Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: prosze pomozcie mi

prosze pomozcie mi
02 gru 2010 - 15:58:51
Witajcie

Wlasnie jestem po wizycie komornika w moim domu

Zaja mi rowniez nie moje nie moje rzeczy . Nie wiem co mam z tym zrobic
Jestem bezrobatna bez prawa do zasilku, Powiedzial mi ze jak bede placic jakies kwoty to on tego nie zabierze. Powiedzcie mi czy co ja mam robic
Re: prosze pomozcie mi
02 gru 2010 - 16:20:52
Klopotka43, jeśli komornik zajął ruchomości które nie należą do Ciebie, właściciel lub właściciele tych rzeczy muszą wnieść do sądu wniosek o zwolnienie od egzekucji. Dopiero wtedy komornik zwolni zajęte rzeczy. Komornik nie ma obowiązku wierzyć Ci na słowo, że rzeczy w Twoim domu nie są Twoją własnością. W necie są nie tylko wzory takich wniosków ale i dokładne instrukcje co i jak robić i napisać.

Co do tego, że komornik powiedział żebyś mu wpłacała cokolwiek to odstąpi od licytacji tych rzeczy, świadczy że trafiłaś na człowieka a nie na bandytę. Wpłacaj do niego ile możesz, choćby po 20 zł i będzie dobrze.

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: prosze pomozcie mi
03 gru 2010 - 02:08:24
Na czynności komornika można złożyć w sądzie tzw. powództwo przeciwegzekucyjne. Powództwo to mogą złożyć np. właściciele zajętych rzeczy - UWAGA - na to jest termin 7 dni !!! Nie zwlekaj więc !!!*******

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: prosze pomozcie mi
13 gru 2010 - 22:09:03
jest jeszcze prostsze sposób spisac umowę cywilno-prawną z osoba nie bedądaca członkiem rodziny z ...datą wsteczną i dostarczyc mu za kilka dni z przeprosinami że w nerwach o tym zapomnialem jest to dośc skuteczne znam to z autopsji
Re: prosze pomozcie mi
13 gru 2010 - 22:10:56
oczywiście miałem na myśli ruchomosci które chciał zając a data musi byc przed jego wizyta lub przed nadaniem bte
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować