Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Polbank mnie sprzedał

17 sty 2013 - 11:18:52
Ugoda- hm....jezeli polbank sprzedał twój dług- czego nie wiemy tak naprawde i widziales ze konto masz w tym zakresie wyzerowane to oni juz nie sa włascicielami dlugu. Mozesz zażądać wydania zawiadczenia z Polbanku dotyczącego spłaty zadlużenia i zamkniecia kredytu. To dośc ważny dokument i uwierz mi, że beda mieli opory aby ci takowe wydać:)nie bede zdziwiona równiez jesli polbank krzyknie za zaświadczenie 200 zł:) to ich stary numer....
Jeśli Kruk stal sie właścicielem długu to walke bedziesz prowadzil z Krukiem. Jeśli dług jest sprzedany to Polbank nie jest juz wierzycielem a Kruk w razie trudności nie może im twojego długu spowrotem odsprzedać. Są wierzycielami wtórnymi.
jak pisalam dobrze jest napisac do Kruka zastrzeżenie danych-dośc dobrze Kruk na to reaguje.
I zostaje ci czekac na nakaz z sądu i wówczas natychmiast podjac działania. Jesli stac cie na adwokata to oczywiście możesz mu zlecic obrone-choc malo jest adwokatów dobrze orientujących się w sprawach bankowych.Możesz tez po ruszeniu machiny sądowej i nakazowej poprosic sąd o przyznanie adwokata z urzedu jesli twoja sytuacja materialna na to wskazuje. Wybór nalezy do ciebie.
Z mojego doświadczenia z Polbankiem wiem, że w sądzie dobrze jest widziane ciagłe proszenie Polbanku o ugody itd...ale nie licz na to, że odpowiedza pozytywnie i w sumie na tym dośc mocno w sądzie przegrywają swoją pozycję...Polbank ma okreslony termin na odpowiedz jednak zazwyczaj wysylaja pismo, że muszą ten termin przedłużyć o 3-4 miesiace....są w tej kwestii śmieszni:)
ja mam właśnie z Pobankiem sprawe o unieważnienie wypowiedzenia umowy kredytowej, mam adwokata z urzędu(kobieta sie specjalizuje w walce z bankami i jest dośc jadowita w stosunku do nich)
Pamietaj, że nakaz to co innego a powództwo o unieważnienie wypowiedzenia to inna sprawa obie sie ze soba nie łaczą, jest to twoje powództwo cywilne przeciw Polbankowi.
W kazdym mieście jednostki pozarządowe prowadza darmowe porady prawne-czesto w Urzedach miasta lub u rzecznika praw konsumenta maja informacje gdzie takich porad można zaciagnąc-popytaj....

napisz jakie masz dokumenty, jakie masz pisma, czy poinformowali cie o sprzedaży długu itd....cieżko tak gdybać ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 11:25 przez juusta.
Temat Autor Odsłon Wysłane

Polbank mnie sprzedał

Qba 1356 16 sty 2013 - 12:19:54

Re: Polbank mnie sprzedał

Morski47 495 16 sty 2013 - 17:39:22

Re: Polbank mnie sprzedał

Qba 531 16 sty 2013 - 18:40:52

Re: Polbank mnie sprzedał

juusta 481 16 sty 2013 - 22:07:19

Re: Polbank mnie sprzedał

Qba 459 17 sty 2013 - 10:56:31

Re: Polbank mnie sprzedał

juusta 490 17 sty 2013 - 11:18:52

Re: Polbank mnie sprzedał

Qba 468 17 sty 2013 - 11:56:02

Re: Polbank mnie sprzedał

juusta 517 17 sty 2013 - 15:01:29



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować