Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Dla Agi

14 sie 2007 - 15:27:49
Pani Aga skarży się, że nie ma dyskusji na forum i trochę ma rację. Trzeba jednak przyznać, że tematy tu poruszane są niełatwe i niełatwo ludziom o nich mówić i pisać. Napisałam więc do p.Agi :
Pani Ago, o bankach mówi i pisze się dużo. Zarówno o ich dominującej pozycji, braku respektu dla klienta, braku poszanowania prawa jak i o ich przekrętach. Ale niestety ludzie czują się bezsilni wobec machiny bankowej, dlatego często rezugnują nawet ze swoich skarg. Pani otwarcie skarży się i potępia działalność bankową. I to jest OK. Ale takich jak Pani jest wciąz mało. Myślę że będzie więcej takich osób gdy będzie więcej informacji o nieuczciwych praktykach w bankowości. Pani głos nie idzie na marne, o czym świadczy ilość osób, które przeczytały post. Mam nadzieję, że niedługo ktoś jak Pani odezwie się na forum i opisze swoją historię, a potem nastepny i następny aż pojawi się duża dyskusja na te tematy. Ja znam Pana Sklepowicza i jego działalność od kilku lat. Znam przypadki ludzi, których banki doprowadziły do tragicznej sytuacji. Walczę w ich imieniu i czasami "coś" wygrywam. Niestety machina banku jest bardzo bogata. Mam przykład na swojej osobie, gdzie za publiczne wystąpienie w którym piętnowałam złe praktyki banku zostałam wciągnięta w długie żmudne procesy sądowe za rzekome naruszenie dóbr osobistych banku. Mam nadzieję, że jednak z nimi wygram i wtedy to ja na tym forum opowiem historię, która "zmrozi krew w żyłach". Ale na razie liczę, że to forum przetrwa dzieki opowieściom Pani i innych podobnych. Pozdrawiam serdecznie Afana
Temat Autor Odsłon Wysłane

Dla Agi

afana 3947 14 sie 2007 - 15:27:49

Re: Dla Agi

Aga 1007 16 sie 2007 - 23:25:24

Dluga i meczaca walka z wiatrakami

OszukanyKlient 1554 22 sie 2007 - 17:26:51



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować