interpretację znaczenia wyroków TK. Jak się okazuje Kinga również wskazywała, że wyrok pierwszy nie ma znaczenia dla stosowania BTE.
Sądy wydają wyroki z których jednoznacznie wynika, że podzielają interpretacje moją i KIngi.
A Wy ciągle swoje, czego dowodem jest artykuł Schoppenki. Tym razem złe nie są banki, firmy windykacyjne, prawodawca ale i na tę czarna listę trafiają sędziowie, bo nie podzielają całkowicie fałszywej interpretacji Schoppenki.
W takiej sytuacji należy uderzyć się w pierś, przyznać się do błędu i cieszyć się że ktoś ten błąd wskazał, a nie wściekle go atakować.
Podobnie z Rozenkiem.
Ta dyskusja odbywa sie po wyborach, a więc nikt już na Wasze decyzje wpłynąć nie zdoła, nikt Was nie zmanipuluje, nie zamiesza. Teraz nie macie już wyjścia i musicie jak najwięcej na Rozenku ugrać.
W tym momencie odbywa się tutaj tylko starcie pewnych poglądów.
Przejrzałem ten wątek i prawda jest taka, że w istocie nigdy nie było poważnej dyskusji na temat Rozenka. Nigdy nie byłem na tym wątku, a dopiero skojarzyłem problem gdy zobaczyłem w telewizji Rozenka i Urbana na spotkaniu powyborczym RPP.
Od razu przypomniało mi się zdarzenie bodajże z 1993 r, gdy Urban przyjechał z ogromną butelką szampana do siedziby SLD z gratulacjami zwycięstwa w wyborach.
Powiedzcie jak to jest, że gdy ja krytykuje RP Palikota to jest to mieszanie i spiskowanie, a gdy robią to FLame i Schoppenka (na wskazanym przez Kingę forum) to jest to jak najbardziej w porządku?
I jeszcze jedna kwestia, czy Wy nie przeceniacie przypadkiem znaczenia RSP?
Ciągle pojawiają się jakieś sugestie, że firmy windykacyjne, banki i kaneclarie z nimi współpracujące deleguja pracowników to tego aby dezawuować RSP i mieszać na forum.
Z całym szacunkiem dla RSP i Waszych dokonań, KRUK ma już jeden milion wierzytelności, a przecież jest jedną z wielu firm windykacyjnych. W e-sądzie wniesiono już chyba 1,5 mln spraw.
Przyznam, że nie posiadam rzetelnych danych o działalności RSP ale szacuję, że przeszło przez nie, kilkaset, góra tysiąc spraw. Jedynie w jakiejś części tych spraw RSP realnie pomógł dłużnikom. Więc wpływ RSP na "rynek długu" dotyczy jakichś części promili, jest więc marginalny.
Proste porównanie powyższych danych wskazuje, że nie może być mowy, o jakimś celowym działaniu banków i windykatorów, przeciwko RSP, bo po prostu RSP nie jest dla nich poważnym problemem.
Uprzedzajac kolejny atak, zaznaczam, że doceniam działalność RSP i uważam, że ważna jest pomoc udzielona każdej osobie zadłużonej.
B-S
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
17 paź 2011 - 10:13:44
Właczam sie ostatni raz do Panstwa dyskusji. Osoby takie jak ja ,chcące uzyskac informacje jak sie bronić przed agresywnymi działaniami banków(blokowanie przez banki negocjacji!) nagle są obrazane przez kogoś na tym forum. Ani was się zna ani nie pozna w wielu przypadkach. Takich portali jest masa a naciski czy tez modnie "lobbing" na jakąkolwiek zmianę w ustawach,,,to jest stanowczo za mało. Tym bardziej że nasze interesy są "małe miki" w porównaniu z bankami,firmami windykacyjnymi itd. Dodatkowo,,nic nie wiemy o sponsoringu tych firm a z praktyki wiem że wiele partii jak i poszczególnych osób korzysta z ich kasy(z kasy"chłopców z miasta" też).
Stąd moja obawa dot.entuzjazmu niektórych osób dot. posła czy posłów w zasadzie bez względu na opcję polityczną ..nikt ci nie da tyle co poseł obieca.
Życzę powodzenia w działaniach. Wesprę podpisami jakąś petycję czy też społeczny projekt ustawy (100tys podpisów i może stow.składc do sejmu).
Ale teraz wolę znaleźć prawnika niż prosić Was o pomoc wzamian za ...inwektywy,wyzwiska i brażania mnie jak i czytania kim to nie są tutaj zalogowani. A w końcu nikt nie pomagał by nikomu gdyby sam nie miał dokładnie takiego samego problemu,,CZYLI DŁUGU WZGLĘDEM BANKU ITP..! PRAWDA???
Beata
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
17 paź 2011 - 12:21:37
@ Patronas -
zapewniam cie,że nie mam objawów "zbiorowej schizofrenii"- ani nikogo nie obraziłam.
Miałam prawo do swoich poglądów - tak jak ty je masz.
Uważałam tylko za zbyteczne wskazywanie zmiany pogladów innych osób.Bo czemu to
miało służyć.? Dla mnie to było tendencyjne....Jak ludzie zmieniają swoje poglądy - widac to na naszej scenie politycznej. I takie maja prawo.
(Czy odczuwasz mój wpis jako atak na ciebie?)
Co do RP - widać jest taka potrzeba społeczna,by do tych "normalnych" dołaczyli też
"dziwacy".I jedni i drudzy sa częścią polskiego społeczeństwa,więc wszystkich
traktuję jako swoich rodaków.Szacunek należy się każdemu człowiekowi.
Nie jestem biegła w temacie wyroków TK - więc nie wypowiadam się.
Tak jak i do statystyk- jeśli chodzi o Kruka.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
17 paź 2011 - 12:59:15
Patronas Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame,
> pozwól że pozostanę przy swoich gawędach.
> Przekartkowałem, Twoje posty na tym wątku i wynika
> z nich, że nie jesteś za bardzo przekonana co do
> swojego kandydata (np. zaryzykuję-zagłosuję),
> jesteś ostrożna i dopiero gdzieś na końcu pojawia
> się jakiś dziecięcy entuzjazm.
> Pierwsze działania RPP po wyborach przekonały Cię,
> że dobrze oddałaś głos? Podoba Ci się awantura
> wokół krzyża z Sejmu? Fakt, zajęli się jakimś konkretem.

Palikot jest zbyt pewny siebie. To może go zgubić. Nadal uważam, że lubi błyszczeć i ma parcie na wladze, ale jest też inteligentny, przebiegly, bezkompromisowy i w wielu przypadkach celnie trafia w sedno problemu. Być może nie jest to pozerstwo i lansik, ale wysublimowana gra. Jak będę miała okazję, to zapytam go o to wprost.

Z p. Aumillerem tez pstrykalam sie na argumenty i jakos nas to nie poroznilo.

Pokrzykiwania w sprawie Krzyża? - Nie zalezy mi na tym, zeby w Sejmie na scianie wisial jakikolwiek symbol wiary. Wolalabym, zeby ci, ktorzy z takim zapalem bronia krzyza, z takim samym zapalem realizowali w swoim zyciu i w parlamentarnych przepychankach zasady, ktore ten symbol okresla.

Kościół dziele na instytucję i wspólnotę. Kościół-Instytucja wciąż się kompromituje, systematycznie rozpada i dewaluuje. Kosciol-Wspólnota holduje wzniosłym i szlachetnym celom. I to jest ok.

Jestem za tym, żeby patrzeć hierarchom kościelnym na łapki. Po atrakcjach, które zafundowali opinii publicznej np. w ramach akcji zwrotu zagarnietego mienia, można spokojnie twierdzić, że są nie mniej pazerni od banksterow. Rozumiem. Muszą z czegoś żyć. Niektórzy przyzwyczaili się do komfortu, a w kryzysie parafianie nie są już tak hojni jak kiedyś. Wszyscy jesteśmy ludzmi i popełniamy błędy, ale Kościół uparcie te bledy tuszuje, zaprzecza im i w nich tkwi. To hipokryzja.

Nie widzę powodu, dla którego miałabym wstydzić się swojego wyboru. Tak się składa, że przez doopiate decyzje PKW straciłam możliwość oddania głosu na niezależnego kandydata. Wybralam to, co uznalam za sluszne. I nic ci do tego.

W szeregach PO, PiS, SLD, PSL, PJN i Ruchu Palikota można znaleźć mądre i opowiedzialne osoby. Niestety, to tylko igły w stogu siana. Nadal na Wiejskiej przewazaja szumowiny. Dopoki te proporcje nie ulegna zmianie, nie mozna liczyc na sensowne reformy i ograniczenie wplywu lobbystow.

W jakim stopniu poseł/senator, na którego ty głosowałeś wywiązuje się z przedwyborczych obiecanek? Moze zamiast mnie atakowac, przedstawisz i uzasadnisz swoj polityczny wybor?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
17 paź 2011 - 14:19:22
Patronas zdecyduj najpierw czy na tym forum chcesz pomagać czy tylko pisać to co według Ciebie jest słuszne.wiele razy pisaliśmy,że jeżeli znajdzie się ktoś kto potrafi udzielić fachowych rad i pomóc jest mile widziany. Nie osądzam nikogo tutaj źle chcę aby panował dobry klimat. B-S na pewno nie chciałam Cie urazić uważam ,że powinniśmy sobie pomagać a nie zajmować się polityką, każdy polityk przed dostaniem się na stołek obiecuje złote góry a potem rzeczywistość jest inna.

Zobaczymy co będzie dalej.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
17 paź 2011 - 15:31:30
@ Patronas -
nawiążę jeszcze do twojego zdania,gdzie podajesz ilość spraw w e-sądach....
Nie wiem,czy to jest takie normalne,gdzie sąd bez rozpatrywania sprawy decyduje
się na wydawanie nakazów zapłaty - bez względu na to,czy dłużnik jest winien,czy nie. Jakie to udogodnienie dla sądów,gdy "często-gęsto" sprawa z e-sądu musi trafić do sądu właściwego? W e-sądzie wszystko idzie taśmowo-dlatego jest tam tyle spraw- a z tego korzystaja przede wszystkim firmy windykacyjne. Może jestem "starej daty",ale dla mnie sąd powinien być sądem tzw.sprawiedliwym. a co to za sprawiedliwość,jeśli
e-sąd nie bada niczego?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
18 paź 2011 - 18:34:20
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
18 paź 2011 - 21:42:11
Naczytałam się przedurnych komentarzy na temat pana Piotra Ikonowicza ,który od lat jest ostatnią deską ratunku dla eksmitowanych na bruk...Bardzo wielu zawdziecza mu komfort nie " odpoczywania " pod mostem...
Jak przeczytałam komentarze na temat p.Andrzeja i Piotra zemdliło mnie...gdzie ja żyję w państwie zawistników , pozbawionych serca katolików... Ludzie fakt , że ktoś nie ma na czynsz to nie jest wina obywatela a kraju , który nie ma miejsc pracy dla wszystkich , dla chcących , dla słabszych... ONI też wymagają pomocy...Są naszymi braćmi,siostrami..obywatelami RP...
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 paź 2011 - 00:02:10
Dzisiaj usłyszałam, że według badań, co piaty Polak, żyje w UBÓSTWIE. To są przerażajace dane, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo w najblizszym czasie, że może nią być, co trzecia osoba tego kraju.
Żaden z tych krzykaczy kierujących obrażliwe słowa w kierunku wrażliwych i pomocnych ludzi, nie mają świadomości, iż niebawem i oni mogą mieścic się w tych statystykach. I kto im wtedy pomoże? Chyba ksiądz Klein, chociaż jego rubaszność, też nie przypadłaby im do gustu.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 paź 2011 - 07:46:04
Słowacki ma całkowita rację.Znam osobiście Piotrka.Byłam na takim spotkaniu.Łzy same się cisnęły.Pomógł i pomaga nadal ludziom eksmitowanym.Kazdemu trzeba dać szansę i nie marnujmy jej.Nie ważne w co wierzymy.Jestem katoliczką,ale dla mnie zawsze sie liczy człowiek a nie jego religia.Musimy się nawzajem wspierać a nie ze soba spierać.Cieszę się,że Anrzejowi udało sie wejść i życzę mu by wywalczył dla nas to co jest Najważniejsze.Mi sie nie udało,ale nie rezygnuję z walki bezprawiem,będe walczyła poza parlamentem.Łączmy się,mamy wszyscy ten sam problem.Pozdrawiam i dziękuję.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
28 paź 2011 - 13:02:46
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
18 lis 2011 - 09:20:12
Mam takie pytanie: Czy nadal jest aktualne,że Andrzej Rodzenek jest z nami i wystapi w sejmie z tym co Obiecał za poparcie.Pytam,bo taka cisza na ten temat.Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.:)
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
18 lis 2011 - 09:31:58
Ewiska, ten link wkleiłam w innym wątku, ale wklejam go tez tu...
[magielfinansowy.nowyekran.pl]
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
18 lis 2011 - 10:50:48
@ ewiska -
dobre pytanie...liczę na to,że Schoppenka odpowie nam.Według jej zapewnień-"pan
Andrzej podpisze umowe o współpracę z naszym Stowarzyszeniem......Na stronie naszego
portalu będzie specjalny dział dla nas,chcących zadać pytanie, skierować konkretną sprawę....."
Sama jestem ciekawa- czy to były czcze obietnice...czy wszystko jest w toku realizacji.? Czy też wszystko jest na innym forum?
Wszystkim nam należą się jakieś słowa wyjaśnienia......liczę na to,że ktoś zabierze głos w tej sprawie.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 lis 2011 - 09:52:10
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 lis 2011 - 11:09:47
Andrzej Rozenek,nawet nie zabrał głosu,a mógł.On mówił tylko o MARYŚCE.A mnie skrytykowano-no cóż.Jednak to przysłowie,ale jakie realne""""UMIESZ LICZYĆ-LICZ NA SIEBIE"" ""PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ W BIEDZIE"" Dziękuje i Serdecznie pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 08:04 przez ewiska.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
20 lis 2011 - 11:56:47
@ ewiska -
za wcześnie jest ,by kogokolwiek osądzać- to jest dopiero początek drogi tych wszystkich nowo-wybranych,więc trzeba dać im trochę czasu.
Sejm-to nie spotkania towarzyskie,na których można poruszać wszelkie tematy i wszystko załatwia się "od ręki".
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
21 lis 2011 - 07:25:53
@ Morski47,Andrzej jak zadawał pytanie Tuskowi,to mógłby wspomnieć chociaż o bublu związanym z "Upadłościa konsumencką' o komornikach,że jednocześnie zajmuje i pensje i konto,a dłużnik nie ma na przezycie i opłaty.Morski47,o "MARIHUANIE" nie zapomniał zadać pytania.Tak,może i masz racje,trzeba wybrańcom dać czas,ale ja nie wierzyłam i nie wierzę.Dla Ruchu palikota,liczy się tylko:marichuana,walka z krzyżem,a walka z biedą to na pokaz.Palikot w odpowiedzi expose Tuska,powiedział mu,że Platforma nie jest dla Społeczeństwa,ale służy Platformie,tak samo jest z Palikotem.On służy Sobie i Dla Siebie wraz ze swoja ""DOBOROWA DRUZYNĄ"".Zyczę im nie przetrwania 4-ech lat i wiecej nigdy w SEjmie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 10:00 przez ewiska.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
21 lis 2011 - 15:21:55
@ ewiska -
jak czytam 'tu i tam' potrafisz tylko psioczyć - wylewasz swoje żale na RS, na
Palikota,na Rozenka.....
Mało widać słuchasz audycji tv i nawet nie wiesz, o czym ci,na których teraz
psioczysz- mówią (pomijam osobe RS).
ale tak to już bywa - najpierw jest zauroczenie (tak jak ty i inni panem RS)- a potem wylewa sie na nich pomyje.
A komu służy Schoppenka i "reszta"- skoro "wypięła się" na to forum i na ludzi,którzy tu szukaja pomocy.?
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
21 lis 2011 - 16:47:01
Upłynęło zbyt mało czasu aby móc rozliczać posłów ze swoich obietnic. Wiadomo, że jeden poseł nic nie zwojuje, ale może szukać sprzymierzeńców.Jak ich znajdzie, to wówczas istnieje szansa, że inni posłowie pochylą się nad danym problemem.

Jątrzenie, opluwanie innych nikomu nic dobrego nie przyniesie. Stare porzekadło mówi " kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada". Czas pokaże.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
21 lis 2011 - 16:53:58
Morski47 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A komu służy Schoppenka i "reszta"- skoro "wypięła
> się" na to forum i na ludzi,którzy tu szukaja pomocy.?

Nadal służymy tym, którzy potrzebują pomocy. To forum już nas nie interesuje. Są inne drogi, którymi można do nas dotrzeć. Przestań wreszcie atakować, jątrzyć, dociekać i tworzyć spiskowe teorie.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
21 lis 2011 - 18:20:37
@ flame-
i kto tu atakuje...?
Szkoda,że to forum już was nie interesuje - bo forum-to ludzie,którzy tu piszą.
Ps.
Ty naprawdę potrafisz przypisać komuś jakieś niecne zamiary(jątrzyć,dociekać i tworzyć spiskowe teorie).Koniecznie chcesz mi "przypiąć łatkę" jakiegoś spiskowca?!
Nie oczekuje odpowiedzi.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 gru 2011 - 11:01:34
Widzę że Pan Rozenek się nie nudzi w sejmie :)

Heroina, kokaina, LSD. Palikot mówi "tak" nie tylko marihuanie

[www.tvn24.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 11:01 przez Robertxxxx.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 gru 2011 - 12:31:40
Bo dla Andrzeja Rodzenka,liczą się tylko NARKOTYKI i WALKA z KRZYŻEM,a SPOLECZEŃSTWO NIECH SOBIE RADZI.SPOŁECZEŃSTWO PAMIĘTA I TERAZ WSZYSTKICH ROZLICZY ze SWOICH OBIETNIC za POPARCIE.:)
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
14 gru 2011 - 17:25:13
Jak mogliście być tak naiwni ?????????? ktoś tą naiwność doskonale wykorzystał....

Sorry nie chciałam nikogo urazić, ale taka jest prawda .....zrozumcie w końcu, że nasze kłopoty nikogo z tych " wielkich ludzi " nie interesują -
zmieniając ustawy bardzo by im utrudniło dostatnie życie .....oni też są ukredytowani, ale na dogodnych warunkach.....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 20:30 przez ela2408.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 gru 2011 - 10:25:40
ewiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bo dla Andrzeja Rodzenka,liczą się tylko
> NARKOTYKI i WALKA z KRZYŻEM,a SPOLECZEŃSTWO NIECH
> SOBIE RADZI.SPOŁECZEŃSTWO PAMIĘTA I TERAZ
> WSZYSTKICH ROZLICZY ze SWOICH OBIETNIC za POPARCIE.:)

Najpierw rozlicz samą siebie. Nie było cię na blokadzie eksmisji w Wa-wie. Nie było cię też w innych miejscach, gdzie czynnie pomagali, pikietowali i stawiali się bez żadnych oporów: dziennikarze NE, działacze KSS z Piotrkiem na czele i młode palikociaki. Nie liczę porad, których udzielają w swoich biurach. Wiedzą o tym tylko ci, którzy zwrócili się do nich po pomoc i ją otrzymali.

W moim mieście na posiedzeniu RM, najwięcej pyszczyli i optowali za wyrzucaniem dłużników do noclegowni i schronisk dla bezdomnych ci, którzy na niedzielnej mszy zajmują miejsca w pierwszych rzędach kościelnych ławek lub należą do "zacnego" grona jakiejśtam rady parafialnej. W moim otoczeniu ogromną pomoc prawną i materialną świadczą wspólnoty innych wyznań. Katolików chętnych do pomocy można szukać z przysłowiową świecą. Dobrze, że jest garstka, która w ogóle chce angażować się w jakąś pomoc, a tym samym ratuje opinię polskich kato-lików.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 gru 2011 - 10:50:02
@ ewiska -

można zadać pytanie do twojego ugrupowania(PJN)- w jaki sposób pomagacie ludziom
i co już osiągnęliście do tej pory?
Trzeba sie zagłębić w temat,który wskazałaś(narkotyki)-by tak to wszystko spłycić do jednego ("bo dla Andrzeja Rozenka licza sie tylko narkotyki,....").
Dla mediów to jest oczywiście świetny "kąsek",ktorymi żywią społeczeństwo.
Ale czy media piszą i pokazują wszystko? Temat biedaków jest dla nich niczym w porównaniu z tym,co chcą pokazać,co jest na "fali".
A co do tej pory zrobili ci wszyscy,którzy teraz tak krytykują?!!!!
Nic kontretnego nigdy nie napiszesz,tylko "łapiesz" to,co dla ciebie jest jakąs
sensacją- tak jak i temat,ktory poruszyłaś.
Rozliczaj wszystkich,którzy do tej pory mieli coś do powiedzenia - a nic nie zrobili.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 gru 2011 - 13:51:32
@ Broniący NARKOTYKÓW,szybko zmieniacie zdanie.ŻEGNAM TO FORUM,BO TO NIE MÓJ DZIAŁ>
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 gru 2011 - 16:35:44
Jakie to wszystko przykre, aż trudno uwierzyć, że ludzie tak się zmieniają - niedobrze mi się robi jak czytam Wasze wpisy...

kiedyś to forum, to była jedna rodzina, każdy mógł liczyć na pomoc i przetrwanie
Nie mogę pojąć tej zmiany, podzieleniem się na dwie grupy....

To co dzisiaj przeczytałam, jest okrutne i zrozumiałam o co tu chodzi -
wygląda na to, że otrzymaliście wsparcie od palikociaków ale nie psychiczne, więc pozbyliście się długów ? bardzo się cieszę !

Zbieraliście podpisy na forum od wszystkich, to czemu tylko nieliczni otrzymali pomoc ? to znaczy Wy- i jeszcze się tym chwalicie....
Wskażcie drogę do tych dobrodziejów, tylu ludzi jest w potrzebie - nic Was to nie obchodzi ?
A może wskażecie mi drzwi Pana Rożenka, to zapukam może mi powie jak mam dalej żyć z ogromem odziedziczonych długów, bez środków do życia, bo jakby było za mało zmartwień i rozpaczy, okradli mnie i nawet nie mam dowodu, ale to nie tylko o mnie chodzi - ja potrafię współczuć innym i żal mi wszystkich, którzy cierpią z jakiegokolwiek powodu,i gdybym miała taką możliwość podpowiedzieć im lub wskazać drogę pomocy, zrobiłabym to najpierw dla nich a na końcu zadbałabym o siebie...

Może uważacie, że jestem nienormalna - nie, jestem po prostu katoliczką i potrafię odróżnić dobro od zła i nie osądzam nikogo, tylko ubolewam nad ludzką podłością...
Nie wiem jak u Was ale u nas kościół bardzo pomaga biednym, może nie finansowo ale troszczy się aby ludzie nie byli głodni - i myślę że jest tak prawie w każdej parafii..
tylko ci psioczą na księży, którzy nie chodzą do kościoła, ale najwięcej wiedzą co księża robią, jak się zachowują...
w naszej parafii dzieci chodzą rano na roraty, przychodzi ich bardzo dużo - po roratach mają zawsze smaczne śniadanko, które co roku organizuje proboszcz ....dzieci najedzone idą prosto do szkoły.... na święta zawsze organizowana jest pomoc biednym - paczki z żywnością....mogłabym podać jeszcze wiele przykładów....
nie mierzy się wszystkich jedną miarką, bo są ludzie i ludziska, tak samo wśród duchownych..Pozdrawiam, życzę powodzenia ...

Człowiek jest piękny - jeśli jest człowiekiem
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 gru 2011 - 11:48:11
ewiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> (...) ŻEGNAM TO FORUM,BO TO NIE MÓJ DZIAŁ>

Ewiśka, trudno zliczyć, ile to już razy opuszczałaś forum. Strasznie niekonsekwentna jesteś...
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 gru 2011 - 18:16:17
@ Ela,popieram całkowicie Twoją wypowiedz.Kiedyś na tym forum faktycznie było czuć to ciepło.Jedni co się znali mniej więcej jak postępować doradzali,natomiast inni pocieszali i zawsze byli z Tobą.Dziś kazdy sobie rzepke skrobie.Maja do wszystkich pretensję o byle co.Morski to całkowicie pisze raz tak a raz inaczej.Sama nie wie co chce od tego zycia.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
15 gru 2011 - 20:21:25
@ ela2408-

z całym szacunkiem - ale nie bardzo wiem,do kogo kierujesz swoje powyższe uwagi?
Adresatem chyba nie są osoby z tego forum.....
Jeśli tu jesteś i czytasz - to widzisz,że każdy na swój sposób stara się udzielać
wskazówek,czy też wyraża swoją opinię - jeśli ktoś ma problem i oczekuje pomocy.
Tu nie chodzi o to,by było 'ciepło i miło"-tu chodzi o to,by komuś doradzić,podzielić się doświadczeniem,dać wsparcie,jesli ktos jest zagubiony.

@ ewiska -
chyba niezbyt uważnie czytasz to,co piszę...albo nie rozumiesz.
Zadałam ci pytanie - a ty nie potrafisz merytorycznie dyskutować,tylko jak zwykle
"klepiesz,byle klepać".....
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 gru 2011 - 11:42:06
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jakie to wszystko przykre, aż trudno uwierzyć, że
> ludzie tak się zmieniają - niedobrze mi się robi
> jak czytam Wasze wpisy...
> kiedyś to forum, to była jedna rodzina, każdy mógł
> liczyć na pomoc i przetrwanie
> Nie mogę pojąć tej zmiany, podzieleniem się na
> dwie grupy....

Też masz w tym swój udział. Rzeczywiście, przykre ...
Im mniej wiesz, tym lepiej i tym mniej okazji do plotkowania.

> To co dzisiaj przeczytałam, jest okrutne i
> zrozumiałam o co tu chodzi -
> wygląda na to, że otrzymaliście wsparcie od
> palikociaków ale nie psychiczne, więc pozbyliście
> się długów ? bardzo się cieszę !

Oczywiście. Nie tylko długi zostały nam darowane, ale i otrzymaliśmy prezenty - wypasione fury i komóry to nasze drobne trofea. Obawiam się, że twoja radość w tym przypadku jest nieszczera.

> Zbieraliście podpisy na forum od wszystkich, to
> czemu tylko nieliczni otrzymali pomoc ? to znaczy
> Wy- i jeszcze się tym chwalicie....

Nieszczęścia kompletnie pomieszały ci w głowie. Pomoc i wsparcie otrzymują ci, którzy o nią zabiegają i współpracują - ci, którym zależy na rozwiązaniu problemów. Przykre, ale wychodzi twoja małostkowość i nieuzasadnione poczucie krzywdy. Tak, Elu - wyślemy do ciebie zespół reanimacyjno-oddłużeniowy. W twoim domu przy kawie, ciasteczkach i lampce wina otrzymasz porady, które zniwelują twoje zobowiązania i natychmiast uwolnią cię od kłopotów. Nic nie musisz robić. Wystarczy, że będziesz czekać. Bądź nadal współczująca, ale bierna...

> Wskażcie drogę do tych dobrodziejów, tylu ludzi
> jest w potrzebie - nic Was to nie obchodzi ?
> A może wskażecie mi drzwi Pana Rożenka, to zapukam
> może mi powie jak mam dalej żyć z ogromem
> odziedziczonych długów, bez środków do życia

Sytuacja, w której się znajdujesz wynika z twojej bezczynności. Nikt z tych, jak ich ironicznie nazwałaś "dobrodziejów" nie ukrywa się. Można ich znaleźć. Trzeba tylko chcieć i wykazać mninimum dobrej woli.

> ja potrafię współczuć innym i żal mi
> wszystkich, którzy cierpią z jakiegokolwiek
> powodu,i gdybym miała taką możliwość podpowiedzieć
> im lub wskazać drogę pomocy, zrobiłabym to
> najpierw dla nich a na końcu zadbałabym o siebie...

Nie potrafisz zadbać o własne sprawy, a troszczysz się o innych?

> Może uważacie, że jestem nienormalna - nie, jestem
> po prostu katoliczką i potrafię odróżnić dobro od
> zła i nie osądzam nikogo, tylko ubolewam nad
> ludzką podłością...

Podświadomie dążysz do tego, żeby winą za trudną sytuację obarczyć postronnych - persona immatura...Nie osądzasz? A co zrobiłaś kilka zdań wyżej? To, co napisałaś - katoliczko - to zwykłe oszczerstwo. Widzisz drzazgę w cudzym oku, a belki w swoim nie dostrzegasz?

> Nie wiem jak u Was ale u nas kościół bardzo pomaga
> biednym, może nie finansowo ale troszczy się aby
> ludzie nie byli głodni - i myślę że jest tak
> prawie w każdej parafii..

Nie w każdej parafii księża i wierni należycie troszczą się o potrzebujących. Min. Anna Streżyńska dużo wie na ten temat. Jest żoną ex-księdza i wcale tego nie ukrywa. Oboje przeszli przez piekło ludzkiej podłości, a najgorszych przykrości doświadczyli od polskich katolików. Za co? Za to, że pomagali innym poświęcając prywatne życie.

> tylko ci psioczą na księży, którzy nie chodzą do
> kościoła, ale najwięcej wiedzą co księża robią,
> jak się zachowują...

Najwięcej psioczą ci, którzy chodzą do kościoła, mają oczy szeroko otwarte i widzą hipokryzję tej instytucji, przy czym nie boją się o tym głośno mówić.

P.S. Trudno świadczyć pomoc tym, którzy jej nie przyjmują.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 gru 2011 - 14:26:32
A Ty flame po co tu zaglądasz.dobrze,że Ty jestes konsekwentna.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 gru 2011 - 14:55:57
ewiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A Ty flame po co tu zaglądasz.dobrze,że Ty jestes konsekwentna.

Nie nakręcaj się tak bardzo. Upór i konsekwencja to cechy mile widziane i pożądane u tych, którzy chcą reprezentować społeczeństwo w Parlamencie. Masz niepowtarzalną szansę - nie pękaj w przedbiegach! Ćwicz!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-19 15:22 przez flame.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 gru 2011 - 16:50:22
flame,masz załatwione:) buziaczki przesyłam:) 100lat i wiecej!!!!
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
19 gru 2011 - 18:05:07
FLAME,nie szkoda Ci czasu na pisanie tych bzdur ?
za grosz nie masz taktu i lubisz kopać leżącego....

O żadnej pomocy nie wiedziałam i wątpię żeby ktoś z tego forum wiedział - o tym, że forum podzieliło się, też nie wiedziałam, no bo skąd, przecież to była tajemnica.....

czy ktoś poinformował kogoś o tym ? i nagle dowiaduje się, że tak Wam pomagają, to jak to miałam zrozumieć ?
A o tym czy jestem bierna i nic nie robię ze swoimi długami to nie masz zielonego pojęcia o mojej sytuacji i o tym co zrobiłam w tym kierunku - wszystko to, co mogłam zrobić i nic więcej się nie dało...

Wiem, myślisz o tym co miałam podane na tacy i powinnam była chorego męża włóczyć po sądach i dobić go....
Gdybyś miała choć odrobinę uczuć zapytałabyś jak się czuję po śmierci męża i doradziła w pewnych sprawach, ale ty wolisz każdemu dokopać i bardzo dobrze się z tym czujesz.

Po tej niesłusznej napaści na mnie na facebooku, od razu mnie usunęłaś ze znajomych - i dobrze, bo okazałaś się tylko zwykłą niekulturalną znajomą....

Mimo wszystko życzę Ci szczęścia, życia bez rozpaczy i tęsknoty, za kimś kogo bardzo kochałaś - bo w życiu tylko to jest najważniejsze .
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
20 gru 2011 - 13:44:36
ela2408 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> FLAME,nie szkoda Ci czasu na pisanie tych bzdur ?
> za grosz nie masz taktu i lubisz kopać leżącego....

Mogłabym zadać to samo pytanie...Prowadzisz na forum pretensjonalną, prywatną wojenkę. Nikomu i niczemu ona nie służy - nie rozwiązuje żadnych problemów. Podejrzewasz, insynuujesz, rzucasz oszczerstwa i masz nieuzasadnione pretensje. Gdzie w tym umiar, wyczucie i chrześcijańska postawa, na którą tak często się powołujesz?

> O żadnej pomocy nie wiedziałam i wątpię żeby ktoś
> z tego forum wiedział - o tym, że forum podzieliło
> się, też nie wiedziałam, no bo skąd, przecież to
> była tajemnica.....czy ktoś poinformował kogoś o tym ?

Nieprawda. Schoppenka wysłała do ciebie maila z linkiem do nowej strony. Powiadomienia przekazała wszystkim, z którymi korespondowała. Byłaś ujęta na liście odbiorców i nie zostałaś pominięta. Nawet, gdybyś napisała na nieaktualny adres, to otrzymałabyś automatyczną zwrotkę z pełną informacją.

> A o tym czy jestem bierna i nic nie robię ze
> swoimi długami to nie masz zielonego pojęcia o
> mojej sytuacji i o tym co zrobiłam w tym kierunku
> - wszystko to, co mogłam zrobić i nic więcej się nie dało...

Powtórzę raz jeszcze - trudno świadczyć pomoc tym, którzy jej nie przyjmują.
Twoja gorycz i ataki są jedynie rozpaczliwym wołaniem o pomoc. Szkoda, że nie potrafisz napisać o tym wprost.

> Wiem, myślisz o tym co miałam podane na tacy i
> powinnam była chorego męża włóczyć po sądach i dobić go....
> Gdybyś miała choć odrobinę uczuć zapytałabyś jak
> się czuję po śmierci męża i doradziła w pewnych
> sprawach, ale ty wolisz każdemu dokopać i bardzo
> dobrze się z tym czujesz.

Nie było konieczności włóczenia po sądach chorego człowieka. Po pierwsze: parę miesięcy temu nie miałaś pojęcia o chorobie. A nawet gdyby, to ze względu na okoliczności, sędzia mógł na wniosek strony zarządzić słuchanie w miejscu zamieszkania.

> Po tej niesłusznej napaści na mnie na facebooku,
> od razu mnie usunęłaś ze znajomych - i dobrze, bo
> okazałaś się tylko zwykłą niekulturalną znajomą...

Do tej pory nie zmieniłam zdania i powtórzyłabym raz jeszcze to samo. Nie było sensu zmuszać do konkretnego działania kogoś, kto żyje w świecie iluzji, fantazji, strachu i czeka na cud. Dopiero nieuchronność wydarzeń zmusza do reakcji. I tak się stało. Zadzwoniłaś. Mimo, że nie jestem już twoją "zwykłą niekulturalną znajomą", nie widzę powodu, dla którego nie miałabym doradzić lub pomóc. Jeśli nie ja, to - być może - zrobią to moi przyjaciele.
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
20 gru 2011 - 17:18:06
Miałam już nic nie pisać, ale nie mogę tego tak zostawić, co drugie Twoje słowo to wymyślona przez Ciebie bajeczka.
Flame nie znasz mnie i nie oceniaj tak, jak Ci pasuje, żeby się wybielić...
Nie jestem ideałem, mam wady jak każdy człowiek ale nie cierpię jeśli ktoś mi coś wmawia i brzydzę się kłamstwem...

1. NIE PROWADZĘ PRETENSJONALNEJ WOJENKI - DALEKO MI DO TEGO -mam łagodne usposobienie i dużo wrażliwości, empatii i być może moje słowa są źle zrozumiane...

2. nie rzucam oszczerstw, tylko powtórzyłam Twoje słowa o pomocy Pana Rożenka, mając na uwadze nas wszystkich.
3. jeśli chodzi o moją chrześcijańską postawę, to nie mam sobie nic do zarzucenia
- a zresztą to moja osobista sprawa...
4.
nie wmówisz mi czegoś, czego nie było....nie otrzymałam żadnego maila od schoppenki a szkoda, bo bym jej podziękowała za wyróżnienie...

5. jaką Ty pomoc chciałaś mi świadczyć ? Przecież ja zwróciłam się do innej osoby i nie miałam pojęcia, że Ty z tą osobą współpracujesz...

6. a jeśli chodzi o to co miałam podane na tacy, to była tylko wzmianka a nie konkrety - zresztą to na tacy było dla mnie zbyt kosztowne jak na nasze dochody /1000 zł na nas dwoje, bo mąż już nie prowadził działalności/ - nie wiedziałam czy mam kupić lekarstwa, czy chleb....i owszem miałam żal ale tylko do naszego kochanego rządu, który doprowadził do takiego kryzysu a z uzdolnionych ludzi, zrobili żebraków...

Mój mąż to bardzo przeżywał, był w ciągłym stresie, bo był wartościowym, uczciwym człowiekiem - przez wiele lat służył Ojczyźnie i ludziom...

Gdybym miała pieniądze, mąż by żył, bo stać by go było na leczenie prywatnie a nie w rejonowej przychodni, którzy zamiast po objawach rozpoznać prawdziwą chorobę kazali czekać z bólami na zabieg przepukliny i tak minęło pięć miesięcy, nim rozpoznali prawdziwą przyczynę jego cierpienia a to było jeszcze do wyleczenia....

Już wtedy, gdy taca była podana, mąż miał dolegliwości i był na środkach przeciw bólowych, ze ślinotokiem i jadłowstrętem...

Flame napiszę Ci o tym, może wtedy zrozumiesz, czemu nie mogłam skorzystać z rzekomo podanej na tacy pomocy - może to pobudzi Cię do refleksji, bo chyba nie wiesz jak człowiek może cierpieć a ja razem z nim cierpiałam.

Siedział dzień i noc z głową między kolanami kiwając się - on nigdy nie płakał ale wtedy płakał jak dziecko i czekał na zabieg na przepuklinę, zrobił wszystkie okropne badania łącznie z kolonoskopią i wszystko było w porządku i wszyscy chirurdzy byli zgodni co do diagnozy...
Dopiero po tych pięciu miesiącach, po zabiegu powróciły bóle, na interwencję innych dobrze "zabezpieczonych" lekarzy zrobiono tomografię - wyszły nie duże zmiany na trzustce, to znaczy guz, który po konsultacji znanych profesorów w klinice krakowskiej nadawał się do usunięcia i czekanie dwa tygodnie na termin operacji
MĄŻ NIC PRAWIE NIE JADŁ I BYŁ TAK CHUDY I WYCIEŃCZONY

- PATRZYŁAM NA JEGO CIERPIENIE I SERCE MI PĘKAŁO

Podczas operacji doszło do silnego krwotoku i mąż umierał na stole operacyjnym -
lekarze to co zobaczyli byli w szoku - według tomografu usunęli śledzionę i trzustki zostawili kawałek to znaczy głowę, na której były nacieki i wszędzie mnóstwo nacieków, więc zostawili to wszystko bo ratowali mu życie tamują krwotok - nie dali żadnych szans na przeżycie doby, bo tak bardzo się wykrwawił
według tomografii było do usunięcia a według tego co rzeczywiście było nie powinni go otwierać.
ale on tak chciał żyć i bronił się -leżał pod różnymi aparatami i maszyna /respirator/ oddychała za niego przez dwa tygodnie a on prawie cały czas usypiany
wciąż coś nowego dochodziło - zapalenie płuc, żółtaczka, przetoka jelitowa, tak, że miał jeszcze trzy operacje a tej ostatniej nie przeżył,- doszło do pęknięcia żołądka i jeszcze innych okropnych objawów...
Jeździliśmy do niego co dziennie,- kilka razy coś po cichu powiedział - chciał do domu..
Nie byliśmy świadomi, że on tak bardzo cierpiał przed operacją, bo on się domyślał i cierpiał fizycznie i psychicznie...Rak trzustki bardzo szybko się rozwija, tak że te pięć , czy sześć miesięcy wcześniej był do uratowania...

Flame, może teraz zrozumiesz, że nie w głowie mi wojenki ani oczernianie kogoś, czy pretensje - ja tylko o nom myślę i tak bardzo bardzo tęsknie - wszystko bym oddała nawet swoje życie, gdyby on mógł żyć...Znowu powiecie, że się użalam nad sobą , ale mylicie się ja się użalam nad nim, nad jego losem....

Myślę, że teraz Flame nie będziesz wyciągała pochopnych wniosków i może mnie zrozumiesz, że nie jestem taka zła.

Proszę kochajcie się, bo szkoda każdej straconej chwili.....Pozdrawiam
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
20 gru 2011 - 17:52:43
Przepraszam, ale jeszcze dodam pewną sprawę, która wyjaśni do kogo mam pretensję...
Nasz syn bardzo nas kochał i pomagał nam, żebyśmy nie byli głodni.
Pracował wciąż na wyjeździe za marne pieniądze i nie dawał rady utrzymać dwie rodziny, bo ma też swoją rodzinę
na początku choroby męża wyjechał zagranicę, aby nam pomóc - pracował legalnie , ale ojciec czyli mój mąż tak bardzo za nim tęsknił i miał wyrzuty sumienia / tak samo ja/ - syn dzwonił kilka razy dziennie pytając o ojca i bardzo rozpaczał, tak, że postanowił przyjechać, bo wiedział, że tata na niego czeka
ale biedny nie zdążył, bo dowiedział się o śmierci ojca podczas powrotu do domu...
- nie zdążył i doznał szoku, tak, że trzeba było po niego jechać a ojciec tak bardzo na niego czekał, a ja mu mówiłam, że synek wróci - bądź silny i broń się będzie dobrze i cały czas go okłamywałam /on był w śpiączce ale podobno słyszał....
Taki mamy dobrobyt w Polsce, że trzeba szukać pracy zagranicą aby przeżyć...czy kiedyś to się zmieni ?
Przepraszam, że opisałam swoją tragedię, ale pewnie, to nie tylko moja tragedia, ale wielu innych - może o innym scenariuszu
Re: Andrzej Rozenek- nasza szansa !!!
21 gru 2011 - 14:24:22
Twoje insynuacje i ataki pozostawiam bez komentarza. Nie wyciągam pochopnych wniosków. Również byłam świadkiem cierpienia bliskiej osoby, którą powaliła choroba onkologiczna. Opiekowałam się nią i towarzyszyłam jej w umieraniu. Tym bardziej nie rozumiem twojego postępowania w obliczu tak poważnych kłopotów.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:25:07
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfde3f3t
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować