Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Re: Calkowicie prawdziwa historia rachunku w PKO BP

28 paź 2007 - 12:39:39
Z jak to oni okreslili ,,niedociagniecia"straciłam mozliwosc kupna domu po bardzo niskiej cenie.Ubiegałam sie o kredyt hipoteczny w innym banku,ale jakas z pracownic PKO BP zapomniała(?!?)usunac moją naleznosc zaplaconą dwa lata temu.Zwracałam sie z pismem do placówki windykacjinej,w której uregulowałam swoja naleznosc,ponad dwa lata wczesniej ,o wystawienie mi zaswiadczenia,ze nie posiadam zadnych zaległosci i obciazen finansowych.Pismo takie otrzymałam,prosilam o wykreslenie mnie z rejestru w lutym 2006 roku.Dostalam to zaswiadczenie na pismie.Po złożeniu papierow,w jednym,drugim banku ,po kolejnych odmowach przyznania mi kredytu,okazało sie ,ze mam ,,NIEZAPLACONY "kredyt?!?i nie była to zapłacona kwota prawie 10 000zł.,ale te trzy skumulowane raty na dzien wrzesien 2005 roku.Panie z banku,mnie przeprosily i zapewniły że,najszybciej jak moga to skorygują,ale czy to nie jest czasem sprawa która może znalesc swoj koniec w sadzie?Poniosłam przez takie niedopatrzenie ogromne straty materialne,jak i moralne.
Temat Autor Odsłon Wysłane

Calkowicie prawdziwa historia rachunku w PKO BP

OszukanyKlient 5436 04 lip 2007 - 23:03:57

Re: Calkowicie prawdziwa historia rachunku w PKO BP

Ptaszek 1142 25 paź 2007 - 19:01:33

Re: Calkowicie prawdziwa historia rachunku w PKO BP

Sera 1377 28 paź 2007 - 12:39:39

Re: Calkowicie prawdziwa historia rachunku w PKO BP

jotemwu 758 28 sie 2008 - 18:00:05

Re: Calkowicie prawdziwa historia rachunku w PKO BP

schoppenka 983 03 wrz 2008 - 20:54:49



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować