Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: jestem załamana

jestem załamana
12 lip 2012 - 19:43:29
prosze jeśli ktoś był w takiej samej sytuacji i może mi pomóc prosze jakiś czas temu nabrałam dużo kredytów , których nie byłam w stanie spłacać , więc komornik wszedł mi na marną emeryturę obecnie otrzymałam wezwanie na Policję na przesłuchanie o wyłudzenie kredytów co ja mam zeznawać , co mówić o Boże żeby tak położyć się spać i nie wstać już mam tego wszystkiego dość czy mogą mnie zamknąć za wyłudzenie co ja mam robic spłacać nie mam z czego ledwo wiąże koniec z końcem tylko długi , długi co dalej będzie ze mną.
Re: jestem załamana
13 lip 2012 - 00:15:21
Jeżeli wszędzie w bankach podawałaś prawdziwe dane, które od ciebie żądali tzw. doradcy, nie przedstawiałaś żadnych "lipnych" zaświadczeń, to mogą ci ??????? Jeżeli udzielając kredytów, jako zabezpieczenie brali tylko twoją emeryturę, to niech sobie z niej potrącają, te 25%. Na Policji powiedz, że Banki mają różne sposoby do sprawdzania twojej zdolności kredytowej np. BIK i łatwo, w ciągu kilku minut mogli, to sprawdzić, a nie dawać, bo ty chciałaś. Dawali to brałaś, nikomu pistoletem nie groziłaś. Wyłudzenie jest wtedy, gdybyś podawała jakieś nieprawdziwe informacje i to na piśmie, jakieś oświadczenia lub jakieś zaświadczenia. Jeżeli tego nie robiłaś, to nie wyłudzałaś.
Re: jestem załamana
13 lip 2012 - 21:30:16
Ten artykuł raczej bije w bank, to oni ciebie wykorzystali udzielając ci nadmiernych kredytów w stosunku do twoich dochodów, do tego zachęcali, obiecywali, że w razie kłopotów bank idzie na rękę klientowi, zmniejsza raty itd. itp. wprowadzali cię w bład, wykorzystali twoja, naiwność i nieznajomość prawa. Doradca i aprobant to ludzie wykształceni znający prawo, bankowe, więc po sprawdzeniu w BIK twojej historii kredytowej, wiedzieli już w chwili zawierania umowy,nowego kredytu, że ty nie będziesz w stanie go spłacić. ( tzw. kredyt stracony) Jednak swoje podpisy na umowie złożyli, to oni świadomie doprowadzili cię do nadmiernego zadłużenia, w państwie prawa powinni za to odpowiadać, itd. itp. Dołóż jeszcze coś od siebie powinno być Ok. Powodzenia.
Re: jestem załamana
13 lip 2012 - 06:58:52
Wzywają mnie na przesłuchanie o przestępstwo z artykułu 286}1 czy to jest o wyłudzenie ,nawet nie wiem ,ale nikomu nie przedstawiałam lewych zaświadczeń o dochodach tylko zawsze dawałam zaświadczenie z ZUS gdzie pisali że mój dochód jest 850 zł netto i że przebywam na zasiłku przedemerytalnym więc bank dawał kredyty zachęcali ofertami.O mój Boże jak ja już mam tego dość .Pozdrawiam wszystkich i dzięki za odpowiedz.




















w
Re: jestem załamana
13 lip 2012 - 15:29:11
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Czyli celowe wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia określonych korzyści.
Re: jestem załamana
13 lip 2012 - 16:54:59
Moja droga pani to akurat wiem i co mówi ten Art.286 tylko nie wiem jak się bronić ja nigdzie w żadnym z banków nie przedstawiałam lewych i nieprawdziwych zaświadczeń zawsze pokazywałam swój dochód i nikogo nie wprowadzałam w błąd w celu osiągnięcia korzyści panie z bnku są uczone i mogły mnie sprawdzić w BIK.
Re: jestem załamana
13 lip 2012 - 22:53:21
[www.sklepowicz.pl]
Zwróć uwagę na wpis z godz. 14:06:07 13 czerwca tego roku.
Re: jestem załamana
05 wrz 2012 - 23:49:01
dajemy sobie sprawę, że wiele wydarzeń w życiu każdego człowieka, wymaga pozyskania porady prawnej. Wiele osób może zastanawiać się:

Czy trudno znaleźć dobrego prawnika?

Czy długo trzeba czekać na dogodny termin spotkania z prawnikiem (kinga)

Czy porada prawna musi być droga?

Porada prawna udzielona przez radcę prawnego się już od 350 zł.

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu mojej pracy do wykonania zlecenia. Zawsze informuje klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chce udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla mnie i moich klientów.
Kinga w stringach.
Re: jestem załamana
16 wrz 2012 - 15:14:22
danka130 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> prosze jeśli ktoś był w takiej samej sytuacji i
> może mi pomóc prosze jakiś czas temu nabrałam dużo
> kredytów , których nie byłam w stanie spłacać ,
> więc komornik wszedł mi na marną emeryturę obecnie
> otrzymałam wezwanie na Policję na przesłuchanie o
> wyłudzenie kredytów co ja mam zeznawać , co mówić
> o Boże żeby tak położyć się spać i nie wstać już
> mam tego wszystkiego dość czy mogą mnie zamknąć za
> wyłudzenie co ja mam robic spłacać nie mam z czego
> ledwo wiąże koniec z końcem tylko długi , długi
> co dalej będzie ze mną.

Przede wszystkim zachowaj spokój i nie panikuj, lepiej wszystko przyjąć na spokojnie, chociaż zdaje sobie z tego sprawę że nie jest łatwo z resztą jak mogłaś wyłudzić skoro banki dawały ci na tak marną emeryturę kredyty i to 850zł.Przecież ju samo to że masz niski dochód banki nie powinny dawac tyle.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować