Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: wypowiedziane umowy oraz oddanie do sądu.

wypowiedziane umowy oraz oddanie do sądu.
14 mar 2012 - 20:16:18
Witam,
Co mamy zrobić, bank wypowiedział nam umowy i teraz oddał sprawę do sądu! Próbowaliśmy rozmowy w oddziale, póżniej przez firmę COD pisali o ugodę lub restrukturyzację. banki nie odpowiadały, dopiero po kilku wysłanych pismach, odpowiedzieli, że nie zgadzają się na ugodę. Po tym sam opisałem im sytuację, zaproponowałem własną propozycję ugody, że nie uciekam przed płaceniem, też nie raczyli mi odpowiedzieć!!! Za to dostałem informację, że oddali do sądu i do komornika!!!
Czy mamy jeszcze szanse, by dojść do porozumienia z bankami? Czy to już koniec, czekanie na komornika?
Proszę pomóżcie, co mamy robić?
Re: wypowiedziane umowy oraz oddanie do sądu.
15 mar 2012 - 16:41:25
sebek6,pisz do banku jeszcze o ugodę,zaznacz,tylko,że na odpowiedz czekasz 14 dni od dostarczenia im do rąk.Ten list wyślij poleconym za potwierdzeniem.W razie czego będziesz miał dowody,że chciałeś,tylko baneczek olał.
Re: wypowiedziane umowy oraz oddanie do sądu.
22 mar 2012 - 10:24:38
Napisałem, wcześniej też wysyłałem to bez odpowiedzi, wcześniej zajmowała się firma COD też pisali, to po kilkukrotnym wysyłaniu, otrzymali odpowiedż, że nie zgadzają się. nie wiem dlaczego im nie zależy na dogadaniu się, zwłaszcza że nie mam hipoteki, czy innego majątku, który mogiliby zabrać. Więc oddanie do sądu i komornika nic im więcej nie da. więcej przestanę im cokolwiek spłacać, zacznę pracować na czarno itp
Re: wypowiedziane umowy oraz oddanie do sądu.
22 mar 2012 - 10:42:03
?

Aby wejść na lepszą drogę życia,Czasami trzeba upaść na samo dno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-11 01:47 przez camion.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować