Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: jak i po co "zastrzec kartę" w Banku Millennium...

Aga
16 sie 2007 - 23:26:31
Bardzo się cieszę, że Afana zareagowała na mojego focha :P Ja niestety troszkę poznałam bank od wewnętrznej strony i po części nie dziwię się ludziom, że rezygnują z walki o swoje prawa... Sama zdaję sobie sprawę z tego, że przegram walkę z bankiem. I tu wyjaśnię, że nie jestem pesymistką - wręcz przeciwnie - mało na świecie takich "wiecznie uśmiechniętych i optymistycznych perełek" (jak ja) ;o)
Niestety wiem, że banki to molochy wypełnione prawnikami, adwokatami i "sprzedawcami"... Samodzielna walka może doprowadzić "szanownego klienta" (w korespondecji zawsze zaznaczają, że mnie szanują:/) nie tyle do różnego rodzaju chorób na tle nerwowym, co do bankructwa. I o co mi chodzi w tym miejscu? Otóż pisząc na forum miałam nadzieję, że może ktoś byłby w stanie mi doradzić co mam zrobić czy jak w ogóle "ugryźć" mój problem z bankiem... A tu cisza ;o(
No nic... walczę sama, zaczepiam tzw. federację konsumentów i nie tylko (na prawników mnie już nie stać) i oczywiście próbuję sama coś wymyślić...
Mam też nadzieję, że na tym forum utworzy się jakaś "wspólnota", która odważnie będzie ostrzegać "szanownych klientów" i pomagać w walce z molochami (nawet nieudolnie - przecież dobre chęci i poczucie, że można z kimś porozmawiać o swoich "perypetiach bankowych" są wielce budujące) :D
Droga Afano - do odważnych świat należy, więc może wspólnymi siłami uda Nam się rozruszać "towarzystwo"...
Pozdrawiam cieplutko,
Aga
Temat Autor Odsłon Wysłane

jak i po co "zastrzec kartę" w Banku Millennium...

Aga 4774 08 sie 2007 - 09:45:16

Re: jak i po co "zastrzec kartę" w Banku Millennium...

Aga 959 09 sie 2007 - 08:47:22

Re: jak i po co "zastrzec kartę" w Banku Millennium...

afana 895 14 sie 2007 - 15:23:20

Re: jak i po co "zastrzec kartę" w Banku Millennium...

Aga 1324 16 sie 2007 - 23:26:31



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować