Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: dlaczego ????

dlaczego ????
02 lis 2011 - 23:27:22
dlaczego został usunięty adres e-meilowy tej nowej strony
czy ktoś może wyjaśnić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 23:32 przez marzycielka.
Re: dlaczego ????
02 lis 2011 - 23:35:07
tak - mogę wyjaśnić - bo istnieje tu od dzisiaj cenzura której dziwnym trafem nie było gdy coniektórzy spamowali
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 00:05:00
czyli co i tym razem zwycięstwo odnieśli ci , którzy chcieliby przeskoczyć płot
i tak jak Wałęsa dać nam kapitalistyczną wolność a dla siebie wziąc władzę dobrobyt i nieomylność .
myslę , że Pan Sklepowicz śledzi to forum i zdaje sobie sprawę , że podziały nie idą na zdrowie temu , który dzieli , wręcz przeciwnie jego zasługi dla ludzkości z czasem zacierają się a jego osoba idzie w zapomnienie.
dłużnik to osoba po przejściach , zagubiona , wylękniona potrzebująca wsparcia ,porady , nie jest to osoba , której celem jest robienie kampanii wyborczej dla przywódcy , niemniej jednak szuka w swoim otoczeniu takiej osoby ,w której miałaby oparcie , zrozumienie czy pomoc .
to forum stworzone przez Pana Romana to dawało i własciwie to nie było ważne czy on sam udziela odpowiedzi , czy robił to TYPEK, FLAME , SCHOPENKA ważne dla niego (dłużnika )było , że pomoc otrzymał.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 08:24:25
tak nieśmiało zwracam uwagę że p.Sklepowicz NIGDY nikomu na forum ani na stronie żadnej porady nie udzielił - tylko indywidualnie.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 09:25:43
Drugie forum zostało założone tylko po to, żeby ułatwić nam pracę. Koszty utrzymania serwera ponosi osoba, która wie z jakimi problemami borykamy się z Schoppenką na co dzień i chciała nam po prostu pomóc. Zostało to odebrane jako działanie konkurencyjne. Porażka :(

Ten, kto nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, nie wie z jakim ogromem spraw, nieświadomości i nieszczęść przyszło nam się zmierzyć. Chcieliśmy uporządkować informacje, żeby nie tracić czasu na powielanie w nieskończoność tych samych wskazówek.

Teraz okazuje się, że TO FORUM może być moderowane?

Ci, którzy chcą ze mną utrzymać kontakt wiedzą, gdzie i jak mnie znaleźć. Na ile będę mogła - pomogę. Pozdrawiam i życzę wszystkim pomyślności.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 09:29 przez flame.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 09:42:09
a w sumie o to czy coś można zrobić na forum żeśmy się z flame z lekka posprzeczali :))
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 10:27:25
Trudno sie połapać co sie stało. W nocy jak płodziłam ważne pismo i weszłam na forum, to nic konkretnego nie dowiedziałam się.

Flame czy to znaczy, że odchodzisz z tego forum?
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 11:42:26
tecza Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Flame czy to znaczy, że odchodzisz z tego forum?

Tak. Zdecydowanie TAK!
Sprzeczka świetnie oczyszcza atmosferę i często prowadzi do zmian. Jest konstruktywna. Kłótnie są destrukcyjne. Niosą potężny ładunek emocjonalny. W trakcie padają niepotrzebne, nieprzemyślane, raniące słowa, które pozostawiają niesmak. Nie zawsze udaje się je odkręcić. Nie chcę w tym uczestniczyć.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 11:16:03
odys Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a w sumie o to czy coś można zrobić na forum żeśmy
> się z flame z lekka posprzeczali :))

Odys, ja już o tym nie pamiętam :) Drobna sprzeczka i tyle. Oczyściła atmosferę i wprowadziła konstruktywne zmiany.

Nie ma sensu prztykać się o pierdoły. Jak skupimy energię na nic nie znaczących drobiazgach, to wkrótce hieny windykacyjne i banksterzy zeżrą nas z butami. Pisanie o problemach nie wystarcza. Tu są potrzebne skonsolidowane działania.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 11:28:41
I ja tez mam pytanie- czy to forum nadal pozostanie?
Czy mam rozumieć,że osoby,które dotychczas tu pomagały- nie będą juz aktywne na tym forum? Jest ono przecież doskonałą bazą wymiany doświadczeń.....a także swego rodzaju miejscem,gdzie wszyscy nawzajem wspierają się.....
To forum jest "odbiciem" wszelkich problemów,dramatycznych sytuacji związanych z
zadłużeniem....- dla niektórych jest to dobra lekcja życia.
Szkoda, gdyby okazało się,że to wszystko "pójdzie na marne".....
Czy ktoś napisze - 'co tu jest grane"?
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 12:06:26
Flame ja sie pogubilam przepraszam nic nie rozumiem czy mozesz napisac co sie stalo i gdzie teraz bedziesz Kochana ? sciskam mocno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 12:09 przez agacze1974.
gia
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 13:09:37
Nie było mnie przez parę dni a tu się narobiło,czy ktoś mi wytłumaczy o co tak naprawdę chodzi?
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 14:03:41
@ gia - odpowiem tak delikatnie - Schoppenka chcąć usprawnić udzielanie informacji i pomocy utworzyła stronę internetową jako ewolucję niejako dotychczas istniejącego bloga i RSP - na to odezwał się właściciel tej strony czyli pSkldepowicz nakazując natychmiastowe zamknięcie zarówno nowej strony jak i bloga, przy okazji trochę ukazując swe drugie oblicze,
i po prostu ci co dotychczas pomagali tutaj pomału ewakuują się tam.
proszę o wskazanie mi w krórym miejscu strony lub forum pomógł Sklepowicz?
ta pomoc była udzielana tylko indywidualnie, tylko w wybranych i pewnych sprawach , a nie widzę potrzeby aby na razie więcej szczegółów na ten temat wyjawiać.
Wczoraj było tu więcej informacji , ale cały wątek został przez p.Sklepowicza wyrzucony, ten pewnie też wyleci - cała ta wojna którą rozpętał i to zamieszanie jest b.niewygodne dla gospodarza strony, a przy okazji wychodzą na jaw ciekawe fakty, przy okazji pytanie - cała ta "dobroczynna" działalność to wielkie serce czy bardzo sprytna głowa?
Ja ze swojej strony powiem jedno - organicznie brzydzę się osobami co zdradzają swych przyjaciół, partnerów i współpracowników.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 14:09 przez odys.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 14:22:55
@ odys -

dzięki za wyjaśnienie. Zastanawiałam się właśnie nad tym, co pomyślą ci wszyscy
ludzie,dla których to forum było jak 'spowiednik"- nikt tu nie wstydził sie pisac o
swojej biedzie i o swoich problemach...No cóż-pomyślą,że znowu ich ktoś oszukał.......ktoś,komu bezgranicznie ufano.Chciałam dzisiaj wejść na forum,które
stworzyła schoppenka- ale tu już ktoś usunął ten adres.
Szkoda tych wszystkich ludzi,którzy tutaj widzieli jakieś 'światełko w tunelu" -
i na pewno nie przypuszczali,że to jest tylko 'jakaś gra".Bo tak to odbieram -
skoro jest prawdą to,co napisałeś.
Aż mi sie wierzyc nie chce,że to jedna wielka manipulacja.....
gia
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 14:34:23
Mam nadzieję że to jakieś nieporozumienie i wszystko sie wyjaśni.Nie wierzę aby tak dobra inicjatywa mogła komuś służyć wyłącznie do jego prywatnych celów.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 14:37:30
Zostałam upoważniona do przekazania poniższego info:

"Dotarła do mnie informacja, że padł rozkaz likwidacji RSP. Stanowczo jestem przeciwny traktowaniu RSP jak własnej zabawki! RSP to przede wszystkim poszkodowani, zatem wypadałoby wolę decydowania o losach RSP pozostawić szerszemu gremium! Całość skwituję następująco: Zawiodłem się w tej materii, jak również tym, że osoby, którym pomagałem nie otrzymały podczas mojej nieobecności pomocy. Od prawnika mieli prawo tej pomocy oczekiwać! Proszę przekazać tą treść zainteresowanemu i opublikować na forum."

Typ Niepokorny
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 16:00:55
Aż ciśnie się na usta tak słynne stwierdzenie ...." i ty Brutusie???!!!"

Czemu to wszystko miało służyć?!
Czy to polityka,czy pieniądze?!Czy ktoś tu kogoś chcial tylko wykorzystać?!

Trudno w to wszystko uwierzyć...człowiek,który był dla ludzi prawie "świętością",zdradziłby ich??!

Ps.Cieszę się,ze Typ dal znać o sobie - życze dużo zdrowia i dobrze rozumiem
twoje rozczarowanie.Nie ty jeden pewnie zawiodleś się.....
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 16:47:47
Jak kilka dni temu zadałam pytanie, czy nie macie wrażenia, że ktoś tu robi coś Waszym kosztem to zostałam zmieszana z błotem.

Z pewnego dystansu, który mam, widać było to od jakiegoś czasu.

To nie jest triumf tylko stwierdzenie faktu. To Wy jesteście potrzebni RS, a nie odwrotnie.

Jeśli jeszcze uda Wam się spojrzeć na pewne sprawy z dystansem wynikającym z oddalenia od RS (co będzie skutkowało weryfikacją niektórych opinii, a przede wszystkim zmianą retoryki) to macie ogromne szanse na sukces.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 17:27:14
Przyjaciele? Co się dzieje bo nie rozumiem? Pozdrawiam.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 18:09:47
pozwalam sobie na ponowne wstawienie wczorajszej informacji Schoppenki z nowej strony:

"Wiadomość z ostatniej chwili: ledwo się zaczęło a już się skończyło. Pan Roman Sklepowicz powołał RSP (ci co byli na grudniowym spotkaniu widzą jak było) a teraz kazał zlikwidować. Zabronił używać tej nazwy oraz odcina się od tej strony. Nie dał sobie wytłumaczyć że to nic innego jak przeniesienie bloga RSP na wygodniejsze miejsce. Zagroził sądem i prokuratorem i żąda zlikwidowania bloga i tej strony w ciągu 24 godzin.
Ja nie mogę nic zrobić, nic Wam nakazać ani tym bardziej do czegokolwiek Was namawiać. Sumienie mi nie pozwala przemilczeć całkiem tej sprawy bo się sami zastanawiacie co się dzieje i często mnie pytacie a ja nie chcę być ta niewdzięczna. Chciałam polepszyć a się popieprz..., dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, więc kochani nic nie mogę Wam zaoferować, jedynie moją pomoc w granicach w jakich jestem wstanie"

mój pełen rozgoryczenia komentarz tym razem pomijam
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 18:16:12
Znowu posłużę się cytatem- 'murzyn zrobil swoje- murzyn może odejść..."

@ kinga-
nie możesz dziwić się ludziom,którzy ślepo ufali- wierząc,że sa jeszcze osoby
bezinteresowne,które chca słuzyc swoja pomocą innym.
Nikt nie przypuszczał i nie przyjmował do wiadomości,że KTOS,na krzywdzie ludzkiej
może załatwiac swoją 'prywatę".Ty byc może to zauważyłaś- ale ci wszyscy zdesperowani nie dopuszczali takiej mysli do siebie.

@ antywindykator
jeśli przeczytasz to,co napisał 'odys" i flame- zapewne zrozumiesz.

Siła jest w ludziach - jesli nie będzie tutaj miejsca na nasze problemy,zapewne
wszyscy będziemy spotykać się w innym miejscu,aby nadal się wspierac ....
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 18:16:33
Flame,
czy zanim stąd znikniesz, jeżeli stąd znikniesz, to czy mogę Cię prosić o zabranie głosu na wątkach "Pismo w sprawie zawarcia ugody" i "Mały powód do radości" na sąsiednich forach?
Piszą tam jakieś bzdury o zawieraniu ugód z wierzycielami.
Ty się na tym znasz i masz w tej kwestii ugruntowane poglądy.
Chętnie bym przeczytał, co masz w tych konkretnych sprawach do powiedzenia.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 23:02:32
@Patronas
cytPiszą tam jakieś bzdury o zawieraniu ugód z wierzycielami.
Ty się na tym znasz i masz w tej kwestii ugruntowane poglądy.
Chętnie bym przeczytał, co masz w tych konkretnych sprawach do powiedzenia./










Dlaczego uważasz ,ze to co napisałam w sprawie ugody i powodów do radosci to bzdury? Tobie sie nie udało-współczuje,ale to nie znaczy ze nie udało się nikomu. Daruj sobie takie wywody o bzurach. Jak tak pesymistycznie do tego bedziesz podchodził to do niczego nie dojdziesz. TAK mam ugodę z BPH , z reszta cytowałam ja dokładnie w innych watkach. TAK- miałam ugode z PROVIDENTEM i SYGMA bankiem. Mam Tobie to zeskanowac i wysłać mailem zebys uwierzył? Nie wiem juz czy to forum słuzy tylko temu zeby sie dołowac? Przeciez mielismy sie dzielic nawet małymi sukcesami. Z Twoich postów wynika ,że lepiej tu tylko płakac,bo przeciez nic sie nie uda. Miej troche wiary.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 18:29:25
Morski - ja się nie dziwię. Zastanawiam się tylko jakie wnioski wyciągnięcie z tej historii.

I czy nabierzecie na tyle dystansu, żeby dostrzec co jeszcze jest Waszym problemem (jeśli chodzi o skuteczność działań).

I oby stało się to jak najszybciej, tego Wam życzę.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 18:37:34
Panie Romanie!
Zapewne śledzi pan ten watek-
sądziłam,ze jest Pan jedyny w swoim rodzaju! w pozytywnym tego słowa znaczeniu...

Ale grożenie sądem i prokuratorem ludzi,którzy swoją ofiarną pracą wspomagali
wszystkich tych zagubionych,zdesperowanych dłużników- to juz jest przesada!

Jest Pan decydentem - wszak to Pana forum....ale pisał Pan często,że zawsze trzeba
być CZŁOWIEKIEM....

Schoppenka miała dobre intencje...z myślą o tych wszystkich ludziach,ktorzy szukaja
pomocy.Myślalam,ze Pan także o nich myślal...szkoda,że jest inaczej.
Co to komu przeszkadza,że byłoby jeszcze jedno takie forum?
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 18:51:58
@ Patronas-

wprawdzie zadałes pytanie "flame",ale ponieważ na tych wątkach są też moje wpisy,więc chciałam dopytać cie o te "bzdury" na temat ugody z wierzycielami.

Ja w twoim pytaniu wyczułam pewną ironię.....no,ale być moze myle sie.

Jeśli to ja pisałam jakieś 'bzdury" -to mnie skoryguj.

Jeśli twoje pytanie do "flame" było z podtekstem - to już wszystko rozumiem.
Ps.
Ważne jest,ze ludziom udaje się zawierac ugody....czego wszystkim życzę.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 19:36:48
Mój post był "z podtekstem".
Absolutnie nie mam nic do zarzucenia Tobie jak i pozostałym osobom z tamtych wątków.
Niegdyś Flame przekonywała, że taki twór jak ugoda zawierająca ustępstwa dla dłużnika i możliwa dla niego do przyjęcia nie istnieje.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 20:32:03
mam nadzieję, że wszystko jednak się wyjaśni. Panie Romanie, a co będzie z nami?

Proszę mi napisać, w jaki sposób można zmienić login na nowym forum?
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 20:30:49
Patronas, to ja bardzo proszę, zebyś zaproponował ugodę dla mnie wg danych, które zamieściłam jakiś czas temu.
[www.sklepowicz.pl]
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 20:43:03
@Patronas

Nie byłbyś sobą, gdybyś nie dopiepszył mi na "do widzenia". Zadecydował o tym tylko twój wredny charakter, czy też inne względy?

Nigdy nie negowałam dążenia do ugody z wierzycielem pierwotnym!!!

Wielokrotnie zachęcałam, żeby wysyłać wnioski o ugodę wg wzoru zamieszczonego na forum. Wnioski zawierają prośbę o umorzenie odsetek. Sugerowałam też, że duże szanse na zawarcie porozumienia mają osoby z pożyczkami na niewielkie kwoty lub te, które negocjują z jednym wierzycielem.

Sygma Banque przoduje w poprawnych zachowaniach. Oby tak dalej. Zdarzyło mi się też zetknąć z kilkoma sensownymi ugodami, na które przystał DB. Jednak to znikoma ilość w morzu potrzeb.

Agacze, Irena i jeszcze kilku forumowiczów zawarło porozumienia, co i tak nie uchroniło ich od porażki, bo jeden z wierzycieli wyłamał się i wystąpił o bte.

Postępowanie ugodowe przed sądem zapobiegłoby wielu tragediom. Ustalenie harmonogramu dostosowanego do aktualnych możliwości finansowych dłużnika i uwzględniające jego obecną sytaucję (zawodową, zdrowotną, rodzinną) byłoby sprawiedliwym rozwiązaniem.

Wierzyciel wtórny (fundusz securitatae lub firma windykacyjna) - cwane hieny - na drzewo! Za bandyckie sposoby postępowania z dłużnikiem, obchodzenie lub łamanie prawa, należałoby ścierwom cofnąć licencje na prowadzenie działalności gospodarczej w RP. Nie zamierzam nikogo namawiać do układania się z nimi. Mam w ręku zbyt dużo dowodów na to, że łupią dłużników niemiłosiernie i grabią do ostatniej koszuli!

Przeoczyłeś te drobne fakty przypadkiem, a może celowo?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 21:06 przez flame.
Re: dlaczego ????
03 lis 2011 - 21:19:38
agaczze



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 09:24 przez agacze1974.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 00:11:01
Flame,
sprawdziłem i faktycznie na jednym z wątków podkreśliłaś, że popierasz ugody z bankami a z fw nie. Zatem podane przeze mnie powyżej przykłady nie stanowią dowodu na to że się mylisz. Natomiast nie ulega wątpliwości że się mylisz. Ogromna ilość długów znajduje się w fw i zakaz zawierania z nimi ugód jest zupełnie bez sensu. Jest to oczywiste dla każdego, dla Ciebie tylko nie.
Widziałem u dwóch lub trzech firm windykacyjnych takie działania jakie stosuje zespół windykacyjny BPH tj. masowe wysyłanie propozycji ugód oferujących znaczne umorzenia odsetek np. 75%.
Ale mniejsza o to.
Odpuściłem sobie dyskusje z Tobą bo rozmawia się z Tobą jak ze ścianą i trud dyskusji i przekonywania jest trudem daremnym.
Twoje posty (i chociażby Typa Niepokornego) przekonują mnie, że:
- albo toczycie prywatną wojenkę z fw, z powodów całkowicie osobistych i doradzacie ludziom działania, na przekór, na złość fw, tak aby nic nie dostali dobrowolnie od dłużników, niezależnie od tego jak to wpłynie na sytuacje dłużników,
- albo uważacie się za mądrzejszych od nich (ludzi z problemami finansowymi), próbujecie nimi sterować, uważacie, że nie są w stanie samodzielnie swojej sprawy załatwić w kontaktach z wierzycielem i w rozmowach z fw tylko narobią sobie kłopotów. Dlatego wypisujecie jakieś ogólne zakazy, jak ten zakaz kontaktów z fw, którego skutkiem jest stałe pogarszanie się sytuacji finansowej dłużników i wzrost ich zadłuzenia.
B-S
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 00:20:36
Przepraszam że zabieram głos w dyskusji ale ni cholery nie rozumiem co sie stało.
Z waszych wpisów zrozumiałam że forum bedzie istniec coś samo dla siebie a pomoc,,,do prawnika. Czyli te osoby które tutaj sie udzielały-społecznie jak rozumiałam-poszły sobie. Zostajemy z tym co było przed wejsciem na to forum,,,czyli radź se sam?.Poniewaz bank mnie poinformował ze srzedał KRUKowi,,,za chwilę będe miała "pożar w burdelu" i żadnej rady,,,tak mam to rozumiec?
Jesli tak to jak zwykle,,MY WIDZIELIŚMY ŚWIATEŁKO W TUNELU,,,A KTOŚ IDIOTĘ NA TORACH.
Cóż,,już po wyborach jak widać czyli co dalej.
Bardzo proszę o jakieś namiary na Was. Nie zostawiajcie tak w pół drogi czy tez 2 metry o brzegu,,utoniemy bez pomocy !!
Pozdrawiam i proszę o jakies namiary,,,moje GG 7799577
Beata
gia
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 06:35:25
Patronas,zamiast pisać trzy po trzy,zwraca się z prośbą Beata,więc nie odpisuj jeśli uważasz że to są głupoty tylko pomóż komuś kto potrzebuje na dzień dzisiejszy realnej pomocy.Zobaczymy jak ty pomagasz innym i jak wygląda twoja porada zamiast wałkować temat który wszyscy uważają za zakończony.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 06:47:37
@ wiadomość dla RS - p.Romanie, jeśli sam dotychczas pan na to nie wpadł to Sch po prostu już boi się odbierać pańskich telefonów i wysłuchiwać ponadgodzinnych inwektyw pod swoim adresem.

Tak ponadtto to doskonale wie Pan o tym że celem nowej strony miało być uzupełnienie pańskiego forum aby tam zamieszczać wszelkie informacje i wiedze w sposób uporządkowany i usystematyzowany do czego Pan nie dopuszczał na swojej stronie,

na marginesie - sposób potraktowania kobiety, swojego długoletniego współpracownika - swojej prawej ręki i przyjaciela jest naprawdę żenujący i godny pogardy.
:((
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 08:37:43
ADMINISTRATOR:
Informuję, że każda próba umieszczenia jakiejkolwiek reklamy na forum
- bez zgody administratora - skutkowała będzie jej usunięciem.
Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej i nie posiada
środków na płacenie VAT-u od reklam - w nawet najbardziej szlachetnym
celu. Umieszczenie reklamy bezpłatnej nie zwalnia od zapłacenia VAT-u.
Umieszczający reklamę muszą liczyć się z konsekwencją otrzymania faktury
za jej umieszczenie.
ADMINISTRATOR
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 09:49:57
admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ADMINISTRATOR:
> Informuję, że każda próba umieszczenia
> jakiejkolwiek reklamy na forum
> - bez zgody administratora - skutkowała będzie jej
> usunięciem.
> Stowarzyszenie nie prowadzi działalności
> gospodarczej i nie posiada
> środków na płacenie VAT-u od reklam - w nawet
> najbardziej szlachetnym
> celu. Umieszczenie reklamy bezpłatnej nie zwalnia
> od zapłacenia VAT-u.
> Umieszczający reklamę muszą liczyć się z
> konsekwencją otrzymania faktury
> za jej umieszczenie.
> ADMINISTRATOR

widziałeś tu kiedyś jakąś reklamę ? bo ja nie, wróć widziałem reklamę na posła Pana Rozenka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 10:26 przez Robertxxxx.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 10:20:52
admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ADMINISTRATOR:
> Informuję, że każda próba umieszczenia
> jakiejkolwiek reklamy na forum
> - bez zgody administratora - skutkowała będzie jej
> usunięciem.
> Stowarzyszenie nie prowadzi działalności
> gospodarczej i nie posiada
> środków na płacenie VAT-u od reklam - w nawet
> najbardziej szlachetnym
> celu. Umieszczenie reklamy bezpłatnej nie zwalnia
> od zapłacenia VAT-u.
> Umieszczający reklamę muszą liczyć się z
> konsekwencją otrzymania faktury
> za jej umieszczenie.
> ADMINISTRATOR

W związku z informacją Administracji, iż Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej oraz nie jest portalem reklamowym. Ze swej strony przypominam, że reklamowanie prywatnej kampanii wyborczej nie należy do działalności statutowej Stowarzyszenia. W imieniu członków Stowarzyszenia wzywam Administrację Portalu do publicznego rozliczenia reklamy Romana Sklepowicza na senatora w okręgu poznańskim. Mimo że Roman Sklepowicz jest prezesem Stowarzyszenia to jednak, na prywatę nie ma miejsca zwłaszcza, gdy Stowarzyszenia nie stać na finansowanie prywatnej reklamy wyborczej!
Na szczegółowe sprawozdanie w powyższej kwestii My członkowie Stowarzyszenia oczekujemy do godz. 24 dnia 05.11.2011r.

typ niepokorny
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 10:12:26
Tak prawdę mówiąc,ja równiez nie widziałam reklamy.Ciekawa jestem o jakie REKLAMY chodzi,?????REKLAMA REKLAMIE się nie równa.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 10:44:00
upss
sam niestety też jestem wyrywny,
i swój kamyk w tym wszystkim rzuciłem, niestety

może należało by dać sobie spokój emocjom
rozumiem czego dotyczy informacja admina i nie komentuję

może należało by spokojnie i rzeczowo porozmawiać,
może jakieś błędy udałoby się naprawić, choć to niezwykle trudne
mleko się już rozlało
jeśli nie uda się naprawić
to chociaż jakieś sensowne wyjście z tego pata
aby sobie wzajemnie nie szkodzić
a może jednak jakaś sensowna współpraca

konflikt nikomu nie służy
a jego eskalacja tym bardziej

czy potrafimy być ponad to

adminie ... co na to???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 11:04 przez odys.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 11:33:51
Ktoś na kogoś się obraził? Ale za co?!

Tu już chyba nie chodzi o dobro sprawy....widze,ze dno jest głębsze.
Czy nikt nie myśli o tych wszystkich ludziach,ktorzy jak trzeba było wspierali
tych,co tego wsparcia potrzebowali.? Pamiętam zaangażowanie tych wszystkich,co
zbierali podpisy...dla kogoś,kto tego potrzebował. Wspomnę też zaangażowanie ludzi w kampanii wyborczej (poparcie dla p.Rozenka).Mimo różnych dylematów i ostrej
dyskusji - wiekszość z nas poszła za głosem p.Romana i dała swoje poparcie.
Nie zawiedliśmy....
Tu juz jak widac nie ma "wspólnej sprawy"- sa jakieś prywatne animozje, 'wbijanie
sobie szpilek".Czy tak byc musi?! Czy jakąś szkodę przyniesie drugie forum?
O co ta zawiść? Tego nie spodziewałam się po kimś,kogo ludzie nazywali 'swoim Aniołem".I pewnie nadal byłoby wszystko dobrze,gdyby nie te wszystkie złe emocje....
Panie Romanie! Ukazywał Pan zawsze swoją troskę o ludzi..czy to było szczere?
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 12:04:54
@ B-S

póki co, sama nie wiem,co tutaj teraz bedzie.
Napisałaś,że twój dług został sprzedany do Kruka. Czyli bank juz nie jest twoim
wierzycielem. Pozostały ci chyba tylko negocjacje z Krukiem - chociaż czytałaś tu
wiele opinii na temat firm windykacyjnych,aby z nimi nie rozmawiać.
Ale nie wiem,co jest lepsze - czy negocjacje z Krukiem,czy tez czekanie na
komornika( bo zapewne Kruk po czasie wystapi o nakaz zapłaty).
ty sama powinnaś wiedzieć,czy dług sprzedany do Kruka jest jakąś kwotą wyolbrzymioną,czy też jest to taki sam dług,ktory ściągałby od ciebie bank.
Istone jest tez,czy ten dług nie jest przedawniony..(chociaż i tak on nigdy nie
zniknie).Kruk jest teraz wierzycielem i to on bedzie dochodził roszczenia.Czy nam sie to podoba,czy nie.Taki nam los zgotowali....W umowach niektórych jest zapis,ze
bank może sprzedać dług- zobacz,czy w twojej umowie jest taki zapis.
Ale skoro sprzedali,widac takie prawo mieli..trzymaj sie.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 12:21:32
Wmojej umowie o kredyt nie było żadnej wzmianki o tym,że bank będzie sprzedawał dług.Sąd uznał jednak,że bank postąpił zgodnie z prawem.Ja sprawę przegrałam pomimo obszernego pozwu.Tak więc ja nie wiem ,która droga jest dla Ciebie właściwa i dokąd Cię zaprowadzi.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 12:58:34
halina63 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wmojej umowie o kredyt nie było żadnej wzmianki o
> tym,że bank będzie sprzedawał dług.Sąd uznał
> jednak,że bank postąpił zgodnie z prawem.Ja sprawę
> przegrałam pomimo obszernego pozwu.Tak więc ja nie
> wiem ,która droga jest dla Ciebie właściwa i dokąd
> Cię zaprowadzi.

Witaj
Przykro mi:(
Miałem cichą nadzieję, że uda się wygrać na Twoją korzyść.
Kochana pozew był obszerny, lecz kilka rzeczy niepotrzebnie w nim się znalazły. Próbowałem ratować sytuację, ale jak widać bez efektów, ponieważ liczy się to, co jest zawarte w samym pozwie. A tam było uznanie roszczenia, stwierdzenie, że wynika to z działalności i jeszcze kilka szczegółów pomijając, że brak było precyzyjnego określenia, czego pozew dotyczy. Nie wiem czy posiadasz odpis postanowienia wraz z uzasadnieniem, uzasadnienie stanowi podstawę do zaskarżenia wyroku. Podobno będę w niedzielę będę dostępny i będę mógł zajrzeć na pocztę,(czego nie mogę uczynić obecnie) więc możesz treść wyroku podrzucić.

Pozdrawiam
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 13:01:43
Witam serdecznie wszystkich
Pytam sie co sie tu dzieje? dlaczego na forum zalatwia sie jakies niedomowienia,rozliczenia,pomowienia jesli ktos cos ma do siebie to rozmawiajcie prywatnie,spotykaajcie sie i wyjasniajcie sobie a tu wchodzac ja nie znam powstalego nieporozumienia a wszyscy to kometuja ,czy" komentatorzy" znaja cala prawde bo oceniac latwo i przylepiac latki, ale naprawic o wiele trudniej,
OPAMIETAJCIE sie prosze ,wchodzac tu oczekuje pomocy jestem upier...po ..nie wyjde z tego chyba do smierci a tu czytam same ...ten to..tamta to ...prosze zalatwiajcie to miedzy soba a tu jesli to mozliwe blagam pomagajcie potrzebujacym.Jestem starsza kobieta i wiem ze tylko spotkanie i rozmowa osob "winnych" moze uzdrowic nie wtracajmy sie.
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie bylo tak milo a teraz co bedzie?
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 13:24:55
Drogi Typku,jakże się cieszę,że się odezwałeś.Wiem,że starałeś się aby mi pomóc,to przecież nie jest Twoja wina,Ty udzieliłeś tylko odpowiedzi na odpowiedż na pozew.Odpisu postanowienia jeszcze nie mam,wniosek złożyłam.Sąd w ciągu siedmiu dni ma mi go przysłać.Jeśli tylko ten odpis otrzymam dam znać.Zdrowiej nam Typku,bo widzisz co się dzieje.Jesteś nam potrzebny.
Pozdrawiam.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 15:36:20
Patronas Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widziałem u dwóch lub trzech firm windykacyjnych
> takie działania jakie stosuje zespół windykacyjny
> BPH tj. masowe wysyłanie propozycji ugód
> oferujących znaczne umorzenia odsetek np. 75%.

Gloryfikujesz BPH i fw na zlecenie, czy w oparciu o własne przekonania?

BPH to najgorsze banksterskie chamstwo z jakim dane było mi się zetknąć za pośrednictwem osób, które zgłosiły się do mnie z prośbą o pomoc. Spora grupa pracowników działu windykacji tegoż banczku to bandyci. To oni brylują w technikach manipulacji, kłamstwie, upadlaniu, braku profesjonalizmu i naciąganiu klientów. Telefonicznie proponują ugodę i spłatę rat w pomniejszonej wysokości, a w międzyczasie występują o bte.

Wyjątkowym "gestem" w ich wykonaniu jest też nachalne proponowanie ugody po umorzeniu postępowania egzekucyjnego - np. wpłać 35tys. a resztę rozłożymy na dogodne raty - 950zł miesięcznie - propozycja złożona osobie, której miesięczny dochód wynosi ok. 1200zł.

W swojej kolekcji mam kilkadziesiąt wniosków - na ich podstawie, ani jedno porozumienie z BPH nie doszło do skutku. Nie uwzględnili nawet prośby kredytobiorcy, z kredytem 5tys. (spłacany rzetelnie przez 3 lata - do spłaty pozostało ok. 1600zł) i dwoma zaległymi ratami.

Ponad to, jest to jeden z nielicznych banków, który wnioskuje o licytację nieruchomości w związku z np. 3-4 tys. niespłaconych odsetek.

FW masowo umarzają odsetki (he he dobre) - szczególnie od przedawnionych zobowiązań!

Miewają nawet okresowe promocje: wiosenną, wakacyjną i jesienno-zimową. Wyjątkowo czule "opiekują się" dłużnikiem, a jak już "podhodują" zobowiązanie do niebotycznych rozmiarów i trafią na frajera, który nie wie, że może się bronić - doją bez umiaru.

W związku z powyższym mam prośbę: Zacznij kitować okna, nie mnie!

> Odpuściłem sobie dyskusje z Tobą bo rozmawia się z
> Tobą jak ze ścianą i trud dyskusji i przekonywania jest trudem daremnym.

Dziwne, że zrozumiałeś to dopiero teraz. Lepiej późno niż wcale. EOT.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 15:39 przez flame.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 20:37:54
...4 listopad 2011 r. godz. 18.00...

Skoro już tyle tak przykrych dla mnie słów na tym poście wypowiedziano to i ja myślę , że mam do tego prawo i wtrącę kilka zdań...

Schoppenko , ( Małgosiu ) , lubiłem Ciebie , lubię i nadal będę lubił i szanował.. Włożyłaś ,i wkładasz nadal przeogromny trud w pomaganiu nieszczęśnikom takim jak ja czy Ty... Tej pracy trudno zmierzyć i trudno o niej opowiedzieć..Każdy dotknięty nieuczciwością , chamstwem , brutalnością tzw. służb windykacyjnych , podłością służb bankowych , zwyrodnieniem Polskiego prawa oczekuje , żebrze , prosi , błaga o podanie mu ręki. Niejednokroć NATYCHMIAST , już , zaraz. A ręce masz dwie i doba ma tylko 24 godziny. Trudno każdemu zadaniu sprostać tak już , natychmiast dlatego nie prawdą jest , że miałem cokolwiek przeciw powstaniu nowej strony i forum , którą założyłaś. TO NIE PRAWDA !!! Przyznaję , że musiałem - Ty wiesz - polecić Ci zaprzestanie posługiwania się szyldem RSP przy Stowarzyszeniu , ale taka jest rzeczywistość… Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej i nie możemy się zgodzić na obecność reklam na stronie. Od nich trzeba płacić VAT i inne podatki..

MY nie możemy i NIE chcemy. Nigdy na stronie sklepowicz.pl nie było reklam.. jest jeszcze odpowiedzialność za teksty tam umieszczane wynikająca z prawa prasowego i kodeksu karnego i cywilnego. trudno odpowiadać z coś na co nie ma się wpływu.. I choć kilku trolli z radością przyjęło fakt , że - bieda się dzieli . Mam nadzieję , że są w błędzie..

Małgosiu jestem przekonany , że takich stron winno powstać jeszcze wiele.. Nie ma konkurencji w podawaniu ręki ludziom w potrzebie.. niech każdy krytykujący mnie założy własną stronę. i POMAGA drugiemu człowiekowi !!!
Opluwać mnie można do upadłego , jestem odporny .. ja sam wiem ile znaczę i ile warta jest moja pomoc dla nieszczęśników mających pecha życia w Polsce..

Kopanie , ujadanie na mnie tylko mnie wzmacnia. Zapowiedzi , że strona sklepowicz.pl zaraz będzie zamknięta jest pobożnym życzeniem trolli i ich mocodawców. MOJA strona NIGDY NIE BĘDZIE ZAMKNIETA !!! Tak mi dopomóż Bóg !!!

A Ciebie Małgosiu BARDZO lubię , ogromnie szanuję , bardzo cenię Twoją chęć pomocy innym , Twój tytaniczny niedoceniony trud w pisaniu TYSIĘCY skarg , pism procesowych , podań do banków itp. Martwię się , że za czas jakiś może spotkać Ciebie dokładnie to samo i tymi samymi słowami co mnie na tym forum. Przypominam Ci jak wyjechałaś za granicę do męża to odbierałem telefony od oczekujących od Ciebie pism , że - co ona sobie wyobraża , ja mam jutro termin a Ona sobie siedzi u mężusia !....

Żyję w przekonaniu , że nadal wspólnie będziemy działać na forum publicznym w kierunku zmian w Polskim systemie prawa bankowego , kodeksu cywilnego i karnego.
Pewny jestem , że w Twoim serduszku znajdzie się miejsce dla Romka.

Ten artykuł jest nadal w pełni aktualny a może bardziej Małgosiu. PRZEPRASZAM MAŁGOSIU. *** schoppen-ka , kto Jej cierpienie przytuli do serca *** ( blog )

Roman Sklepowicz
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 20:58:16
Na prośbę p . Romana publikuję jego list do Schoppenki..
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 21:32:28
Krzysia- zgadzam się z Tobą w 100%. Nic dodać nic ująć.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 23:24:39
:((



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 16:53 przez odys.
Re: dlaczego ????
04 lis 2011 - 23:44:56
- nie odwracajmy kota ogonem bo....

proszę nie stosować dalszych manipulacji faktami że tu chodziło o jakieś reklamy, podatki, prawo prasowe czy inne bzdety - itp
- wystarczy pomyśleć - to nie boli.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 16:55 przez odys.
Re: dlaczego ????
05 lis 2011 - 00:01:35
To prawda. Usunięcie mojego wpisu było uzasadnione. Pan Roman do mnie dzwonił i powiedział dokładnie to samo, co napisał w liście do Schoppenki. Mówił m.in. właśnie o reklamach, od których trzeba byłoby płacić podatki, a skoro działalności gospodarczej nie prowadzimy, to nie możemy zamieszczać reklam, to logiczne. Popieram w pełni Pana Romana, bo to bardzo dobry prawnik i zna się na rzeczy. Musimy działać z głową i zgodnie z prawem. A przede wszystkim jesteśmy po to, by pomagać ludziom pokrzywdzonym przez banki i prawo, Ja też mam nadzieję, że sytuacja wróci do normy i ze nadal będziemy normalnie funkcjonować. Ja napisałem Schoppence w SMS-ie, że musimy trzymać się razem z Panem Romanem, bo inaczej to nas nawet wróbelki zadziobią i zaćwierkają na smierć, a nie tylko KRUK-i czy inne czarne ptaszyska.
Schoppenko - mam nadzieję, że czytasz artykuł - wróć do nas. Musimy działać razem. W JEDNOŚCI SIŁA !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: dlaczego ????
05 lis 2011 - 12:24:14
soniusia5
zaszło nieporozumienie, nie uważam tego co pisałaś za bzdury.
Jeżeli podpisałaś dobre ugody ze swoimi wierzycielami to gratuluję. Wierzę że to jest możliwe.
Re: dlaczego ????
05 lis 2011 - 16:58:44
Do mety przybywa się tylko po to
By wyruszyć znowu dalej
A tam gdzie jesteśmy obecnie
To tylko etap naszej drogi
Z odrobiną nadzieji w zanadrzu
Można zawsze wyruszyć z przeświadczeniem, że
"każdy wiczór jest zapowiedzią jutrzenki"
Zawsze można wyruszyć ponownie!
ps.
Myślę jednak, że wspólna droga powinna być jasna, czysta i usłana uczciwością kazdego do każdego. Bez tego nie ma sensu zaprzęgać koni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 17:07 przez tecza.
Re: dlaczego ????
05 lis 2011 - 16:57:34
@ Słowacki-

odetchnęłam z ulgą.....i ciesze się,że nadal tu będziemy.

@ odys

nie mamy wpływu na pewne zdarzenia- ale jak to mówią:"co było,a nie jest - nie
pisze się w rejestr".
Dla "oczyszczenia" atmosfery i uspokojenia tych wszystkich,którzy tutaj szukaja
pomocy- podzielam twoje zdanie,by to wszystko wykasować.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
B-S
Re: dlaczego ????
06 lis 2011 - 00:48:28
CYTAT
Autor: odys (IP zapamiętane)
Data: 05 lis 2011 - 16:49:38


To pytanie zadała na forum niedajmysie małaSchoppenka:

Nie wiem czy tak powinny wyglądać przeprosiny. Jak mnie przeprasza przyjaciel, chłopak czy znajomy, to robi to osobiście lub telefonicznie. Nie wierzę w dobre intencje tego pana. Kto dał mu prawo do pisania na forum o moim tacie ? Co mamy teraz zrobić ? Czy znowu tato będzie musiał uciekać i chować się gdzieś aby go komornicy i windykatorzy nie znaleźli ? Przecież ten pan wie jakie cieżkie jest życie takich ludzi jak my, więc po co pisze takie rzeczy w internecie ? Dlaczego nie pomógł mojej mamie w ugodzie z bankiem, mama dała mu pełnomocnictwo, bank wysłał do niego prośbę o kontakt w sierpniu a do tej pory nie znalazł czasu aby pojechać do banku z mamą i spowodować aby nas nie licytowali. Pewna pani z FB znalazła taka stronę: [sklepowicz.com.pl] , jest tam też forum, czemu nikt o nim nie wie, czemu tam nie udziela porad, skoro tam może pisać ? Takie to wszystko dziwne a do mojej mamy piszą, dzwonią i majlują ludzie, którzy potrzebują pomocy, ja czasem też odbieram mamy telefon to wiem, że niektórzy ludzie najpierw prosili o pomoc tego pana. Ja słyszałam jak ten pan ubliżał mojej mamie, jak ona płakała bo próbowała cokolwiek powiedzieć a on jej nie dawał dojść do glosu, jak mówił że jest niewykształcona i wszystko co robi jest głupie, że inni ludzie co są z mamą to są głupki, używał takich słów ze nawet sie powtórżyć nie da a teraz pisze takie słodkie rzeczy. Nie wierzę, nie zgadzam się żeby tak traktować moją mamę i to co robi, bo ona kosztem nas i swojego zdrowia pomaga ludziom. Będę bronić mojej mamy przed takim czlowiekiem bo to najlepsza mama na świecie i nie zasługuje na takie traktowanie i cwaniakowanie jakie robi ten pan.

-----------------

No właśnie , jak to jest - czy to były przeprosiny p.Romana Sklepowicza, list otwarty, próba samousprawiedliwienia czy czy dalsza część manipulacji?

z początku nie znając szczegółów myślałem że to ręka wyciągnięta do zgody, ale teraz gdy je poznałem to wygląda na kolejną manipulację i próbę przerzucenia odpowiedzialności za cały konflikt i wszystko co złego na bogu ducha winną Schoppenkę.
A pytań mam jeszcze parę ........

i przede wszystkim TEŻ BĘDĘ BRONIĆ MAMY mamy małejSchopenki,
do czgo zachęcam innych forumowiczów, którzy wiedzą ile dla wszystkich Schoppenka zrobiła i co robiła.



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-11-05 18:06 przez odys.
???????????????????????????????????????????????????????????
B-S
Re: dlaczego ????
06 lis 2011 - 00:50:18
O MATKO,,,TERAZ TO MNIE POWALIŁO NA KOLANA!! LIST DZIECKA W OBRONIE MATKI !! MAM PYTANIE,,KIM JEST PAN S. I KTO MU DAŁ JAKIEKOLWIEK PRAWA DO UBLIZANIA? SKORO JEST TAKIM SUPER-PRAWNIKIEM TO NIE WIE ZE ZA TO MOŻE TEZ MIEC SPRAWĘ W SĄDZIE??? ZAPOMNIAŁ O TYM?? JEŚLI TO WSZYSTKO TAK WYGLADA,,,TO SORY,,,ZE SKURWYSYŃSTWEM SPOTYKAMY SIE NA CODZIEŃ,,,NIE MUSZE TUTAJ SZUKAC POMOCY,,,ALE JAK WESZŁAM NA TĄ STRONE TO PIERWSZE CO MI SIĘ RZUcIŁO NA OCZY I TROCHĘ ZAPALIŁO ALARM,,,PROSBA O PODPISY DLA SKLEPOWICZA I ROZENKA !! O ILE MI WIADOMO TAKA REKLAMA I TAKA AGITACJA ,,,KOSZTUJE PANIE SKLEPOWICZ,,,!WYSTARCZY ZADZWONIC NA WIEJSKA I DOWIEDZIEC SIE KTO ROZLICZA WYBORY. COŚ WIEM NA TEN TEMAT !! CHYBA ŻE PODPISAŁ PAN ZE STW. UMWE O WOLONTARIACIE W CO WĄTPIĘ !!
JA DZIEKUJĘ ZA TAKA POMOC-PIERŚ DO ORDERÓW A INNI DO ROBOTY !!
PANI MAŁGOSIU,,SKLEPOWICZ TO TEZ ZDRADZIŁ NA FORUM,,,GŁOWA DO GÓRY,,MY JESTESMY Z PANIĄ I MAM NADZIEJĘ ZE JESLI SIE NIE SPOTKAMY,,TO USŁYSZYMY.
Pozdrawiam i gratuluję wspaniałego dziecka,
Beata
ps. Dla przypomnienia w formie piosenki-nie reklamy!-co niesie dla mnie Rozenek+Urban jego mocodawca :
[www.youtube.com]
a to wielu moich przyjaciół którzy jak Witek Sułkowski(juz śp!),Jacek Bierezin(już śp!) i wieluuu z biletem w jedną stronę !!!
[www.youtube.com]
TO ZNÓW WESZŁO DO SEJMU DZIEKI PANU S.-TEŻ !!
B-S
Re: dlaczego ????
06 lis 2011 - 01:03:16
Leonard Luther-Uniform
Leonard Luther-Emigranckie tango,,dotego na youtube
Re: dlaczego ????
06 lis 2011 - 02:15:58
Przyjaciele !!! Panie Romanie !!! Schoppenko !!! Apeluję o pokój !!! Podajcie sobie ręce, bo ta wojna niczemu nie służy. Jak napisalem - musimy działać z głową i zgodnie z prawem, aby pomóc ludziom.
Lubię Was obojga, oboje odwaliliście kawał dobrej roboty. Pomagajmy ludziom, którzy tej pomocy potrzebują !!! Na to zużyjmy energię, a nie na jakieś tam bzdurne kłótnie mające taki sam sens jak wojna o pietruszkę.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, a Pana Romana i Schoppenkę w szczególności !!!

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: dlaczego ????
06 lis 2011 - 23:05:20
Pomimo wywołania tematu przez wtórującego prezesowi administratora portalu Stowarzyszenia. W tym kontekście wezwałem dnia 04 lis 2011 - godz.10:20:52 administratora do zaprezentowania szczegółowego sprawozdania z kosztów reklamy prywatnej kampanii wyborczej Romana Sklepowicza na senatora, do czego administracja została zobowiązana do godz. 24 dnia 05.11.2011r..
Niestety, pomimo, że administracja okazała się skuteczna w usunięciu niezręcznego wątku jak również w zamieszczeniu wpisu dnia 04 listopada 2011 - godz., 08:37:43 w niniejszym temacie. Jednakże na powyższe wezwanie nabrano wody w usta.
Jeśli miano jakieś opory przed zaprezentowaniem sprawozdania publicznie można było bez trudu odnaleźć mój adres mailowy. Dla administratora odnalezienie malila nie powinno sprawić żadnego problemu.
Wzywając do zaprezentowania sprawozdania z kosztów prowadzonej kampanii R.S umknęła mi inna agitacja wyborcza, jaka miała miejsce na portalu Stowarzyszenia, (dlatego, że w tym czasie byłem wyłączony)między innymi pana Rożenka na posła. Podobno tutaj została podpisana umowa z w/w kandydatem do sejmu. W związku z tym pojawia się pytanie, w jakim gremium zapadła decyzja, że Stowarzyszenie będzie agitowało na rzecz tego kandydata?
Z całą pewnością nie mogła być to decyzja jednoosobowa, czyli kaprys prezesa!
Jak również, w jaki sposób została rozwiązana sprawa kosztów agitacji przez Stowarzyszenie?
Uprzedzam administratora oraz prezesa, iż w tych kwestiach nie pozostanę bierny!
Tematy te zostały wywołane na własne życzenie przez w/w gremium jako straszak na członków RSP, którzy byli za utworzeniem własnego forum.

Mimo że list zamieszczony przez Słowacki adresowany jest do Schoppenki, jednak pewne fragmenty nie pozwalają mi przejść obojętnie.
Treść listu miała wyglądać na gest dobrej woli do pojednania a tak naprawdę jest to manipulacja. Nie wiem czy autor tego listu wyobrażał sobie, że ma do czynienia ze "stadem Baranów" nie potrafiących czytać między wierszami i myśleć logicznie - najwyraźniej Tak. Wszak dla pana to jest "Hołota" która zakłóca panu spokój żebrząc o pomoc.
Pozostaje tylko pogratulować zręczności w manipulowaniu. Doskonale nadaje się pan na charta gończego w firmie Kruk S.A z siedzibą we Wrocławiu - wręcz marnuje pan talent prezesując Stowarzyszeniu Pokrzywdzonych Przez System Bankowy i Prawny!

-nie prawdą jest, że miałem cokolwiek przeciw powstaniu nowej strony i

-forum , którą założyłaś. TO NIE PRAWDA !!! Przyznaję , że musiałem

- Ty -wiesz - polecić Ci zaprzestanie posługiwania się szyldem RSP przy

-Stowarzyszeniu , ale taka jest rzeczywistość

Gospodarka nakazowo rozdzielcza podobno już dawno poszła w zapomnienie - zresztą niejednokrotnie sam pan o tym pisał na swoim blogu reklamowanym przez Stowarzyszenie.
1.z tego, co widzę za powstaniem nowego forum opowiedziała się większość członków Stowarzyszenia, więc szanowny pan prezes miał obowiązek przyjąć to z pokorą.
2.RSP powstał przy Stowarzyszeniu, chyba szanowny pan temu nie zaprzeczy?!. Zatem nie miał pan prawa czegokolwiek zakazać! Straszenie sądem i prokuraturą było bezpodstawne! - proszę nie zapominać, że kij ma dwa końce, nie jeden.

Odnośnie reklam odniosłem się wcześniej - Skoro RSP powstało przy Stowarzyszeniu, więc gdzie pan widzi tu reklamę? Jak można siebie reklamować będąc u siebie?
Poproszę o zestawienie VAT-u, jaki dotąd został z tego tytułu wpłacony wraz z wyszczególnieniem sposobu jego księgowania.

-MY nie możemy i NIE chcemy.

Kto nie może i kto nie chce? W czyim imieniu wypowiada się pan, bowiem mi wydaje się, że wypowiada się pan w liczbie pojedynczej a nie mnogiej. Jeśli ma pan siebie na myśli to i owszem zgodzę się z tym. Wyraziłem to już w treści SMSa, jaki skierowałem do Flame z prośbą o jego publikację.
W czasie, gdy byłem nieobecny odmówił pan pomocy w 3 przypadkach, z czego w jednym był pan ustanowiony pełnomocnikiem, - o czym dowiedziałem się kilka dni temu, bo osoba ta bała się przyznać. Myślała, że gdy się przyzna do tego, że jest pan pełnomocnikiem w sprawie to ja odmówię pomocy odsyłając do pełnomocnika. Pierwszy raz odmówił pan pomocy, gdy było konieczne napisanie zarzutów od nakazu zapłaty odsyłając do RSP. Osoba ta jednak odgrzebała mail do mnie i udała się do mnie z problemem. Kolejna odmowa nastąpiła, gdy ja byłem wyłączony a osoba ta na 14 dni przed procesem otrzymała pismo strony przeciwnej, w którym posunięto się do zręcznej manipulacji. Nie chcący odesłałem ją do pana, bo kto jak nie prawnik będzie wiedział jak sobie z tym poradzić. Co pan uczynił? - w sposób bezczelny odesłał ją na drzewo. Ostatecznie osoba ta udała się do prawnika, u którego porada była bezpłatna, ale napisanie pisma już nie i tym sposobem wepchnął pan tą osobę w łapy Providenta.
Pytam ile takich pełnomocnictw pan posiada? Co pan oferuje? - złudne i płonne nadzieje!
A gdy przychodzi czas działania to nie kiwnie pan nawet małym palcem w bucie!
Może ta osoba nie zasłużyła na pańską pomoc, może nie była znajomą dobrego znajomego a może była zbyt uboga i nie było widoków na %.
Myślę, że tego Providenta będzie pan spłacał osobiście - ostatecznie ustanowiony był pan pełnomocnikiem, aby ta osoba była bezpieczna!

W zakładce kontakt znajduje następująca informacja: "Realizując cele statutowe podpisaliśmy umowę z ogólnokrajową Kancelarią Prawną, która sukcesywnie podejmować będzie interwencje w sprawach, które nam Państwo powierzacie."

Proszę o wskazanie tej Kancelarii Prawnej oraz wykaz iloma sprawami ta Kancelaria Prawna się zajęła jak również ile spraw bieżących prowadzi.

O tym gdzie i do kogo pojechała Małgosia wiedziały tylko zaufane osoby w tym pan prezes! Brawo panie prezesie to jest dowód na to, w jakim stopniu można panu zaufać.
Po tym z całą pewnością interesanci będą walić do pana drzwiami i oknami, aby otrzymać złudne nadzieje.
Co by się stało gdyby to pan takie pismo napisał tym sposobem odciążając Małgosię. Skoro już odbierał pan telefony to mógł pan i to uczynić nic nie stało na przeszkodzie - paluszki od klawiatury nie spuchły by zwłaszcza, że lubi pan pisać(patrz blog).

-Kopanie , ujadanie na mnie tylko mnie wzmacnia. Zapowiedzi , że strona

-sklepowicz.pl zaraz będzie zamknięta jest pobożnym życzeniem trolli i

-ich mocodawców. MOJA strona NIGDY NIE BĘDZIE ZAMKNIETA !!! Tak mi

-dopomóż Bóg -!!!

Zbyt wysokie mniemanie ma pan o sobie. Którą stronę ma pan na myśli? Na tamtej stronie brakuje jakoś jeleni do wpisywania się w temacie Interwencje pomimo pańskiej prośby? Nie to, co było tutaj rozkaz - proszę skomentować mój prywatny wpis na blogu:(
Służba musi - prawda? Jak nie to po niej pojadę i na tym się skończy:(
I bardzo proszę Boga w to nie mieszać skoro z jednej strony pan głaszcze pisząc Kochanie a z drugiej ujawnia czyjąś sferę prywatną naruszając dobra osobiste.
Ile jest warte pańskie słowo Przepraszam? Pan się uważa za przyjaciela? -odpowiem, nawet złamanego grosza nie są warte pańskie słowa. Pan kieruje się rządzą zemsty nie pokorą!

@ halina63

Kochana to, co się tutaj dzieje już mnie nie interesuje, poza tym, co zawarłem w tym temacie.
Długo zastanawiałem się nad tym czy włączyć się aktywnie i widzę, że popełniłem jednak błąd. Nie żal mi tego, że pomagałem innym obojętnie, w jakiej formie. Żal mi tego, że perfidnie zostałem wykorzystany do budowania wizerunku. Nie tylko ja się na to nabrałem, nabrała się również osoba, która mnie tu przyciągnęła.
Fakt jest taki że z tym człowiekiem nie da się budować ponieważ on realizuje własne cele!
Re: dlaczego ????
07 lis 2011 - 00:15:21
@ typ niepokorny-
na tym wszystkim ucierpią ludzie,ktorzy tu pytaja o radę.....
czy ktokolwiek o tym pomyślał?!

Ps.życzę ci dużo zdrowia.
Już dawno domyśliłam się,że "Słowacki" i prezes- to jedna i ta sama osoba.
Tak zażarcie kiedyś wszyscy bronili swego 'Anioła'......ślepo ufali......
Czy ktoś chciał zbić swój potencjał na ludzkiej krzywdzie?/??
Na to wszystko bierze mnie obrzydzenie.

Serdecznie cie pozdrawiam.
B-S
Re: dlaczego ????
07 lis 2011 - 01:05:09
Szanowny Typie Niepokorny,wiem z forum o kłopotach zdrowotnych. Niepokoiły mnie "laurki" jakie tu wyczytałam w kontekscie mojej rozmowy z panem Sklepowiczem-o czym juz pisałam. Ale,,weszłam tutaj oczekujac pomocy. W tej sytuacji czarno widze dla siebie jak i inni moga tez tak to odczuc. Nie wiem gdzie szukac rady-pan Sklepowicz odpada bo "chamstwu nalezy przeciwstawiac sie siłom i godnosciom osobistom". Pani Małgosia ma absolutną racje nie wchodząc tutaj. KTO MOZE WYJASNIĆ MOJE WATPLIWOŚCI I POMÓC? KOMU MOZNA ZAUFAĆ? Jestesmy dośc bezradni a widząc co się dzieje w tym panstwie , bedzie więcej takich jak ja osób wchodzących "z ulicy" i poroszacych o pomoc.
I CO DALEJ?
Skoro w/g mnie prezes stow.sie nie sprawdza zmieńcie go na walnym,,macie takie prawo chyba. Portal jest stowarzyszenia czy prywatna własnościa? jak stow. to niech zostanie a jak własnośc to niech zabiera a chyba nie bedzie problemu stworzyc nowy. Adresy mailowe wszystkich są podane przy logowaniu.
Pozdrawiam i czekam na informacje,,,jak mnie KRUK nie zeżre wczesniej.
Beata
B-S
Re: dlaczego ????
07 lis 2011 - 08:27:25
Jeszcze jedno,,,,JESLI TERAZ ZNIECHĘCENI I ZNIESMACZENI TYM CO SIĘ STAŁO ODSUNIECIE SIĘ TRACĄC WIARĘ IDEE I ZOSTAWIAJĄC NAS SAMYCH OZNACZAĆ TO BĘDZIE ŻE WŁAŚNIE PAN ROMAN SKLEPOWICZ WYGRAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I MIMO ŻE W TYM APELU JEST RÓWNIEŻ MÓJ INTERES TO PRZEDE WSZYSTKIM W KONTEKŚCIE SYTUACJI W KRAJU DOTYCZY ON WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH.
Re: dlaczego ????
07 lis 2011 - 09:13:53
@ B-S
Ja tak łatwo nie kapituluję.
Muszę dojść do siebie - to przede wszystkim.
I ochłonąć, ponieważ poczułem się paskudnie wskazując to Stowarzyszenie jako alternatywę dla ludzi z problemami. Prezes potrafił się sprzedać medialnie i niestety tylko na tyle było go stać, bowiem realną pomoc przerzucał na RSP, czyli na osobę, po której się przejechał za to tylko, że chciała stworzyć forum dla RSP, które byłoby moderowane.
Jedno jest pewne, że tutaj nie będę się udzielał - poza tematami, jakie poruszyłem w tym wątku.
No, jeśli branie pełnomocnictw a następnie wypięcie się na sprawę i pozostawienie osoby samej sobie z problemem nazywasz wygraną( jak się okazuje to takich spraw jest znacznie więcej). To najwyraźniej mamy różne pojęcia o wygranej - jak można wygrać nie angażując się w coś, do czego się zobowiązało?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 09:14 przez typ niepokorny.
B-S
Re: dlaczego ????
07 lis 2011 - 11:38:48
Szanowny Niepokorny pisząc "wygrana Sklepowicza" miałam na mysli to w co pan S.grał. Nic to nie miało wspólnego z interesami osób pokrzywdzonych. Jego gra to wizerunek do celów wyborczych.W tym kontekście użyłam "wygrana".
Dodatkowo nawiązałam bezpośredni kontakt ze stroną...niedajmysie.com.pl i myslę że reszty moich spraw już nie będę tutaj opisywac.
Jeszcze jedno do wszystkich,,,SPRAWDZAJCIE W INTERNECIE KTO JEST KTO ZANIM BEDZIEIE NA NIEGO GŁOSOWAĆ,,BO ZEBY WIERZYĆ TRZEBA ZMIERZYC !!
Pozdrawiam
Beata
Re: dlaczego ????
10 lis 2011 - 14:26:27
do Morski 47

słusznie zauważyłaś,że forum P. Sklepowicza jest Jego własnością.Mówisz,że Schoppenka miała dobre intencje,a że P. Sklepowicz straszy ją sądem.Jest tylko jedno pytanie,czy Schoppenka swoją decyzję(nie twierdzę, że złą)nie mogła najpierw skonsultować a potem działać?
Drodzy forumowicze,jest mi niezwykle przykro jako jednej z wielu tych,którym pomógł Roman Sklepowicz,że wystarczy małe nieporozumienie, aby wielu z Was było gotowych na mocne osądy typu cyt:"...ktoś załatwia na krzywdzie ludzkiej swoją prywatę...".Pragnę Wam kochani przypomnieć od kiedy P. Sklepowicz nam pomaga,jak wielu pomógł(i robi to nadal bez względu na okoliczności).Było to na długo, długo przed....

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Alina z Warszawy
Re: dlaczego ????
10 lis 2011 - 14:57:50
@ Roman-
ależ oczywiście uważam,że powinno się załatwiać wszystko na zasadzie jakiegos
porozumienia.Nie znam dokładnie sytuacji,więc trudno oceniac kogokolwiek,bo moja
ocena może być subiektywna.
Niemniej jednak myślałam,że Schoppenka uzgadniała wszystko z p.Sklepowiczem - bo tak nakazuje dobry obyczaj.
Jeśli wszystko było "utajnione",przygotowywane poza "plecami"....to p.Sklepowicz
miałby słuszny żal.Bowiem na bazie jego Stowarzyszenia powstał RSP,no a teraz nie wiem ,co jest...grane. Czy pewne osoby 'odcięły się" od osoby p.Sklepowicza- a jeśli tak, to jaka tego była przyczyna? Czy to były osobiste animozje,czy też inne sprawy...? Od jakiegoś czasu czytałam,że byc może tego forum juz nie będzie- sądziłam,ze gospodarz tego forum chce je zamnkąć.Nikt nie mial odwagi napisać,że
będzie nowe forum - pozostawiono wszystkich w nieświadomości..
Mnie nie obchodzą 'gierki osobiste"- ludziom potrzebne jest wsparcie,ktore tak
zapewniały osoby z RSP..i polecały właśnie to forum.
Re: dlaczego ????
11 lis 2011 - 18:48:52
przykre to wszystko niestety i niepotrzebne
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:08:30
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqvwevfewge
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 08:18:35
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfg3443344
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować