"profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 00:19:24
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 00:27:53
Dlaczego mnie to nie dziwi ?

Nasze prawo jest jak płot- żmija się prześlizgnie, lew przeskoczy a jest po to aby się bydło po polu nie rozbiegało gdzie nie powinno.
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 11:23:52
Mnie też nie. Mimo rozmów, potwierdzenia banku i uzania pełnomocnictwa bank wydelegował do mnie analityka aż z Warszawy. Teraz tak to nazywają, nie windykator terenowy, tylko analityk. Wot to cwane bestie!
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 11:57:40
A mnie to dziwi, że was dziwi, lepiej wiecie jak ja, jak jest w bankach. Przecież bank na tym chciał zarobić, bo przecież sam prowadzi windykację a za to (można jeszcze przeciągać sprawę) się płaci.Mogę się założyć o "mały palec", że ten pracownik, od tego dyrektora dostanie jeszcze premię albo awans np. "starszy windykator". Jedyne co w tym bałaganie może zadziwić człowieka to: ???????????????.
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 16:31:13
Fel= x
pozwól sobie na chwilę zapomnienia... i uśmiechnij się.
serdecznie pozdrawiam
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 18:28:20
Tęczo kochana jak tu się uśmiechać jak tyle kłopotów,najgorsze jest to,że nie widać ich końca.Pozdrawiam Cię serdecznie.
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 18:40:40
Kochana Irenko trzeba sie uśmiechać mimo wszystko... bo to jest lekarstwo na całe zło...Uśmiech rozjaśnia duszę i jest lżej.
Przytulam Cię najcieplej jak tylko potrafię
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 19:20:02
już zdążyłam się przekonac jak banki potrafią byc bezwzgledne ale nie sądziłam że aż TAK! to koszmar!
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
09 kwi 2011 - 19:25:17
Dziękuję Tęczo za ciepłe słowa
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
10 kwi 2011 - 23:40:23
Nie wiem, jaki jest majątek tej biednej chorej kobiety, ale jeżeli jest mały, to rodzina powinna odrzucić spadek albo przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza - i niech sobie banczek pluje w brodę - nie chciał spłaty całego długu od ojca, to nie dostanie wcale albo dostanie ochłapy. Najlepiej byłoby, żeby ta kobieta, jeżeli coś ma, to sprzedała za życia ojcu, a potem... spadek z dobrodziejstwem inwentarza. I banczek dostanie TAAAAKI WAŁ !!!********

CZY DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ !!! (z bajki "Bob Budowniczy")
Re: "profesjonalizm" w PKO BP
24 cze 2011 - 00:23:23
A propo analityka z warszawy , to oni chyba jednak sa ważniejsi od tych w dziale windykacji.
Mąż miał linię firmową w PKO BP 70 TYS.jAK mu ZUS zajął konto to w 2 tygodnie mu ta linie wypowiedzieli Sku.....Wynegocjowałam z odziałem , bo byłam poręczycielem ze dadzą 40 tys jako kredyt/ prowizję chyba z 4000 zapłaciłam,oprocentowany masakra, jak karta kredytowa, ale trudno 18 miesięcy po 3000 zł,a 40 tys. zostawia nalinii.Po 5 miesiacach mijał ten faktyczny rok od wzięcia lini i co wypowiedzieli mi te 30 tys. złi kazali spłacić jednorazowo.
To był październik 2010 rok.
Poprosłam o rozłozenie na raty spłaty - 2mc nic, to olałam te 30 tys. Co ma być to będzie. W grudniu przyjechał ze Warszawy analityk, ok zaprosiłam do domu, podpisałam chęć ugody okresliłam propozycję spłaty/ pod Sąd żebym była ok./ byłam tylko poręczycielem a le mąż był w Niemczech więc ja to robiłam.
Miną kolejny miesiac , dzwoniłam z dziesięć razy do działu windykacji, już przygotowują umowę. Przygotowali.
Jadę do Wrocka nie ma Pana co ze mną gadał.
czytam -warunki mniej więcej jakie chciałam 2000 mc. mam spłacać.Podpisałam.
Wróciłam do domu i wieczorem jak dzieci poszły spać czytam na spokojnie jeszcze raz i co czytam w końcowych paragrafach, zamotane ze niech cholera, dawno takich ukrytych zapisów nie widziała.
ŻE JA MAM TE 2 TYS SPŁACAĆ, A ONI I TAK BĘDĄ WSZCZYNAĆ SPRAWĘ U KOMORNIKA NA MĘŻ I 2 PORĘCZYCIELA, A JA MAM POKRYWAĆ JESZCZE KOSZTY KOMORNICZE.jak ktoś chce to przeslę, 10 razy czytałam żeby zajażyć to. Jak się wkur....Wysłałam natychmiast do tego całego analityka list- e mail załączyłam skany umowy, nawywyawałam bank.
Na drugi dzień wstała, poszłam załatwiać kredyt 30 tys / na koleżankę/ zaniosłam do PKO i teraz 3 lata będę spłacać.ALE OK.14 ZADZWONIŁ TEN DUPEK Z WINDYKACJI ŻE DOSTAŁ TELEFON Z E WARSZAWY I Z PRETENSJAMI DO MNIE ZE MOGLIŚMY PONEGOCJOWAĆ, OD PAŹDZIERNIKA DO LUTEGO NEGOCJOWAŁAM.
Re: Star Wars Credits For Sale
29 kwi 2012 - 10:46:18
Ggewow is the best WOW Items online provider since 2007.All hot WOW Gear here is safe and fast.Cheap WOW Items and Buy WOW Items now!We have large amount of WOW Items For Sale and Buy WOW Gear in stock for sale.Best WOW Gear at our online store will be fast.747000 customer WOW Gold in Cheapest Price.Provide Cheap WOW Gold and Buy WOW Gold service.Get the Cheapest WOW Gold in 5 minutes!Welcome to Buy World of Warcraft Gold website!You can buy WOW Gold For Sale here.you can get Cheap World of Warcraft Gold at low price,instant delivery at here,Put action now!We have a lower price and discount in SWTOR Credits.Cheap SWTOR Credits direct from the USA at low prices.Welcome to Star Wars Credits Store.Buy Cheap Star Wars Credits with fast delivery!Fast Buy Star Wars Credits in our site.Hot SWTOR Gold For Sale,Buy SWTOR Gold in 20%-50% lower price here,You can enjoy Cheap SWTOR Gold as well.Cheap SWTOR Credits For Sale is waiting for you!We are trusted sellers and there is the cheapest price for Star Wars Credits For Sale.Cheapest Star Wars Credits,Buying Star Wars Credits Best service waitting for you.Buy SWTOR Credits here is your wise choice.buy fast SWTOR Credits Guide in our site G4P.This article comes from the http://www.g4pswtor.com/.

aqfe3fhhh
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować